לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בארה"ב

השכרת רכב בארה"ב

חדש! הוזלות להשכרת רכב בארה"ב בחגים! 
להשכרות הנלקחות בפועל בין התאריכים 1.9.22 ועד 15.12.22 - מזמינים באתר ונהנים גם ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! >>
 

"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" קראו לה, וכשמדובר בתיירות (ועל אחת כמה וכמה בהשכרת רכב) נדמה שמגוון האפשרויות באמת בלתי נתפס. היא נפרשת על-פני 9.8 מיליון קמ"ר ונחלקת ל- 4 קבוצות זמן שונות מניו-יורק ועד לוס-אנג'לס.
ארה"ב מורכבת מערב רב של סגנונות, מבטאים, מסורות, קבוצות אתניות, נופים ומערכות אקלים. ארה"ב היא המקום המחבר חלומות לכדי מציאות אחת גדולה מהחיים.

השכרת רכב בארה"ב היא פיתרון נוח, שיסייע לכם להפיק מקסימום חוויות מהטיול במינימום מאמץ.

למחירים אטרקטיביים להשכרת רכב בארצות הברית המשיכו למנוע החיפוש >

לנהוג ברכב שכור בארה"ב

לא ניתן למצות את ארה"ב בביקור אחד, אבל בכל מקום בו תחליטו לבקר, השכרת רכב בארצות הברית היא הפתרון הזול והנוח ביותר. בין אם בפלורידה, קליפורניה או ניו יורק, השכרת רכב תהפוך את הטיול בארה"ב למרתק יותר, בלתי אמצעי, פרוע, מעניין ומעורר השראה.

ארה"ב היא אחד המקומות הנוחים ביותר בעולם לשכור בו רכב. התהליך הינו פשוט וזול, והמעבר בין המדינות מהיר וחף מהליכים פרוצדוראליים מיותרים. כל כלי הרכב להשכרה בארה"ב גדולים, אוטומטיים ומבוטחים בצורה מלאה ללא השתתפות עצמית, כולל ביטוח צד ג' עד מיליון דולר.
במסגרת המוצרים שלנו בארה"ב אנו מציעים השכרות בכל היעדים, החל מן הפופולריים ביותר (ניו יורק, קליפורניה, פלורידה, אורלנדו ועוד), ולצד זה כמובן יעדים נוספים כגון, השכרת רכב בבוסטון, השכרת רכב בדאלאס, השכרת רכב בסיאטל, השכרת רכב באטלנטה, השכרת רכב בדנבר כמו גם השכרת רכב בפורט לודרדייל ובמגוון יעדים אחרים ברחבי המדינה.

צעירים בארה"ב - חולמים על השכרת רכב בארצות הברית מחוף לחוף עם החברים? לאופרן יש תוכנית מיוחדת להשכרת רכב לצעירים בארה"ב! התוכנית כוללת הכל במחירים מוזלים - לשם כך עליכם לבחור את תוכנית "נהגים צעירים" אשר תכלול מראש את התוספת הביטוחית לעד 3 נהגים צעירים (חובה ותק של שנה ברישיון) וכמו כן התוכנית תכלול עלות מיכל דלק מראש, כך שתוכלו להחזיר את הרכב עם מיכל ריק.

בעמודים השונים באתר שלנו תוכלו למצוא מסלולים לטיול בארה"ב, טיפים להשכרת רכב בארה"ב והמלצות לטיול בארה"ב עם ילדים.

חברות השכרת רכב בארה"ב

אופרן פועלת בארה"ב באמצעות חברות ההשכרה הגדולות ביותר בארה"ב -אלאמו (Alamo) ונשיונל (National) - שתי החברות זוכות שנה אחר שנה במקומות הראשונים בסקרי הצרכנים. לחברות אלה אלפי תחנות השכרת רכב במיקומים מרכזיים בכל שדות התעופה הגדולים, בפארקים, באתרי התיירות ובמרכזי הערים הסואנות.
כמו כן, אלאמו ונשיונל מתחייבות לצי הרכב הצעיר ביותר בכל צפון אמריקה, כולל המבחר הגדול ביותר של רכבי כבישטח 4X4 והשכרות חד כיווניות בתנאים מועדפים.

