לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים

השכרת רכב בורונה

השכרת רכב בורונה מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול!

ורונה היפה והרומנטית, המאופיינת בבנייה יוצאת דופן ובחשיבות היסטורית, היא פנינה איטלקית הנמצאת בצפון מזרח איטליה ומציעה למבקריה את כל הקולינריה, האופנה והיופי שיש לעיר איטלקית להציע ויותר מכך.

ורונה היא עיר עתיקה הנחשבת כאתר מורשת של אונסק"ו, בזכות המבנה האורבני שלה והארכיטקטורה שבה. אחד מאתריה המתויירים ביותר, הן בשל הבנייה המפוארת והן בשל החשיבות ההיסטורית הינו הארנה של ורונה, אמפיתאטרון מהתקופה הרומית שנחשב עד היום לאמפיתאטרון השלישי בגודלו בעולם.
הסיבה הרומנטית ביותר להגיע לורונה היא כמובן סיפורם של רומיאו ויוליה, שכן העיר היפה שימשה כרקע לסיפור האוהבים הטרגי שחיבר המחזאי והמשורר הידוע ויליאם שייקספיר בסוף המאה ה-16, והמרפסת המפורסמת של יוליה מהסצינה המפורסמת במחזה- הפכה לאטרקציה תיירותית ידועה שגורמת לתורים ארוכים של מבקרים המחכים להיכנס לאתר.

השכרת רכב בורונה היא הדרך המומלצת והיפה ביותר לבקר במהלך טיולכם באתרים הרבים הסמוכים לעיר, וברחבי חבל הארץ המרהיב של צפון איטליה.
 
לקבלת מגוון הצעות אטרקטיביות להשכרת רכב בורונה, המשיכו למנוע החיפוש >

 

 

השכרת רכב בורונה

לנהוג ברכב שכור בורונה

מערכת הכבישים באיטליה הינה מהמתקדמות בעולם וחוקי הנסיעה נאכפים בקפדנות על ידי המשטרה ומכמונות מהירות רבות. אולם, אם תנהגו בכבישי המדינה בהגיון בריא וזהירות- ההנאה מובטחת לכם. אזור ורונה וצפון איטליה בכלל הינו איזור ענקי שבו תוכלו לבלות שעות רבות של נסיעה פסטורלית בנופים ירוקים וכחולים מרהיבים עד להגעתכם ליעד הנכסף.
מומלץ בחום הטיול באזור האגמים (שבראשם אגם גארדה המרהיב) שבמרחק כ-30 ק"מ בלבד מורונה, אותו כדאי לעשות ברכב ולא בתחבורה ציבורית מכיוון שזו אינה נוחה ולא מקשרת ביעילות בין אתרי התיירות באזור. 
ביחרו לכם את סוג הרכב הנוח לכם ביותר מתוך מגוון חברות ההשכרה ושלל קבוצות הרכב ורמות המחיר שמציעה אופרן - קבוצות הרכב נעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי יוקרה, מיניוואנים, רכבים ידניים ואוטומטיים.

טיפים להשכרת רכב בורונה: טיפים להשכרת רכב בורונה:

אזורי ZTL (אזור תנועה מוגבל) -
האזורים הנקראים ZTL, מסומנים בשילוט ברור בהתקרב לכניסה לורונה, כמו גם לערים מרכזיות אחרות באיטליה כדוגמת: מילאנו, רומא, פירנצה ועוד. הזמנים לכניסה משתנים בכל עיר לפי ימות השבוע והחגים.
אם נקלעתם לאזור כזה, כנראה שתצולמו על ידי המשטרה ודוח יישלח אליכם הביתה לאחר קבלת פרטיכם מחברת ההשכרה. בעבור הסבת הדוח על שמכם תגבה חברת ההשכרה דמי טיפול.
חשוב לדעת: ניווט ב -GPS ובאפליקציות כמו Waze אינו תמיד מתריע על כניסה לאזורי ZTL

לתיירים השוהים בבתי מלון הכניסה מותרת אך חובה של המבקרים בערים אלו על מסירת מספר לוחית הרישוי לבית המלון אשר יעביר אותה מראש למערכת הממוחשבת של העירייה, כך שלא יירשם קנס אוטומטי.
מטרתם של איזורים אלו: מצלמות הממוקמות בכניסה לערים אלו, נועדו לחסום את הכניסה של מכוניות (במיוחד כאלו שלא עומדות בתקנים אירופיים של שמירה על איכות הסביבה) למרכזי הערים על מנת לחסוך באי סדר וזיהום אוויר, כמו גם להעשיר את קופת העירייה.

ztl italy

חניה -
חנייה לאורך מדרכות אשר מסומנות בכחול לבן הן בתשלום - אתם תוכלו למצוא מכונה לרכישת כרטיס חנייה אשר יגיד לכם גם כמה זמן מותר לכם להחנות באותו איזור.

