לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים

השכרת רכב באבו דאבי

השכרת רכב באבו דאבי מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! 

אבו דאבי היא הנסיכות הגדולה בשטחה מבין שבע הנסיכויות באיחוד האמירויות הערבי, ובירתה, העיר אבו דאבי, היא גם עיר הבירה של מדינת הנסיכויות.

אבו דאבי נחשבת ליעד תיירות פופולארי, ותמצאו בה שילוב יוקרתי בין ארכיטקטורה פורצת דרך, מלונות מפוארים, חופי ים, מסגדים מרהיבים ומוזיאונים מעניינים. עכשיו יש גם לכם את ההזדמנות לבקר במסגד הגדול של שייח זייד ולהתרשם מהעיצוב הייחודי באבני השיש הלבנות; ליהנות מחוויית ספארי במדבריות או מצלילה בים של המפרץ הפרסי, משופינג בקניון יאס הגדול או מימי כיף באחד או יותר מהפארקים הרבים שבעיר.

אחת הדרכים היעילות והמומלצות ביותר להתניידות בין האטרקציות והאתרים השונים היא באמצעות השכרת רכב באבו דאבי. רק בנסיעה ברכב שכור יהיה לכם החופש המוחלט לקבוע את המסלול ולוח הזמנים שלכם וכמובן שגם תוכלו לחוות יותר מהיעד החדש והמיוחד.

לצפייה במגוון הצעות אטרקטיביות במיוחד להזמנת רכב באבו דאבי התקדמו למנוע החיפוש >

 

הזמנת השכרת רכב באבו דאבי:

נהיגה ברכב שכור באבו דאבי

אבו דאבי היא כאמור הנסיכות הגדולה בשטחה מבין הנסיכויות של איחוד האמירויות הערביות. עיר הבירה אבו דאבי היא השנייה בגודלה במדינה, ומתגוררים בה כ 1.5 מיליון תושבים, מהם כ 80% עובדים זרים.
כשני שליש מעושרה של המדינה כולה מקורו באבו דאבי, אשר מהווה מוקד עסקי ותיירותי משמעותי כמו גם סמל למודרניזציה, חדשנות וארכיטקטורה מרהיבה.
מזג האוויר באבו דאבי הוא מדברי בהתאם למיקומה - במרבית חודשי השנה חם מאוד, כשהטמפרטורות מגיעות לקרוב ל 50 מעלות בחודשי הקיץ, ורק חודשיים נעימים ואף קרירים יחסית בלילה במהלך החורף.

אופרן פועלת באבו דאבי בשיתוף פעולה עם חברת יורופקאר הבינלאומית, המפעילה שירותי דרך מלאים בכל שעות היום והלילה ומציעה לכם פריסה במספר יעדים מרכזיים באיחוד האמירויות. תוכלו להזמין את הרכב השכור לאיסוף בשדה התעופה באבו דאבי או באבו דאבי בעיר, לבחירתכם.
באתר שלנו תוכלו לבצע הזמנת השכרת רכב פשוטה ונוחה ולבחור רכב לנסיעה באבו דאבי מתוך מגוון רחב של רכבים מקבוצות שונות המתאימות לכל סוג חופשה כולל רכבים משפחתיים, רכבים קטנים לזוגות, רכבים אוטומטיים וואנים, כמו גם קבוצות רכב מיוחדות. המחירים אטרקטיביים ביותר במיוחד למזמינים מראש.

אבו דאבי מציעה מגוון אתרים ייחודיים ומרתקים רבים, מודרניים לצד היסטוריים וארכיאולוגיים, אשר תוכלו לבקר בהם באמצעות נסיעה ברכב. הדלק זול יחסית, ותשתיות הכבישים בין האתרים המרכזיים הן ברמה גבוהה מאוד, מה שמאפשר נהיגה נוחה וקלה. כמו כן, הנהיגה באמירויות הינה בצד ימין של הכביש כמו שנהוג בישראל ובמרבית מדינות העולם.