החופש לבחור: בשדות התעופה המרכזיים מופעלת גם התכנית הבלעדית הנקראת - Choice המציעה לשוכר הרכב מבחר של דגמים לבחירתו בכל קבוצה. לרשימת התחנות בהן קיימת אפשרות ה Choice לחצו כאן.

חיסכו זמן: כמו כן ניתן לזרז את העמידה בתור על ידי שירות Save Time שמאפשר לכם צ'ק אין אונליין מראש להשכרת הרכב, וכמו כן בתחנות מרכזיות תוכלו לקבל את שובר השכירות מעמדת קיוסק במקום לעמוד בתור! לביצוע צ'ק אין אונליין לחצו כאן

הידעת? אלאמו ונשיונל מאפשרות להציג בתחנות את השובר במכשיר הנייד ללא צורך להדפיסו מראש.

המלצות לטיול ברכב בארצות הברית

לכל אחת מ-50 המדינות בארה"ב כללי התעבורה שלה. חלקם דומים או חופפים וחלקם שונים בתכלית. מומלץ לשאול את פקיד השכרת הרכב על הנחיות התנועה, בעיקר אם בכוונתכם לעבור בין מדינות.

כבישים בארה"ב
מערכת הכבישים המהירים של ארה"ב הינה מערכת הכבישים הגדולה והיעילה בעולם. היא כוללת 259,032 ק"מ וכוללת בתוכה את הכבישים הבין מדינתיים וכבישים נוספים המחברים בין שדות תעופה ראשיים, נמלים ומתקני תחבורה נוספים.

כבישי אגרה:
רבים מן הכבישים מחייבים בתשלום אגרה. בכדי לחסוך התעסקות מיותרת עם כסף קטן במהלך הנסיעה, תחנות השכרת הרכב מאפשרות רכישה של מכשיר toll pass (בדומה למכשיר של כביש 6), שאיתו ניתן לעבור בכבישים אלה ולקבל את החיוב במרוכז מחברת ההשכרה.

נתיבים מיוחדים
בכבישים מהירים לעיתים ישנו שלט עם הכיתוב ("HOV" (High Occupancy Vehicle lanes - זהו נתיב לרכבים מרובי נוסעים שבזמנים מסוימים ביום אסור לרכב לעבור בנתיבים הללו אלא אם הוא מסיע את מספר הנוסעים המצוין בשלט.

נתיבי carpool: בארה"ב קיימים נתיבים אשר מיועדים לכלי רכב שמסיעים מספר נוסעים לפי המספר המצויין על גבי השילוט. חריגה מהכללים עלולה לגרור קנס משמעותי של עשרות ואף מאות דולרים.

פניות בכבישי ארה"ב:
בחלק ממדינות ארה"ב מוחלים כללים שונים מאשר בישראל לגבי פניות ימינה ושמאלה ברמזורים.

פנייה ימינה: בחלקן מותרת הפניה ימינה גם כשהרמזור אדום, כאשר עדיין חלה חובה כמובן לתת זכות קדימה להולכי רגל ולרכבים חוצים. במידה ואינכם בטוחים מהו הכלל במדינה בה אתם נוסעים, תוכלו להמתין לאור ירוק.

פנייה שמאלה: בנוסף, ישנן מדינות שבהן גם כשהרמזור הוא באור ירוק מלא, הפניה שמאלה אינה מעניקה לכם זכות קדימה תמיד, אלא זכות הקדימה היא קודם כל של התנועה המגיעה ממול.
החריג למקרה זה הוא כאשר ברמזור שלכם מסומן גם חץ ירוק - ואז זכות הקדימה היא שלכם.

כיסא בטיחות לילדים:
נוסעים לטיול משפחתי בארצות הברית? שימו לב כי במרבית המדינות יש חובה להושבת ילדים ברכב במושב בטיחות או בוסטר בהתאם לגיל, גובה ומשקל הילד, כשתינוקות יש חובה להושיב בכסא בטיחות הפונה אחורה במושב האחורי. הקנס במידה ותעברו על כללים אלו עומד על מאות דולרים. במידה ואינכם בטוחים מה עליכם להזמין ניתן להתייעץ איתנו.

