לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב באיחוד האמירויות הערביות

השכרת רכב באיחוד האמירויות הערביות

השכרת רכב באיחוד האמירויות הערביות מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! 

יעד חדש נפתח בימים אלו לקהל הישראלי - איחוד האמירויות הערביות. וכמו כל יעד חדש, ההתרגשות מרובה.
כ- 17 מיליון תיירים ביקרו באיחוד האמירויות בשנת 2019, ביניהם סלבריטאים רבים ועשירים מכל קצוות העולם. ובצדק - מדינת הנסיכויות משלבת בין אווירה ים תיכונית ונוף מדברי פראי שכאילו שאוב מסיפורי אגדות אלף לילה ולילה, לבין יוקרה, פאר, חדשנות וטכנולוגיה, שמשתקפים בה מכל עבר.

כעת תוכלו לראות במו עיניכם בפלאי הארכיטקטורה, החל מהמגדל הגבוה בעולם ועד לאיים המלאכותיים בצורות עצי הדקל, ליהנות מחוויית ספארי ייחודים במדבריות הנרחבות, להתרשם ממסגדים עצומים מרהיבים ועוד.

דרך קלה ומומלצת להתניידות בין האתרים השונים בנסיכויות היא באמצעות השכרת רכב באיחוד האמירויות. בנסיעה ברכב שכור יהיה לכם החופש לקבוע את המסלול ולוח הזמנים שלכם ותוכלו לחוות יותר מהיעד החדש והמיוחד.

לצפייה במגוון הצעות אטרקטיביות במיוחד להזמנת רכב באיחוד האמירויות התקדמו למנוע החיפוש >

 

להזמנת השכרת רכב באיחוד האמירויות הערביות:

נהיגה ברכב שכור באיחוד האמירויות הערביות

איחוד האמירויות היא מדינה מוסלמית המורכבת משבע נסיכויות: אבו דאבי, דובאי, שארג'ה, ראס אל-ח'ימה, פוג'יירה, אום אל קיוין ועג'מאן, כשכל אחת מהן היא נסיכות עצמאית עם חוקים משלה.
המדינה קיבלה בשנת 1971 את עצמאותה מבריטניה, וניצלה את משאבי הטבע שלה לייצור נפט ובכך הפכה לאחת המדינות העשירות ביותר בעולם. הצמד הערים הגדולות באיחוד, אבו דאבי ודובאי, הפכו ליעד תיירותי תוסס, וסמל למודרניזציה, חדשנות וארכיטקטורה פורצת דרך.

מזג האוויר באמירויות הוא מדברי בהתאם למיקומן - במרבית חודשי השנה חם מאוד, כשהטמפרטורות מגיעות לקרוב ל 50 מעלות בחודשי הקיץ, ורק חודשיים נעימים ואף קרירים יחסית בלילה במהלך החורף.

באיחוד האמירויות הערביות תמצאו אתרים ייחודיים ומרתקים רבים, מודרניים לצד היסטוריים וארכיאולוגיים, אשר תוכלו לבקר בהם באמצעות נסיעה ברכב. הדלק זול יחסית, ותשתיות הכבישים בין האתרים המרכזיים והמדינות של איחוד האמירויות הן ברמה גבוהה מאוד, מה שמאפשר נהיגה נוחה וקלה. כמו כן, הנהיגה באמירויות הינה בצד ימין של הכביש כמו שנהוג בישראל ובמרבית מדינות העולם.
שימו לב שישנם רחובות המשנים את שמותיהם משני צידי הצומת, כך שרצוי להשתמש באפליקציית מפות מעודכנת או במכשיר ניווט כדי להתמצא ביעד בנסיעותיכם הראשונות.

למרות שהתשתיות לנהיגה נוחות מאוד, חשוב לציין כי אחוז ההרוגים בגין תאונות דרכים באיחוד האמירויות הוא מהגבוהים בעולם. הנהגים המקומיים ידועים בכך שחלקם הגדול נוסע במהירויות גבוהות מהאמור בחוק, וכמו כן חול נודד שמכסה לעתים חלק מהכבישים הופך את הנהיגה למסוכנת יותר. חשוב לשמור על המהירות המותרת ולנהוג במשנה זהירות. כמו כן עדיף שלא לנסוע בכבישים החוצים את המדבריות ללא נוכחות מקומיים עם ידע מתאים הנדרש לכך.

