דף הבית כללי אודות אופרן
נוסעים בראש שקט עם אופרן

לאן שלא תסעו, במחירים האטרקטיביים ביותר - אופרן הוקמה בשנת 1990 והיא החברה הסיטונאית הגדולה בישראל להשכרת רכב בחו"ל המציעה השכרת רכב בעולם בכ- 60 מדינות ובכ- 6000 תחנות השכרה.
רק תבחרו את היעד - אנחנו נמצא לכם את הפתרון הנוח ביותר ובמחיר המשתלם ביותר, ואתם תיהנו מערך מוסף של שירות, אמינות וניסיון של למעלה מ- 27 שנה.

אין הפתעות - כל תנאי השכירות של אופרן והמידע הנחוץ להשכרה כתובים בעברית ובאופן שקוף וברור. תמיד תוכלו למצוא באופרן מוצר הכולל כולל קילומטראז' ללא הגבלה, מיסים מקומיים ואת הביטוחים הדרושים לרכב השכור במקרי נזק או גניבה, כולל ביטוח ביטול או החזר השתתפות עצמית, כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט.

שירות ללא תחרות - אופרן נושאת את תו "אמון הציבור", ובכך מחויבת לכללי הארגון, המבטאים סטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק.
אופרן נותנת לכם תמיכה מלאה בעברית בכל מקרה של שאלה או בעיה לפני, בזמן השכירות או לאחריה.

תנאי שינוי וביטול נוחים - בנוסף, עם אופרן הרכב משוריין עבורכם במחיר ובתנאים המקוריים מבלי לדאוג לדמי ביטול גבוהים במקרה של שינוי או ביטול, והכל בהתאם להוראות סעיף 14ג' לחוק הגנת הצרכן.

חברות בינלאומיות- אופרן פועלת מול מגוון רחב של חברות השכרה בינלאומיות בכל יעד, ביניהן תוכלו למצוא שלל מותגים מוכרים וידועים כמו: אלאמו (Alamo), יורופקאר (Europcar), נשיונל (National), באדג'ט (Budget), הרץ (Hertz), אוויס (Avis) ועוד, דבר המאפשר גמישות מרבית הן בעת ההזמנה והן במהלך השכירות.

שירות דרכים מלא ברחבי העולם - אופרן בוחרת עבורכם בכל יעד, בעדיפות הראשונה, חברות השכרת רכב אשר מציעות שירות דרכים מלא, מפעילות צי רכב חדיש ומחזיקות תחנות בפריסה רחבה ומיקומים נוחים, כולל תחנות בכל שדות התעופה המרכזיים.

הפעילות של אופרן - אופרן מפעילה סניפים מצליחים נוספים בשבדיה, דרום אפריקה, צ'כיה, הונגריה, רומניה, רוסיה, בולגריה, יוון וקפריסין.
בנוסף לפעילותה מול אלפי משרדי נסיעות בישראל ובעולם, אופרן משרתת גם חברות היי-טק וחברות תעשייתיות בינלאומיות מהגדולות בעולם.

מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה,
צוות אופרן

 

ערך אופרן בויקיפדיה

החיים הם מסע, תיהנו מהדרך. אופרן.