לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב ברוסיה
השכרת רכב ברוסיה

מחירים מעולים להשכרת רכב ברוסיה לקיץ 2019 וגם לחגים! 
הקדימו להזמין ותוכלו ליהנות ממחירים נמוכים ומזמינות רכבים גבוהה >>

ביקור במדינה הגדולה בעולם הופך בשנים האחרונות ליותר ויותר נפוץ. הוא יאפשר לכם היכרות פנים אל פנים עם עברה המרתק של אחת המדינות המשפיעות ביותר על ההיסטוריה העולמית כולה. אך זה לא הכל.

למעשה, שכחו מכל מה שדמיינתם, מדובר במדינה מודרנית עם תיירות פורחת. מוסקבה הבירה, למשל, היא פנינה מערבית בלב מזרח אירופה, עמוסה בחנויות מעצבים, רשתות אוכל מוכרות ורחובות נקיים להפליא.
מעדיפים אטרקציות ובטן-גב? תנו למדינה הקרה להפתיע אתכם. סוצ'י, בה נערכו לאחרונה משחקי המונדיאל ואולימפיאדת החורף, הפכה בשנים האחרונות לאחד מיעדי החופשות המשפחתיות האהובים.
השכרת רכב ברוסיה תעזור לכם לגלות את מה שיש למדינה העצומה להציע לכם, ובקלות.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב ברוסיה המשיכו למנוע החיפוש

השכרת רכב ברוסיה
לנהוג ברכב שכור ברוסיה

נהיגה ברוסיה עלולה להיות מעט מאתגרת. חוקי התנועה אמנם אינם שונים משמעותית מאלו שאנחנו מכירים במדינות אירופיות אחרות, אך תחזוקת הכבישים אינה מן המשובחות והשילוט הוא ברוסית, כך שמומלץ להצטייד ב-GPS במעוד מועד ולנהוג במשנה זהירות.
חשוב לקחת בחשבון שעל אף התקדמותה של המדינה והחזות המודרנית של עריה המרכזיות, מרבית הדרכים ישנות וכפריות. אין זה אומר שלא ניתן לנהוג שם, אך מוטב להיאזר בסבלנות, לנהוג לאט ובתשומת לב יתרה.
כאמור, מוסקבה היא פנינה מערבית ששום ביקור ברוסיה אינו שלם בלעדיה. לאופרן יש מספר תחנות השכרה בשדות התעופה הראשיים במוסקבה ובעיר.

השכרת רכב ברוסיה - יציאה ממוסקבה
בעת ביקור ברוסיה מומלץ מאוד לצאת ממוסקבה, לחקור ערים נוספות, את השמורות המרהיבות והעצומות של רוסיה, הפארקים הלאומיים והאגמים.
ברבים מן המחוזות של רוסיה (וישנם 83 כאלה) ישנו טבע לחקור. השכרת רכב ברוסיה תסייע לכם להגיע לרבות מהם.

סוצ'י
העיר השוכנת לחוף הים השחור, שאירחה את אולימפיאדת החורף ב2014 ואת המונדיאל ב-2018, עברה שינוי מקצה לקצה בשנים האחרונות, בעקבות השקעה כספית אדירה של הממשלה.
כיום מדובר בעיר המתאימה לחופשות לכל המשפחה עם אטרקציות בלתי פוסקות כגון הפארק האולימפי, פארק שעשועים ענק, מתחם ספורט אתגרי לכל הגילאים בשם סקיי פארק, חופי ים ועוד.

טיפים נוספים להשכרת רכב ברוסיה

מיכל דלק - הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב - הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שרותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שרותים נוספים אם אינם נחוצים.

על ידי השכרת רכב ברוסיה באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע במדינה מדהימה זו, וכמו כן תיהנו ממגוון רכבים כדי שתוכלו להתאים את הרכב השכור לצרכים הייחודיים שלכם, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!