לבאים ברכב לעיר ורונה -
מומלץ בחום לנסוי ישירות לחניון Arena בתוך העיר העתיקה. החנייה בחניונים שסביב העיר העתיקה מוגבלת לשעתיים בלבד.

מהירות הנהיגה בורונה-
האוטוסטרדות של איטליה מאפשרות לנהוג במהירות חוקית של עד 130 קמ"ש, הכבישים הבין עירוניים במהירות של 110-90 קמ"ש והכבישים העירוניים כמו בישראל- 50 קמ"ש
התנהגות באוטוסטרדות באיטליה- לאורכה ולרוחבה של איטליה פרוסה מערכת כבישים מהירים בתשלום אגרה. הנסיעה בהם תחסוך לכם זמן רב ומומלץ להשתמש בכבישים אלו כאשר צריך לגמוא מרחקים גדולים או סתם בכדי לחסוך בזמן.
בצפון איטליה רוב העמדות הן ממוחשבות ובשירות עצמי בכרטיס אשראי או במזומן. מחיר הנהיגה באוטוסטרדות נגבה על פי המרחק בין יציאה אחת לשניה ולא על פי מספר היציאות שעברתם.

מעבר למדינות סמוכות-
באמצעות השכרת רכב בורונה או בשאר ערי איטליה, ניתן לטייל עם הרכב השכור למדינות השכנות כדוגמת: אוסטריה, שוויץ, צרפת ועוד.
שימו לב שלחלק מהמדינות הללו נדרשת מדבקה מיוחדת לנהיגה באוטוסטרדות אותה ניתן לרכוש בקיוסקים שבמעברי הגבול. הקפידו לברר על הצורך ברכישת מדבקה בכל יציאה ממדינה אחת וכניסה לאחרת.

עדכון חשוב לנהגים בנושאי מסלולי מירוצים -
לתשומת לבכם - חל איסור מוחלט להיכנס עם הרכב השכור למסלולים כדוגמת מסלול Autodromo Di Perguza או דומים לו. הרכב השכור אינו מבוטח במסלולים אלו והעובר על איסור זה חשוף לקנסות משמעותיים

השכרת רכב בורונה בחורף שוכרים רכב בורונה בחורף? שימו לב!

שרשראות שלג
החוק באיטליה קובע כי בין התאריכים 15.11 בכל שנה ל- 15.4 בשנה העוקבת, חלה חובת החזקה של שרשראות שלג ברכב באזורים מסויימים באיטליה (בעיקר במחוזות הצפוניים). השימוש בהן נעשה בכפוף לשילוט ולתנאי הדרך ומחייב נסיעה במהירות נמוכה. שימו לב: את שרשראות השלג יש להזמין מראש.
לנוחותכם הוספנו מפה בה מסומנים האזורים בהם חלה חובת החזקת שרשראות שלג.

צמיגי חורף
חלק מחברות ההשכרה באיטליה מציעות קבוצות רכב ספציפיות המצוידות בצמיגי חורף, או כאלו שניתן לציידן בצמיגי חורף, ואלו זמינות בתחנות נבחרות בלבד.
החזרה בתחנה אחרת מתחנת הלקיחה עלולה להיות מוגבלת או כרוכה בתשלום נוסף.
באחריותכם לוודא כי ברשותכם הציוד הנדרש לתנאי הדרך המתוכננת לכם בנסיעה, בעיקר בעליה לאזורים הרריים / מושלגים.

גגון סקי
חלק מחברות ההשכרה מציעות גגון סקי להשכרה לחיבור לרכב השכור. יש להזמין את גגון הסקי מראש. הגגון מתאים לשני זוגות מגלשי סקי בלבד והינו בעלות נוספת לחברת ההשכרה לתשלום בעת לקיחת הרכב.
שימו לב כי לא ניתן לחבר את הגגון לכל קבוצות הרכב. מומלץ לברר מראש שאכן ניתן לחברו לקטגוריה המוזמנת.

תוסף אנטי פריז 
בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש במידת הצורך בתחנות דלק.

טיפים חשובים נוספים בנושא נהיגה בחורף ניתן למצוא באתר אופרן בלינק - טיפים להשכרת רכב בחורף 


לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

  מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

 

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה עם הרכב השכור בורונה, צוות אופרן.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב באיטליה

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!