ביקורת פקחי תנועה:
אם ניידת נוסעת צמוד אחריכם תוך כדי הבהוב באורות, זהו סימן שהיא מבקשת מכם לעצור באיטיות בשולי הכביש. במקרה שכזה שימו לב שעליכם להישאר ברכב ולהמתין לשוטר/פקח, כשהידיים שלכם מונחות על ההגה.

טרמפים:
ברוב המדינות בארה"ב אסור לעצור טרמפים או להעלות טרמפיסטים. בחלק מהאזורים יש שלט המורה על האיסור (בייחוד באזורים של בתי כלא), אך האיסור תקף לכל המדינה.

עקיפות:
את האוטובוסים של התלמידים בארה"ב (ניתן לזהות אותם לפי צבעם הצהוב) אסור לעקוף כשהם מורידים או מעלים תלמידים. תוכלו לזהות זאת כאשר אורותיו האדומים של האוטובוס ידלקו ויהבהבו.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

כרטיסי אשראי:
לתשומת לבכם - חברות ההשכרה בארה"ב אינן מאפשרות להציג כרטיס אשראי מסוג דיינרס ככרטיס האשראי לערבון. יש להציג כרטיס אשראי בינלאומי על שם הנהג השייך לחברות אשראי אחרות.

ארצות הברית היא מדינה עצומה, שופעת אטרקציות, המבטיחה למבקר בה חוויות בלתי נשכחות. אנו נשמח לעמוד לצדכם וללוות את הטיול שלכם בארה"ב, תוך הקפדה על השכרת רכב בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
לטיפים נוספים בנושא השכרת רכב בארה"ב < ליחצו כאן >

יעדים להשכרת רכב בארה"ב

השכרת רכב בוושינגטון

אם אתם בעניין של רואד טריפ בארה"ב, או פשוט לראות יותר ממקום אחד, מומלץ לשלב את בירת ארה"ב. העיר מכונה וושינגטון די.סי, כך ניתם להבחין בינה לבין מדינת וושינגטון. מדובר בעיר בה מתקבלות ההחלטות המשפיעות ביותר על העולם כולו, העיר בה יושב מנהיג העולם החופשי, ובין אם אתם נמנים על אוהדיו או לא - כנראה שתרצו להצטלם על רקע הבית הלבן. כמו כן אתם חייבים להגיע לגבעת הקפיטול (אולי אתם מכירים אותה מכל סדרות הטלוויזיה בכינוי the hill) שלל מוזיאנים מדהימים ועצומים, ביניהם מוזיאון הדינוזאורים והיהלומים שסוקר התפתחויות בכדור הארץ מאז היווצרותו ועד היום. השכרת רכב בוושינגטון תאפשר לכם לתייר בעיר ולצאת ממנה ולהגיע אל אתרי חובה הסמוכים לבירה כמו פארק המפלים הגדולים, הנמצא רק 25 ק"מ משם או למאונט ורנון, שם תוכלו לבקר באחוזה שהייתה שייכת לג'ורג' וושינגטון, הפתוחה למבקרים.

השכרת רכב בסיאטל

רבים מכנים את סיאטל "ניו יורק של החוף המערבי", ואכן, סיאטל, כעיר הגדולה ביותר בצפון מערב ארצות הברית מצדיקה את שמה. סיאטל היא עיר נמל הממוקמת לחופי מיצר פיוג'ט, מוקפת ברכסי הרים מושלגים, ומשופעת בנופים מרהיבים,אטרקציות תיירות, ואפילו חוף ים תוסס ועמוס מבקרים. המבקרים בסיאטל יהנו מביקור בפארק דיסקברי היפה, שהוא גם הפארק הגדול ביותר בעיר, או מהנאה מסצינת התרבות והאמנות התוססות של העיר, בין אם בביקור במגוון המוזיאונים המרתקים שבה, בצפייה במופע אופרה, בלט, או מחזה.
מתכננים טיול משפחתי בסיאטל?