אופרן פועלת באיחוד האמירויות הערביות בשיתוף פעולה עם חברת יורופקאר הבינלאומית, המפעילה שירותי דרך מלאים בכל שעות היום והלילה ומציעה לכם פריסה במספר יעדים מרכזיים באיחוד האמירויות, לבחירתכם תוכלו להזמין את הרכב השכור לאיסוף בשדה התעופה באבו דאבי, בשדה התעופה בדובאי או במספר תחנות עיר נוספות לבחירתכם, בדמי החזר מוזלים.

באתר שלנו תוכלו לבחור רכב לנסיעה באיחוד האמירויות הערביות מתוך מגוון רחב של רכבים מקבוצות שונות המתאימות לכל סוג חופשה כולל רכבים משפחתיים, רכבים קטנים לזוגות, רכבים אוטומטיים וואנים, כמו גם קבוצות רכב מיוחדות. המחירים אטרקטיביים ביותר במיוחד למזמינים מראש.

טיפים לנהיגה ברכב שכור באיחוד האמירויות

כאמור, איחוד האמירויות הוא אחד מהיעדים בהם אחוז ההרוגים בגין תאונות דרכים הוא מהגבוהים בעולם וחשוב לשמור על כללי הנהיגה ועל נסיעה במהירות המותרת ולנהוג בתשומת לב מירבית.
נסיעה במהירות מופרזת תגרור קנס בגובה משתנה עד 600 דולר, ואף שלילה מיידית של הרישיון שלכם במדינה.
תרבות הנהיגה גם היא מאוד חשובה באמירויות - כמו גם שלא בזמן נהיגה, שימוש בשפה גסה או תנועות ידיים גסות יכולות להוביל למאסר או אפילו לגירושכם מהמדינה. חשוב לנהוג בהתאם.

חוקי תנועה מסויימים משתנים בין האמירויות השונות באיחוד, אולם המשמעותיים תקפים בכולן.
שימו לב לשמור על כללי הנהיגה באיחוד האמירויות - מערכת האכיפה המקומית מקפידה מאוד על שמירה על חוקי התנועה, ומרבית הקנסות מחוייבים בתשלום מיידי.

רישיון נהיגה - כרגע באיחוד האמירויות חובה יהיה עליכם להציג רישיון בינלאומי, וזאת בצמוד לרישיון הישראלי (כשהוא בתוקף ומפלסטיק) לצורך נהיגה ברכב שכור נדרש ותק ניסיון של שנה אחת. למידע נוסף על רישיון בינלאומי הקליקו כאן.

חגורות בטיחות - כל יושבי הרכב מחויבים בנסיעה עם חגורת בטיחות, גם אלו שיושבים במושב האחורי.

ילדים ברכב - הנסיעה במושב הקדמי אסורה לילדים מתחת לגיל 12 אלא אם הילד יושב בכיסא בטיחות מתאים אשר פונה אחורה וכרית האוויר במושב הקדמי שליד הנהג מנוטרלת. ילדים מתחת לגיל 12 במושב האחורי נדרשים בישיבה על בוסטר או כיסא תינוק על פי גילם.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול - באיחוד האמירויות, במיוחד בשל האיסור הדתי על הנושא, כל רמת אלכוהול בדם אסורה והרף לבדיקות הוא 0 מוחלט. יש להימנע לחלוטין מנהיגה תחת השפעת אלכוהול. כל כמות אלכוהול שתימצא בדם יכולה לגרור קנסות כבדים, שלילה של הרישיון שלכם במדינה ואף מאסר.

אורות- יש להקפיד על נהיגה עם אורות גם ביום, במידה ויש אובך או ראות לקויה, או בשעות החושך במידה ולא קיימת תאורה קבועה בכביש, ללא קשר לעונות השנה.

עומסי תנועה - שעות העומס הן לרוב בממוצע בין השעות 7-9 בבוקר, בין 1-2 בצהריים ובין 6-8 בערב.

