לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בצ'ילה
השכרת רכב בצ'ילה

עכשיו באופרן: מחירים מעולים להשכרת רכב בצ'ילה בקיץ 2019 ובחגים !
הקדימו להזמין את הרכב המושלם לחופשה שלכם בצ'ילה >>

צ'ילה הינה מדינה מרתקת, מרהיבה ורבגונית מבחינת נופים ותרבות. צורתה של הארץ הזו ייחודית למדי. זוהי ארץ צרה וארוכה ששטחיה נמתחים כרצועה לאורך 4300 ק"מ על חופה המערבי של דרום אמריקה בעוד שלרוחב, היא כמעט ואינה עוברת את ה-200 ק"מ. גבולותיה המדיניים הם עם המדינות פרו בצפון וארגנטינה ובוליביה במזרח. במערב ובדרום - לכל אורכה, גובלת צ'ילה עם ה אוקיינוס השקט. השפה המדוברת במדינה זו, כמו ברובה של יבשת דרום אמריקה היא ספרדית, אולם ניתן למצוא בצ'ילה מקומיים דוברי אנגלית אשר ישמחו לסייע לכם בכל שתצטרכו, שכן רבים מהם הם אדיבים ומסבירי פנים לזרים.

צורתה הייחודית של צ'ילה מסבירה את המנעד הרחב של אזורים בעלי מאפיינים טופוגרפיים ואקלימיים שונים שישנם במדינה. זוהי ארץ של קיצונים - כך לדוגמא, אזור האגמים בדרום המדינה הוא אחד מן הגשומים בעולם, בעוד שמנגד, צפונה של המדינה מכיל את אזור המדבריות היבשים ביותר בעולם.
מרכזה של צ'ילה היא האיזור הטופוגרפי והאקלימי הפחות קיצוני ויותר מאוזן. לפי כך, זהו גם האזור המאוכלס ביותר במדינה - אזור מטרופוליני המאכלס את רובה של אוכלוסיית צ'ילה ובמרכזו הבירה המודרנית (והמערבית למראה) סנטיאגו.

למחירים אטרקטיביים להשכרת רכב בצ'ילה התקדמו למנוע החיפוש:

השכרת רכב בצ'ילה
נהיגה ברכב שכור בצ'ילה

רוב המטיילים בצ'ילה נעים לאורכה מדרום לצפון או להיפך, כאשר רובם של המטיילים משלבים את הטיול בה עם ארצות שכנות נוספות כמו ארגנטינה (צפון המדינה-באזור הרי האנדים), בוליביה (אזור הסלאר) ופרו (אזור טאקנה).
הכבישים הסלולים בצ'ילה מפותחים, מסודרים ונוחים ברובם המכריע (כביש ה-קארטרה אוסטראל הוא אחד הידועים שבהם) ומעברי הגבולות במדינה גם הם נוחים מאוד, בייחוד כשמגיעים אליהם ברכב (בדרך כלל אין תור). עובדות אלו, המצטרפות לנכונותם של המקומיים לסייע לתיירים בהכוונה או בכל דבר אחר, מביאות לכך שהשכרת רכב בצ'ילה היא דרך מצוינת לטייל במדינה ולחצות אותה לאורכה בקלות ובנוחות מקסימלית. זהו הפתרון האולטימטיבי לחוות את צ'ילה, בעיקר באזורים המרהיבים אך המבודדים של צפון המדינה ודרומה, הכוללים את המדבריות הידועים ואת אזור פטגוניה, שללא השכרת רכב בצ'ילה, הם מאתגרים בנגישותם לתייר הממוצע.
חשוב גם לדעת, שבצ'ילה בכל מקרה של תאונה או נזק הנגרמים באשמת הלקוח, עלות הגרירה תחוייב במלואה ישירות ללקוח.

חודשי התיירות המרכזיים, שבהם גם הכי נוח לטייל במדינה, הם חודשי הקיץ המקומי (בין נובמבר לאפריל), אז זו גם עונת הרחצה בחופים ובאגמים. יחד עם זאת, פחות מומלץ להגיע לצ'ילה בשיאה של העונה בפברואר, אז גם יוצאים המוני מקומיים לחופשת הקיץ שלהם וגודשים את אפס מקום את כל תשתיות התיירות במדינה (מקומות לינה ואטרקציות).