למרות שהתשתיות לנהיגה נוחות מאוד, חשוב לציין כי אחוז ההרוגים בגין תאונות דרכים באיחוד האמירויות הוא מהגבוהים בעולם. הנהגים המקומיים ידועים בכך שחלקם הגדול נוסע במהירויות גבוהות מהאמור בחוק, וכמו כן חול נודד שמכסה לעתים חלק מהכבישים הופך את הנהיגה למסוכנת יותר. חשוב לשמור על המהירות המותרת ולנהוג במשנה זהירות. כמו כן עדיף שלא לנסוע בכבישים החוצים את המדבריות ללא נוכחות מקומיים עם ידע מתאים הנדרש לכך.
שימו לב שישנם רחובות המשנים את שמותיהם משני צידי הצומת, כך שרצוי להשתמש באפליקציית מפות מעודכנת או במכשיר ניווט כדי להתמצא ביעד בנסיעותיכם הראשונות.

טיפים לנהיגה ברכב שכור באבו דאבי

כאמור, איחוד האמירויות הוא אחד מהיעדים בהם אחוז ההרוגים בגין תאונות דרכים הוא מהגבוהים בעולם וחשוב לשמור על כללי הנהיגה ועל נסיעה במהירות המותרת ולנהוג בתשומת לב מירבית.
נסיעה במהירות מופרזת תגרור קנס בגובה משתנה עד 600 דולר, ואף שלילה מיידית של הרישיון שלכם במדינה.
תרבות הנהיגה גם היא מאוד חשובה באמירויות - כמו גם שלא בזמן נהיגה, שימוש בשפה גסה או תנועות ידיים גסות יכולות להוביל למאסר או אפילו לגירושכם מהמדינה. חשוב לנהוג בהתאם.

חוקי תנועה מסויימים משתנים בין האמירויות השונות באיחוד, אולם המשמעותיים תקפים בכולן.
שימו לב לשמור על כללי הנהיגה באיחוד האמירויות - מערכת האכיפה המקומית מקפידה מאוד על שמירה על חוקי התנועה, ומרבית הקנסות מחוייבים בתשלום מיידי.

רישיון נהיגה - כרגע באיחוד האמירויות חובה יהיה עליכם להציג רישיון בינלאומי, וזאת בצמוד לרישיון הישראלי (כשהוא בתוקף ומפלסטיק) לצורך נהיגה ברכב שכור נדרש ותק ניסיון של שנה אחת. למידע נוסף על רישיון בינלאומי הקליקו כאן.

חגורות בטיחות - כל יושבי הרכב מחויבים בנסיעה עם חגורת בטיחות, גם אלו שיושבים במושב האחורי.

ילדים ברכב - הנסיעה במושב הקדמי אסורה לילדים מתחת לגיל 12 אלא אם הילד יושב בכיסא בטיחות מתאים אשר פונה אחורה וכרית האוויר במושב הקדמי שליד הנהג מנוטרלת. ילדים מתחת לגיל 12 במושב האחורי נדרשים בישיבה על בוסטר או כיסא תינוק על פי גילם.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול - באיחוד האמירויות, במיוחד בשל האיסור הדתי על הנושא, כל רמת אלכוהול בדם אסורה והרף לבדיקות הוא 0 מוחלט. יש להימנע לחלוטין מנהיגה תחת השפעת אלכוהול. כל כמות אלכוהול שתימצא בדם יכולה לגרור קנסות כבדים, שלילה של הרישיון שלכם במדינה ואף מאסר.

אורות - יש להקפיד על נהיגה עם אורות גם ביום, במידה ויש אובך או ראות לקויה, או בשעות החושך במידה ולא קיימת תאורה קבועה בכביש, ללא קשר לעונות השנה.

עומסי תנועה - שעות העומס הן לרוב בממוצע בין השעות 7-9 בבוקר, בין 1-2 בצהריים ובין 6-8 בערב.

חניה - אזורי החניה באמירויות מתחלקים לשלושה סוגים - "מסחרי", "לא מסחרי" ו"מיוחד". מחירי החניה משתנים כתלות בסוג האזור, בשעות היום ובמשך החניה, וכמו כן משתנים בין האמירויות השונות.
בערים החניה המומלצת היא בחניונים תת קרקעיים, היות והערים עמוסות ונדיר למצוא חניה ברחוב. במקרה ומצאתם חניה ברחוב, תוכלו לשלם במדחן הקרוב או באפליקציית חניה אשר תתזכר אתכם כשזמן החניה ששילמתם עבורו הולך להסתיים.
שימו לב שאין להחנות במרחק של 15 מטרים לפני ואחרי תחנה של תחבורה ציבורית.
ברוב ימי השנה ובעיקר בקיץ, מומלץ שלא להחנות את הרכב בחניה חיצונית שאינה מקורה בשל הטמפרטורות הגבוהות ביעד. במידה ואתם בכל זאת צריכים להחנות בחניה שאינה תת קרקעית כדאי להשתמש בסוככים ואף להצטייד במגבת או בד כלשהו לשימוש כחוצץ על ההגה החם.