חניה - אזורי החניה באמירויות מתחלקים לשלושה סוגים - "מסחרי", "לא מסחרי" ו"מיוחד". מחירי החניה משתנים כתלות בסוג האזור, בשעות היום ובמשך החניה, וכמו כן משתנים בין האמירויות השונות.
בערים החניה המומלצת היא בחניונים תת קרקעיים, היות והערים עמוסות ונדיר למצוא חניה ברחוב. במקרה ומצאתם חניה ברחוב, תוכלו לשלם במדחן הקרוב או באפליקצית חניה אשר תתזכר אתכם כשזמן החניה ששילמתם עבורו הולך להסתיים.
שימו לב שאין להחנות במרחק של 15 מטרים לפני ואחרי תחנה של תחבורה ציבורית.

ברוב ימי השנה ובעיקר בקיץ, מומלץ שלא להחנות את הרכב בחניה חיצונית שאינה מקורה בשל הטמפרטורות הגבוהות ביעד. במידה ואתם בכל זאת צריכים להחנות בחניה שאינה תת קרקעית כדאי להשתמש בסוככים ואף להצטייד במגבת או בד כלשהו לשימוש כחוצץ על ההגה החם.

נהיגה מחוץ לערים - כדאי לנהוג בזהירות בכבישים מחוץ לערים היות ולעתים עדרי גמלים או חיות מרעה שונות חוצות את הכבישים.

מיכל הדלק - הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב- הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור. במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.
שימו לב כי חל איסור חמור על זריקת אשפה מהרכב.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

באמצעות הזמנת השכרת רכב באיחוד האמירויות עם אופרן תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש לנסיעה ברכב שכור להציע ביעד חדש ומרגש זה, וכמו כן תהיה לכם האפשרות לבחור מבין מגוון של קטגוריות רכב שיתאים אישית לצרכים שלכם בכל נסיעה, בזמינות גבוהה ובטווח מחירים רחב ובנוחות מירבית.

אטרקציות ואתרים מומלצים באיחוד האמירויות הערביות

קיים מגוון רחב של אתרים ואטרקציות שמומלץ לבקר בהם במדינת הנסיכויות, הוא נע בין אתרים היסטוריים, וארכיאולוגיים, אתרים וחוויות בטבע הפתוח במדבריות או בים, ואתרים מודרניים מרשימים וחדשניים. 
אלו כמה מהידועים שביניהם:
 
- המסגד הגדול של שייח זייד באבו דאבי - המבנה העצום, שמהווה אתר מרכזי למבקרים מכל העולם, בנוי משיש לבן ובעל עיצוב ארכיטקטיוני מרהיב.
- בורג' חליפה בדובאי - הבניין הגבוה בעולם, שגובהו 828 מטרים וממוקם באזור הדאון טאון במרכז העיר, ונחשב לסמלה של העיר דובאי. למרגלותיו תוכלו למצוא את המזרקה המוזיקלית של דובאי שהיא העתר של המזרקה המפורסמת של מלון באלאג'יו בלאס וגאס.
- בור דובאי - העיר העתיקה של דובאי - בה תוכלו לראות חלקים שנשמרו מתקופתה כנווה מדבר שהיווה נתיב מסחר במאה ה 19, ובה גם נמצא 'השוק הגדול' של דובאי - 'שוק אל כביר' - שהוא שוק מוסלמי אותנטי יפהפה וצבעוני.
- מוזיאון הלובר באבו דאבי - לחובבי המוזיאונים. בו תמצאו שלל יצירות מתקופות שונות החל ממצריים העתיקה ואירופה הקלאסית.
- "איי הפאלם" ו"איי העולם" בדובאי - איי הפאלם הם פלם ג'ומיירה ופאלם ג'בל עלי - שהם מקבצים של איים מלאכותיים בצורת שני עצי דקל ענקיים. על איים אלו נבנו בתי פאר, מגוון אטרקציות, בתי מלון ועוד, ואיי העולם הם מקבץ של מאות איים מלאכותיים אשר מרכיבים יחדיו את תצורת מפת העולם.
- פארק פרארי באבו דאבי - שמתאים גם למבורים בשל המוזיאון המרשים שבו, וגם לחווייה משפחתית בשל רכבת ההרים המהירה שבו.
מלון בורג' אל ערב בדובאי - המלון המפורסם בדובאי ואחד המלונות היפים בה, הממוקם על אי מלאכותי בים וצורתו כשל מפרש.

