לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית טיפים להשכרת רכב בחו"ל טיפים להשכרת רכב בחו"ל - כללי
הכנות להשכרת רכב בחו"ל

הזמינו את הרכב השכור לחו"ל מוקדם - אל תחכו לרגע האחרון
זמינות של מכוניות שכורות בחו"ל יכולה להיות נמוכה ביעדים מסויימים ובתקופות מסויימות, בעיקר אם הזמנתם רכב אוטומטי או מיניואן. לכן הזמינו את הרכב השכור מראש, מומלץ ביחד עם כרטיסי הטיסה.

בדקו את מזג האויר
במיוחד כאשר מתכננים לנהוג ברכב שכור, מומלץ לבדוק את מזג האוויר מראש ולתכנן את הטיול בהתאם. אם יש חשש לסופות שלגים, למשל, חשוב להכין מסלול אלטרנטיבי ולוודא אם נחוץ ציוד שלג או במקרים מסויימים רכב 4X4.

כמה דברים שאסור לשכוח:

דרכון ישראלי עבור כל אחד מן הנהגים העתידים לנהוג ברכב השכור.

רישיון נהיגה
- ודאו שלכל אחד מן הנהגים יש רישיון נהיגה ישראלי מפלסטיק בתוקף. במרבית המדינות יש להציג גם רישיון נהיגה בינלאומי. כמו כן, גם במדינות המתירות נהיגה עם רישיון ישראלי ממוחשב עשוי ספק הרכב לדרוש, לפי שיקול דעתו, כי יוצג לו רישיון נהיגה בינלאומי.

כרטיס אשראי בינלאומי
 - ודאו שלכל נהג יש כרטיס אשראי בינלאומי בתוקף על שמו (עם מסגרת מספקת). כרטיס האשראי הכרחי ומשמש כפקדון לרכב השכור.

שובר השכרת רכב
- קראו בקפידה את שובר השכרת הרכב שבידיכם ובדקו שהוא תואם את כל פרטי ההזמנה: קבוצת הרכב, מקום לקיחה, מקום החזרה, תאריכים, שעות, ביטוחים, ציוד נלווה וכן מעבר בין מדינות או על גבי מעבורות וכו'.

נספח ביטוח "החזר השתתפות עצמית"
- במידה שרכשתם ביטוח זה נספח הביטוח צורף לשובר. שמרו את הנספל בתיבת המייל או כל מקום שיהיה נגיש עבורכם. אם יעלה הצורך להפעיל את הביטוח כל ההנחיות מופיעות על הנספח.

שירות save time בהשכרת רכב בארה"ב וקנדה
- תוכלו לקצר את העמידה בתור באמצעות צ'ק אין אונליין. בחברת ALAMO בארה"ב וקנדה גלשו לאתר www.save-time.co.il, מלאו את הפרטים בהתאם להנחיות, הדפיסו את האישור והציגו אותו בתחנת ההשכרה.