שימו לב - אחד מספקי הרכב ביעד זה הוא חברת יורופקאר. חברת יורופקאר בצ'ילה דורשת כי במקרה של כל נזק שהוא לרכב השכור, או במקרה גניבה של הרכב או חלקים ממנו, על שוכר הרכב לגשת לאחת מתחנות ההשכרה של החברה ברחבי המדינה תוך 12 שעות, על מנת לדווח ולחתום על תצהיר מתאים. במידה ולא יתבצע תנאי זה, הכיסוי הביטוחי לא יהיה בתוקף.

ארבעת האטרקציות המרכזיות למבקרים בצ'ילה:

• טיפוס לפסגת הר געש - הרי הגעש של צ'ילה מדהימים ביופיים הפראי והסתכלות אל תוך לועו של הר הגעש- חוויה בלתי נשכחת לכל הדעות.

• הטורס דל פאינה - טיול בפארק הלאומי המפורסם ביותר בדרום אמריקה- מהנופים היפים ביותר ביבשת הכוללים: צוקי גרניט, קרחונים ואגמים בעלי מים קרים עד קפואים.

• מדבר אטאטקאמה (המשתרעת מהרי האנדים במזרח לאוקיינוס השקט במערב)- נופים צחיחים אינסופיים שגייזרים מרהיבים בוקעים מהם, הוא מהמראות המדהימים ביותר ביבשת אמריקה.

• הקארטרה אאוסטראל - השכרת רכב בצ'ילה תספק לכם אם רק תחפצו בכך, מסלול נהיגה בלתי נשכח על הדרך הסלולה- מהיפות בעולם, בין נופי בראשית מדהימים בדרומה המבודד יחסית של המדינה- איזור פטגוניה המרהיב.

עוד דברים חשובים שכדאי לדעת בעת השכרת רכב בצ'ילה

נסיעה לפטגוניה
מתכננים לנסוע עם הרכב השכור לפטגוניה?
הנסיעה לפטגוניה אפשרית עם רכבים מקטגוריות ספציפיות בלבד, כשקודי הקבוצות הינן CDMR, SFAR, FVMD, FFAR, FVAR בלבד.

במקרה של נזק או גניבה
חברת יורופקאר בצ'ילה דורשת כי במקרה של נזק לרכב השכור, או במקרה גניבת הרכב ו/או חלקים ממנו, על שוכר הרכב לגשת לאחת מתחנות ההשכרה של החברה ברחבי המדינה עד 12 שעות מרגע האירוע, על מנת לדווח ולחתום על תצהיר מתאים.
במידה ולא יתבצע תנאי זה, הכיסוי הביטוחי לא יהיה בתוקף והשוכר יחוייב במלוא עלות הנזק.
במקרה של התהפכות הרכב השכור תחול השתתפות עצמית מוגדלת בהתאם לקבוצת הרכב השכור, גם במידה וקיים כיסוי ביטול השתתפות עצמית מסוג SCDW.
המידע יופיע בתוצאות הרכבים באתר תחת סיכום תכנית ההשכרה במסך השלישי (פרטי הנסיעה, תוספות ושדרוגים) ויפורט גם על גבי שובר השכירות

איסור יציאה מהמדינה עם הרכב השכור  
לידיעתכם- חל איסור לצאת מהמדינה עם רכב שכור עם כל ספקי השכרת הרכב בצ'ילה.

דמי החזר
בין ערים שונות בצ'ילה חלים דמי החזר, בהתאם למדיניות הספק.
אנא בררו מול נציג אופרן במידה והנכם מחזירים את הרכב בעיר שונה מעיר הלקיחה.

נהיגה עם הרכב השכור בכבישים סלולים בלבד
לתשומת לבכם
, נהיגה עם הרכב השכור מותרת אך ורק בכבישים סלולים ואסורה בכבישי עפר או כל דרך אחרת שאינה סלולה. במידה ויגרם נזק לרכב השכור עקב ירידה כלשהי מכבישים סלולים - הביטוח לא יחול ותחויבו על מלוא הנזק.
חשוב לדעת- בכל מקרה של תאונה ו/או נזק אשר ייגרמו ברשלנות השוכר- יהיה עליו לשאת במלוא עלות הגרירה.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם עליו.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

לסיכום, השכרת רכב בצ'ילה היא עניין פשוט, שהופך לנוח עוד יותר באמצעות שירותיה של חברת אופרן שפועלת במדינה זו במספר יעדים מרכזיים באמצעות החברות המובילות בענף.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.  

 

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בצ'ילה

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!