נהיגה מחוץ לערים - כדאי לנהוג בזהירות בכבישים מחוץ לערים היות ולעתים עדרי גמלים או חיות מרעה שונות חוצות את הכבישים.

מיכל הדלק - הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב - הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור. במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.
שימו לב כי חל איסור חמור על זריקת אשפה מהרכב.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

באמצעות הזמנת השכרת רכב באיחוד האמירויות עם אופרן תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש לנסיעה ברכב שכור להציע ביעד חדש ומרגש זה, וכמו כן תהיה לכם האפשרות לבחור מבין מגוון של קטגוריות רכב שיתאים אישית לצרכים שלכם בכל נסיעה בזמינות גבוהה, בטווח מחירים רחב ובנוחות מירבית.

אטרקציות ואתרים מומלצים באבו דאבי:

- המסגד הגדול של שייח זייד - המבנה העצום, שמהווה אתר מרכזי למבקרים מכל העולם, בנוי משיש לבן ובעל עיצוב ארכיטקטיוני מרהיב.
- מוזיאונים - באבו דאבי תמצאו שלל מוזיאונים כמו מוזיאון הלובר (ובקרוב גם מוזיאון גוגנהיים) בהם יציגו שלל יצירות מתקופות שונות החל ממצריים העתיקה ואירופה הקלאסית.
- פארק פרארי - שמתאים גם למבורים בשל המוזיאון המרשים שבו, וגם לחווייה משפחתית בשל רכבת ההרים המהירה שבו.

כמו כן, מעבר לאטרקציות והאתרים המומלצים מעלה, חוויות מיוחדות ומומלצות בעת הביקור באמירויות כוללות סיורים, יבשתיים וימיים, שבהם ניתן לראות יותר מהנסיכות היפה. המגוון של הסיורים רחב מאוד ונע בין סיורים ימיים, סיורי ספארי, טיולי צלילה סיורי שווקים ועוד.

קניות באבו דאבי

מגוון הקניונים והשווקים באבו דאבי הוא רחב, ונע בין קניוני ענק עם שלל אטרקציות ומאות חנויות לבין שווקים מסורתיים באוויר הפתוח ובהם דוכנים עם תוצרת אותנטית מגוונת וצבעונית.

קיימות גם שלל אפשרויות לשופינג באבו דאבי, כולל קניון אבו דאבי, הממוקם על שפת הים. ובו מעל 200 חנויות; קניון "יאס מרינה" שבו 400 חנויות, מתחם החלקה על הקרח, אולם באולינג, מתחם בתי קולנוע, רכבות הרים ומזרקות מוזיקליות; קניות יוקרתיות של מותגי אופנה תוכלו לבצע או בשתי הקומות המוקדשות למתחם קניות במגדלי Avenue at Atihad או במתחם The Galleria שלו גג מרהיב הבנוי מזכוכית מעוצבת; קנייה של מוצרי בוטיק ייחודיים תכולו לבצע במתחם הקניות Paris Avenue שבו שלל חנויות טרנדיות של מוצרים אופנתיים בעבודת יד;

אם תרצו חוויה יותר אותנטית תוכלו כמובן לבקר באחד או יותר משלל השוווקים ברבים בעיר. השוק הגדול והמוכר ביותר הוא ה Souk Central Market, בו תוכלו לעבור בין הדוכנים והחנויות ולרכוש תוצרת מקומית, בדים וביגוד מקושט, בשמים ותכשיטים, מטעמים מקומיים ומזכרות מיוחדות.

אבו דאבי עם ילדים

קיימות שלל פעילויות באבו דאבי למשפחות, מעבר למגוון המוזיאונים והאטרקציות המפוזרות במתחמי הקניות השונים בעיר.
בין האטרקציות המומלצות לבילוי עם הילדים באבו דאבי תמצאו את פארק האחים וורנר; פארק פארארי שבו אחת מרכבות ההרים המהירות בעולם; גן החיות Al Ain Zoo ופארקי המים Wadi Advanture ו- YAS Waterworld;

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה עם הרכב השכור באבו דאבי, צוות אופרן.

 

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב באיחוד האמירויות הערביות