לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית בטחון וניקיון בהשכרת רכב לחו"ל
בטחון וניקיון בהשכרת רכב לחו"ל

דואגים לביטחון שלכם בהשכרת רכב בחו"ל גם בתקופת הקורונה

בתקופה זו, בה אתם דואגים לביטחון האישי, לניקיון ולהיגיינה בצל הקורונה, אנו באופרן דואגים לביטחון שלכם יותר מתמיד.
כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט, אופרן משתפת פעולה עם חברות השכרת רכב בינלאומיות וותיקות, ומול הספקים המובילים בכל יעד ויעד. בחודשים האחרונים אנו בקשר הדוק עם הספקים השונים שלנו כדי לוודא מהן ההתאמות שננקטות בתקופה זו, לשמירה על הניקיון וההיגיינה לאורך תהליך ההשכרה, כדי לשמור על הבריאות שלכם.
חברות ההשכרה השונות שאנו פועלים איתן השיקו פרוטוקולים חדשים לתהליכי ניקוי וחיטוי כלי הרכב, זאת לצד נהלים מחמירים בתהליך איסוף והחזרת הרכב השכור.

התחייבות לניקיון אלאמו  התחייבות לניקיון נשיונל  מחויבות לניקיון אנטרפרייז  התחייבות לניקיון אוויס  התחייבות לניקיון יורופקאר  התחייבות לניקיון סיקסט   התחייבות לניקיון הרץ


ניקוי וחיטוי הרכב השכור:

לאחר החזרתו, כל רכב עובר תהליך של ניקוי יסודי לקראת ההשכרה הבאה - החל מתהליך שטיפה יסודית, שאיבת האבק ולכלוך מפנים הרכב, ולאחר מכן תהליך של ניגוב וחיטוי מקומות מגע תדיר בפנים ובחוץ הרכב בעזרת חומר חיטוי העונה על דרישות משרד הבריאות העולמי.
לאחר תהליך החיטוי הרכב נחתם על ידי מדבקה מיוחדת שמציינת כי לא נכנס אדם נוסף לרכב עד שאתם קיבלתם אותו להשכרתכם.

הדגמת נקודות לניקוי ברכב אלאמו


תהליכי איסוף והחזרת הרכב

מעבר לנהלי החיטוי והניקיון של הרכבים להשכרה, חברות ההשכרה השונות גם החילו נהלים מחמירים בתהליכי איסוף הרכב והחזרת הרכב בתחנות השונות. אלו כוללים שמירה על ריווח תורים וריחוק חברתי בהתאם להנחיות משרד הבריאות העולמי, כמו גם זירוז תהליך איסוף הרכב והחזרתו.
חלק מהחברות, כמו אלאמו ונשיונל בצפון אמריקה, מאפשרות כבר עכשיו בתחנות המובילות לבצע את תהליך החתימה על חוזה השכירות בעמדת קיוסק, ממנה ממשיכים ישירות לחניון ואוספים את הרכב השכור, מבלי שתבואו במגע עם נציג אנושי בתהליך.


מבט לעתיד - חזרה לשגרת נסיעות לחו"ל

בטחון בהשכרת רכב בחו"ל
יחד אתכם אנו מחכים לחזרה לשגרה נורמלית, שבה נוכל לשוב ולטייל בעולם.
על פי מחקרים רבים המנתחים מגמות והערכות בענף התיירות, השכרת רכב הינה דרך ההתניידות הבטוחה ביותר בזמן שהייתכם בחו"ל, ותהווה תחליף עיקרי לטיסות פנים בתוך אירופה ובתוך ארה"ב וקנדה.
נסיעה ברכב שכור מאפשרת לכם כנוסעים שליטה מקסימלית על ניקיון והיגיינה, על הנוסעים שחולקים אתכם את הנסיעה, שמירת מרחק מאחרים ותחושת פרטיות וחופש מירביים. כל אלו הופכים את השכרת הרכב לחלק הבטוח ביותר במהלך הנסיעה לחו"ל.


כדאי להזמין מראש

בשל אירועי 2020, חברות השכרת הרכב בכל העולם צמצמו את ציי הרכב שלהם בעשרות אחוזים בטווח של בין 35%-45% כתלות במדינה.
צמצום הציים במקביל לעליה הצפויה בביקוש, בשל העובדה שהשכרת רכב תהווה אלטרנטיבה מועדפת לנסיעה, ישפיעו על זמינות הרכבים כך שיותר מתמיד יהיה מומלץ מאוד לשריין את הרכב הרצוי מראש.


גמישות בתנאי ביטול ושינוי

אנו באופרן מבינים כי קיים כיום חוסר ודאות בהתנהלות שלנו ובתכנון העתיד, ומאמינים שגמישות היא נקודה מרכזית בתכנון הנסיעה שלכם לחו"ל.
בהתאם, ברוב המוחלט של היעדים וקבוצות הרכב, אנו מחילים עלות מינימלית של בין 15-20 יורו בלבד לביטול ההזמנה עד ל- 48 שעות לפני שעת איסוף הרכב בפועל. 
עלות שינוי הזמנה או ביטולה לאחר הנפקת השובר מופיעה באופן ברור בתנאי ההזמנה, וניתן כמובן להתייעץ איתנו במהלך ההזמנה ועל מנת לוודא את התנאים.

 

בטיחות וניקיון בהשכרת רכב לחו"ל בתקופת Covid-19