מעבר לאטרקציות והאתרים המומלצים מעלה חוויות מיוחדות ומומלצות בעת הביקור באמירויות כוללות סיורים, יבשתיים וימיים, שבהם ניתן לראות יותר מהנסיכויות היפות. המגוון של הסיורים רחב מאוד ונע בין סיורים ימיים, סיורי ספארי, טיולי צלילה סיורי שווקים ועוד.

קניות באיחוד האמירויות

מגוון הקניונים והשווקים באמירויות הוא עצום, ונע בין קניוני ענק עם שלל אטרקציות ומאות חנויות לבין שווקים מסורתיים באוויר הפתוח ובהם דוכנים עם תוצרת אותנטית מגוונת וצבעונית.

למשל, אחד מהאתרים המרכזיים לביקור בדובאי הוא "קניון דובאי", המשתרע על שטח עצום של 1.1 מיליון מ"ר הנחשב לאחד מהקניונים הגדולים בעולם ואף לגדול מבניהם על פי פרמטרים מסוימים. בקניון הזה, חוץ מקניות במעל ל- 1300 חנויות, תוכלו גם לבקר באקווריום ענק, באולם החלקה על הקרח, מוזיאונים, בית אופרה, פארק שעשועים, שלל מסעדות, מכוני יופי ועוד. קניון ידוע נוסף בדובאי הוא קניון האמירויות, שידוע בשל העובדה שיש בו את אתר הסקי המקורה הגדול בעולם.
באבו דאבי תוכלו למצוא את "קניון אבו דאבי", הממוקם על שפת הי. ובו מעל 200 חנויות ואת קניון "יאס מרינה" שבו 400 חנויות, מתחם החלקה על הקרח, אולם באולינג, מתחם בתי קולנוע, רכבות הרים ומזרקות מוזיקליות

אם תרצו חוויה יותר אותנטית תוכלו כמובן לבקר בשוווקים של הערים - בדובאי תוכלו לבקר בשוק הגדול "שוק אל כביר" בעיר העתיקה הקרוייה "בור דובאי". ובאבו דאבי בשוק Souk Central Market, בהם תוכלו לעבור בין הדוכנים והחנויות ולרכוש תוצרת מקומית, בדים וביגוד מקושט, בשמים ותכשיטים, מטעמים מקומיים ומזכרות מיוחדות.
בדובאי תוכלו למצוא גם את שוק הזהב, שמהווה גם הוא אחת מהאטרקציות המרכזיות למבקרים בנסיכות.

חופשה עם ילדים באיחוד האמירויות הערביות:

קיים מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה במדינת הנסיכויות, כשדובאי נחשבת למדינה ידידותית במיוחד למשפחות.

בין מגוון הפעילויות שתוכלו לעשות בדובאי עם ילדים תוכלו למצוא את פארקי המים "Wild Wadi" ו "Atlantis"; את פארקי השעשועים לגולנד, בוליווד ו- IMG ואת Dubai Garden Glow שבו יצירות מוארות בצבעוניות ועוד. בנוסף לאלו קיימות גם בנוסף שלל פעילויות לכל המשפחה בקניון דובאי העצום כמו האקווריום הגדול ומתחם ההחלקה על הקרח.
גם באבו דאבי תוכלו למצוא מגוון פעילויות לילדים מעבר לשלל המוזיאונים והאטרקציות המפוזרות במתחמי הקניות השונים בעיר. בין האטרקציות המומלצות תמצאו את פארק האחים וורנר; פארק פארארי שבו אחת מרכבות ההרים המהירות בעולם; גן החיות Al Ain Zoo ופארקי המים Wadi Advanture ו- YAS Waterworld;

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה עם הרכב השכור באיחוד האמירויות הערביות, צוות אופרן.

 

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב באיחוד האמירויות הערביות