לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית טיפים להשכרת רכב בחו"ל טיפים להשכרת רכב בחו"ל - כללי
טיפים להשכרת רכב בארה"ב

טיפים להשכרת רכב בארה"ב

מתכננים חופשה משפחתית עם ביקור באטרקציות הכי חמות? או לחצות את ארה"ב עם חברים? נוסעים לחופשה עסקית? אי אפשר להכיל את ארצות-הברית בביקור אחד, אבל בכל מקום בו תחליטו לבקר במדינה הענקית הזו, השכרת רכב הינה הפתרון הזול והנוח ביותר. בין אם בפלורידה, קליפורניה או ניו-יורק, השכרת רכב תהפוך את המסע שלכם בארה"ב למרתק יותר, מעניין ומעורר השראה.
ארה"ב היא אחד המקומות הנוחים ביותר בעולם לשכור בו רכב. התהליך קל, פשוט וזול והמעבר בין המדינות מהיר וחף מהליכים פרוצדוראליים מיותרים.

הנה כמה טיפים שיהפכו את חוויית השכרת הרכב שלכם בארה"ב לנוחה ומשתלמת במיוחד:

כדאי לכם לשכור את הרכב בחברת השכרה מובילה ואמינה
אופרן פועלת בארה"ב באמצעות חברות ההשכרה הגדולות ביותר בארה"ב - אלאמו ונשיונל - אשר זוכות שנה אחר שנה במקומות הראשונים בסקרי הצרכנים.
לחברות אלה אלפי תחנות השכרת רכב עם מיקומים מרכזיים בכל שדות התעופה הראשיים, בפארקים, באתרי התיירות ובמרכזי הערים הסואנות.
הן גם מתחייבות לצי הרכב הצעיר ביותר בכל צפון אמריקה, רובו בן מקסימום של חצי שנה בלבד, כולל המבחר הגדול ביותר של רכבי כבישטח 4X4 והשכרות חד כיווניות בתנאים מועדפים.

מתכננים מעבר בכביש אגרה? אל תשכחו להוסיף בעת איסוף הרכב מכשיר Toll Pass !
בארה"ב מופעל מספר גדול של כבישי אגרה (בדומה לכביש 6).
Toll Pass Device הינו מכשיר המוצע בתחנות ההשכרה הנבחרות של אלאמו ונשיונל. המכשיר מותקן ברכב ומסייע בתשלום מוזל, מהיר ונוח של אגרות הכבישים. כך תוכלו לשלם ישירות מכרטיס האשראי, ללא בזבוז זמן בתורים או התעסקות עם כסף קטן, ללא קנסות וללא תשלומים כפולים.

רוצים לבחור איזה דגם שאתם רוצים? - It's your Choice!
שירות נוסף אשר מציעות באופן בלעדי אלאמו ונשיונל בארה"ב הוא Choice - שירות בחירת רכב ספציפי מתוך מגוון הרכבים של הקטגורייה שהוזמנה מראש.
כך תוכלו לבחור רכב שמתאים באופן מירבי לצרכי הנסיעה שלכם ולהעדפותיכם, בהתאם לתנאי חברת ההשכרה.
שימו לב - שירות זה מוצע בתחנות ההשכרה בשדות התעופה המרכזיים בלבד. לצפייה ברשימת התחנות בהן השירות מוצע לחצו כאן.

מומלץ להוסיף להשכרתכם מכשיר GPS ממותג מוכר ואמין
בשל גודלה העצום של ארה"ב ובשל החשש מחוסר התמצאות בכבישים המקומיים, מומלץ לדאוג מראש להשכרת מכשיר ניווט לוויני (GPS), רצוי של חברה גדולה ואמינה על מנת להימנע מראש מבעיות טכניות ככל האפשר.
בתחנות ההשכרה שלהן, חברות אלאמו ונשיונל מחזיקות אך ורק במכשירי ניווט של חברת Garmin, המובילה בתחום מערכות הניווט וההתמצאות. מכשירי הניווט המצוינים והאיכותיים הללו יחסכו לכם זמן ודלק ע"י התמצאות מהירה במהלך נסיעתכם.

הקפידו להזמין רכב מספיק זמן מראש
רצוי כבר בשלב כרטיסי הטיסה והצטיידו בכרטיס אשראי בינלאומי אותו עליכם להציג כפיקדון לחברת ההשכרה.

כדאי שתוודאו את הנחיות התנועה במדינה
לכל אחת מ-50 המדינות בארה"ב כללי התעבורה שלה. חלקם דומים או חופפים וחלקם שונים לגמרי. מומלץ לשאול את פקיד השכרת הרכב על הנחיות התנועה, בעיקר אם בכוונתכם לעבור בין מדינות. מצד שני, כל כלי הרכב להשכרה בארה"ב גדולים יותר מאלה באירופה, אוטומטיים ומבוטחים בצורה מלאה ללא השתתפות עצמית, כולל ביטוח צד ג' עד מיליון דולר.

הצטיידו מראש ברישיון נהיגה בינלאומי
במרבית המדינות יש להציג גם רישיון נהיגה בינלאומי. גם במדינות המתירות נהיגה עם רישיון ישראלי ממוחשב עשוי ספק הרכב לדרוש, לפי שיקול דעתו, כי יוצג לו רישיון נהיגה בינלאומי.

ממהרים? Save time!
שירות save time בהשכרת רכב בארה"ב וקנדה - כדי לקצר את זמן העמידה בתור בחברת ALAMO בארה"ב וקנדה גלשו לאתר http://www.save-time.co.il , מלאו את הפרטים בהתאם להנחיות, הדפיסו את האישור והציגו אותו בתחנת ההשכרה.

רוצים עוד? מסלולי נסיעה מומלצים ביותר בארה"ב מחכים לכם באתר אופרן - לחצו כאן

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה. אופרן.