לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בטורקיה
השכרת רכב בטורקיה

טורקיה הינה מדינה עצומה ומיוחדת במינה.
זוהי המדינה היחידה בעולם המשתרעת על פני שתי יבשות (אירופה ואסיה) המופרדות זו מזו על ידי: מיצרי הבוספורוס, ים מרמרה והדרדנלים. השילוב בין שתי היבשות בא לידי ביטוי בתרבותה המרתקת: יש בה את המנטליות המזרח תיכונית המוכרת לנו מהבית בישראל, אבל יש לה גם מאפיינים אירופאיים שיקנו לכם תחושה של חו"ל במרחק טיסה קצר מאוד, אותו עושות חברות תעופה טורקיות חדשות לבקרים משדה התעופה נתב"ג. בהתאם לתדירות הטיסות הרבות שיוצאות משדה התעופה הישראלי לטורקיה ומרחק הטיסה הקצר - מחירי הטיסות לארץ המרתקת הזו הן זולות מאוד ונגישות.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בטורקיה המשיכו למנוע החיפוש:

 

השכרת רכב בטורקיה
לנהוג ברכב שכור בטורקיה

שטחן הגיאוגרפי של שתי היבשות המרכיבות את טורקיה נבדל זה מזה בצורתו: טורקיה האסיאתית ברובה הררית, ואילו טורקיה האירופית ברובה מאופיינת בגבעות. הערים המרכזיות והמעניינות במדינה הן: אנקרה (הבירה), איסטנבול, בורסה, איזמיר, צ'נאקלה, אנטליה ואדירנה.

איסטנבול אינה בירת המדינה מתחילת המאה ה-20 אך היא אולי העיר המסקרנת ביותר ברשימת הערים הזו בשל גודלה, מיקומה האסטרטגי, הקוסמופוליטיות, ההיסטוריה האתנית והפוליטית והאדריכלות שלה. העיר מאכלסת כ-14 מיליון תושבים וכמות גדולה של תיירים שמבקרים בה בכל שנה ונהנים מפלאיה האדריכליים, התרבותיים והקולינריים.

בפן האדריכלי, תיירים ייהנו מאתרים כמו: "המסגד הכחול"- מסגד סולטן אחמד מהמאה ה-17, כנסיית איה סופיה הביזנטית מן המאה ה-6 (בעלת הכיפה העצומה בגודלה), ארמון טופקאפי, ובירבטאן סראי - "הארמון השקוע" (מתקופת הכיבוש הביזנטי). ואילו בפן התרבותי ייהנו התיירים בעיר מאתרים תרבותיים כגון שלושת המוזיאונים לארכיאולוגיה של איסטנבול הנמצאים בשטחו של ארמון טופקאפי.

האוכל בעיר הוא כאמור, גם כן פלא של ממש. האוכל הטורקי איננו מתוחכם מאוד במורכבותו, אך הוא נחשב לטעים ביותר ועשיר במגוון שלו. חובבי הבשר ימצאו בו גן עדן של ממש, שכן הבשר הוא מרכיב עיקרי במטבח המקומי. המאכל הנפוץ והפופולרי ביותר בטורקיה הוא הקופטה שזהו למעשה סוג של קבב קטן וטוב. מאכלים טובים פופולריים נוספים שהם על טהרת הבשר הם הדונר קבב (מה שאנחנו מכירים בארץ כשווארמה) ולחמג'ון. הקינוחים גם הם מוצלחים במיוחד בטורקיה ובגזרת המתוקים, תוכלו להתענג על ה"רחת לוקום" המפורסם (והמוכר לישראלים רבים) ועל הבקלוואות המתוקות מדבש לצד קפה חזק ועשיר בטעם.

השכרת רכב בטורקיה-

הכבישים באיסטנבול, כיאה למטרופולין עמוס תושבים - הם סואנים, פקוקים ודורשים הרבה סבלנות וזהירות בדרך מצד הנהג הזר.

כמובן שטורקיה העצומה היא לא רק איסטנבול הצפופה וכיאה למדינה בגודל זה, עם כלכלה מפותחת - בטורקיה סלולה מערכת כבישים מפותחת ועצומה אשר מתפרשת על לא פחות מ- 426,951 ק"מ. השכרת רכב בטורקיה, תאפשר לכם ליהנות מן הערים השונות והנופים המגוונים ומרהיבים של הארץ האדירה הזו.

השכרת רכב בטורקיה באמצעות חברת אופרן היא כדאית במיוחד בזכות העובדה שאנו עובדים ביעד זה עם אחת מחברות השכרת רכב מהגדולות והידועות בשוק, דבר המאפשר לכם לשכור רכב בפריסה רחבה של תחנות שירות המרוכזות באתרים מרכזיים רבים בטורקיה. כמו כן, תיהנו ממבחר רכבים גדול ממגוון קטגוריות כמו: רכבי מיני או אקונומי ליחידים או לזוגות ו-ואנים למשפחות. נשמח לעמוד לצדכם וללוות את הטיול שלכם בטורקיה, תוך הקפדה על השכרת רכב בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - 
והכל בעלות נמוכה של 2 יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.