העיר מציעה שפע של אטרקציות לכל המשפחה שגם הילדים וגם המבוגרים ייהנו מהן - מתחם הסיאטל סנטר, הכולל מספר אטרקציות נהדרות (כשהמפורסמת בהן היא מחט החלל, מגדל בגובה 180 מטר שמראשו נשקפת תצפית יפהפיה על העיר והאזור); גן החיות וודלנד פארק; האקווריום של סיאטל; מוזיאון התעופה; מרכז המבקרים של חברת בואינג; מוזיאון הילדים; המוזיאון למדע בדיוני ומרכז המדע של האוקיינוס השקט שבו יש, גם פלנטריות וקולנוע IMAX.
חובבי השופינג יוכלו גם ליהנות מחוויית קניות בסיאטל, המשופעת במתחמי קניות - המפורסמים בהם הם איזור קו המים, איזור Balltown שבו בוטיקים מיוחדים, העיר התחתית בה גם ממוקם השוק הידוע Pike Place Market, כיכר Pioneer בה שלל חנויות אומנות וגלריות והרובע האופנתי Fremont שמציע לצד החנויות החוקרתיות גם חנויות אתניות ייחודיות שפע פסלים ואווירה נעימה. כמו כל עיר גדולה בארה"ב העיר שופעת קניונים כמובן, כשכמה מהידועים שבהם הינם Alderwood Mall, Belleview Square ו- Westfield Southcenter Mall. גם את הביקור בקניונים מומלץ לעשות עם הרכב השכור בסיאטל, שבו תוכלו להוביל את הקניות הרבות בנוחות חזרה למלון.

השכרת רכב בסיאטל היא דרך מומלצת ומצויינת לחקור את הסביבה של העיר, אם בנסיעה אל אחד הצוקים הסמוכים לעיר לתצפית פנורמית מרהיבה, לביקור במפלים ובאתרי הטבע הרבים הפזורים מסביב לעיר או אפילו לטיול לקנדה (כן כן!), שכן מיקומה כ 155 ק"מ מגבול קנדה מאפשרת לסיאטל להיות נקודה נוחה לטיול ברכב שכור שמתחיל בארה"ב ומסתיים בקנדה או להיפך.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה עם הרכב השכור בארה"ב, צוות אופרן.


התאמות בעקבות Covid-19 בהשכרת רכב בארה"ב - ההתחייבות המלאה לניקיון של חברות ההשכרה אלאמו ונשיונל

החברות שדרכן אופרן מציעה ללקוחותיה השכרת רכב בארה"ב מיישמות כעת תהליכים חדשים ומקיפים יותר לניקיון וחיטוי כלי הרכב, תחנות ודלפקי ההשכרה ורכבי ההסעות והשאטלים שלהן, כמו גם נהלים חדשים לריחוק חברתי.

כלי הרכב:
כל אחד מהרכבים שלנו מנוקה ביסודיות בין כל השכרה, בתהליך הכולל שטיפה, שאיבת אבק, ניגוב כללי וחיטוי של כלי הרכב בעזרת חומר חיטוי, תוך תשומת לב מיוחדת למעל ל- 20 נקודות של מגע תדיר ברכב, תוכלו לקרוא פירוט רחב יותר עוד על נקודות אלו בתחתית עמוד זה.

שאטלים ורכבי הסעות:
פרוטוקולים של ריחוק חברתי מיושמים ברכבי ההסעות והשאטלים של החברות, קיימת הגבלה על מספר הנוסעים בכל הסעה.
איזורים ונקודות מגע תכופות עוברים ניקוי וחיטוי בעזרת חומר חיטוי לעיתים קרובות בין הנסיעות. נקודות אלו כוללות את מדפי המזוודות, ידיות הדלתות וידיות האחיזה השונות וגבי המושבים. כל המשטחים מנוקים היטב ומחוטאים בעזרת חומר חיטוי לפחות אחת ליום.

סניפים ותחנות השכרה:
נהלי ההתחייבות המלאה לניקיון של החברות חלים גם על התחנות ודלפקי השירות שלהן. אלו כוללים בדרך כלל חיטוי משטחים הניתנים לנגיעה בחומר חיטוי לאורך כל היום. משטחים אלה כוללים שולחנות דלפק, טלפונים, מכשירי טאבלט, מכשירי תשלום, ידיות הדלתות ועוד אזורי מגע תדיר אחרים.
גם בסניפים מוחלים פרוטוקולים של ריחוק חברתי כנדרש.

 

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בארה"ב

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אספנו לכם 6 סיבות מעולות מדוע כדאי לכם להזמין את השכרת הרכב הבאה שלכם בארה"ב דווקא באמצעות אופרן!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!