לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בשוויץ השכרת רכב בבאזל

השכרת רכב בבאזל

השכרת רכב בבאזל מזמינים באתר אופרן! 
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול >>

באזל, השוכנת על גדות נהר הריין הינה העיר השניה בגודלה בשוויץ, והיא ממוקמת בסמוך לגבול עם צרפת וגרמניה. כעיר גבול היא משלבת בתוכה שפות ותרבויות של תושבים ממגוון מדינות, ומהווה יעד ססגוני ומרתק העשיר בתרבות ופולקלור.

באזל עצמה היא עיר קומפקטית ולרוב האתרים המרכזיים בעיר כמו מלון שלושת המלכים (בו צולמה התמונה המפורסמת של הרצל הוגה המדינה על מרפסת המלון) או העיר העתיקה הקסומה תוכלו להגיע בטיול רגלי, וגם תוכלו
לשוט על נהר הסיין או לנסוע בחשמלית העתיקה משנות ה-20 של המאה שעברה.
מחוץ לעיר תוכלו למצוא שלל נקודות עניין ואתרי טיול מרהיבים ומעניינים שעל מנת לחוות אותם בנוחות ובחופש מלא לקבוע את לוחות הזמנים של עצמכם, מומלץ להזמין השכרת רכב בבאזל.

לצפייה במגוון הצעות אטרקטיביות להזמנת השכרת רכב בבאזל התקדמו למנוע החיפוש:

הזמנת השכרת רכב בבאזל:

נהיגה ברכב שכור בבאזל:

העיר באזל ממוקמת על גדות נהר הריין בצפון-מערב שווייץ, ונחשבת לעיר קסומה שלה חיי תרבות עשירים ותוססים, עם הצע גדול של מוזיאונים מומלצים ושילוב ארכיטקטוני מעניין בין אדריכלות מודרנית ומבנים עתיקים. היות והיא ממוקמת על הצומת בין שוויץ, צרפת וגרמניה, היא נחשבת לנקודת מוצא לטיולים רבים בשוויץ כמו גם במדינות הסמוכות. הדרך המומלצת להתניידות בטיול שלכם, בכדי שתוכלו ליהנות מהמגוון הרחב של החוויות שקיימות בסביבה הקרובה וכמו כן באתרים המרכזיים במדינות הסמוכות, היא באמצעות נסיעה ברכב שכור בבאזל.
אפשרות זו תעניק לכם את החופש לבחור את המסלול היומי המועדף עליכם לפי לוח הזמנים שלכם ונוחותכם בלבד, ומומלץ במיוחד להזמין את השכרת רכב שלכם דרך חברת אופרן - החברה הגדולה בישראל להשכרת רכב בחו"ל.

בין אם אתם נוסעים לטיול סקי, לטיולים בטבע הירוק, לחופשה עם ילדים בשוויץ או ביער השחור או לחופשה זוגית רומנטית תמצאו בשוויץ את מה שמתאים עבורכם. חברת אופרן דואגת לכם גם למגוון רחב של כלי רכב בבאזל, עם מספר רב של רכבים מקבוצות שונות המתאימות לכל סוג של חופשה כולל רכבים משפחתיים, רכבים קטנים לזוגות, רכבים אוטומטיים וואנים. המחירים אטרקטיביים ביותר במיוחד למזמינים מראש.

אופרן פועלת בבאזל בשיתוף פעולה עם חברות יורופקאר ובאדג'ט הבינלאומיות המציעות זמינות גבוהה ופריסת תחנות מיטבית במדינה. תוכלו להזמין השכרת רכב בשדה התעופה בבאזל, או בתחנות בעיר לבחירתכם. תוכלו גם לשלב בין תחנות שונות בדמי החזר משתלמים.

טיפים להשכרת רכב בבאזל

איסוף\החזרת הרכב בשדות התעופה ז'נבה או באזל - שדות התעופה של הערים ז'נבה ובאזל ממוקמים על קו הגבול שבין שוויץ לצרפת.
בשל כך, ניתן לצאת מתוך שדה התעופה אל כל אחת משתי המדינות תוך הליך צ'ק אין סטנדרטי לאחר איסוף הכבודה. חשוב לשים לב לשילוט אשר ממוקם ברחבי שדה התעופה, ולצאת אל המדינה הרלוונטית. כך שאם על גבי שובר ההשכרה שברשותכם מצוין איסוף הרכב בשוויץ, עליכם לגשת לצד השוויצרי.
כמו כן, עם סיום השכירות, יש להחזיר את הרכב אל חניון חברת ההשכרה השוויצרית. שימו לב כי במידה והרכב יוחזר בצד הצרפתי יגבה ספק הרכב דמי החזר משמעותיים.

בשל אפשרות היציאה לשני הצדדים בשדה התעופה בבאזל (לצד השוויצרי, ולצד הצרפתי), ניתן גם להזמין השכרת רכב בבאזל בצד הצרפתי. במקרה שכזה חשוב להחזיר את הרכב לצד הצרפתי.

נסיעה בבאזל בעיר - מומלץ שלא להיכנס למרכז העיר עם הרכב השכור במידה וזהו ביקור תיירותי במדינה, היות והשתלבות בתנועה הצפופה ובתשתית הטראם שבעיר אינה פשוטה לנהג שאינו מורגל בה. החניה בתוך מרכז העיר העתיקה נחשבת ליקרה יחסית ומקומות החניה מוגבלים. כדאי להחנות את הרכב במלון או מחוץ למרכז העיר בחניון ולהמשיך רגלית או בתחבורה הציבורית. בבאזל ישנה רשת חניונים מומלצת ובטוחה מחוץ למרכז העיר שלרוב פתוחים 24 שעות ביממה.

חנייה בעיר באזל - חנייה באזורים כחולים או אדומים מחייב תג מיוחד אותו ניתן לרכוש בתחנות דלק, מוסכים, קיוסקים, תחנות משטרה או סניפי דואר. החנייה באזורים לבנים נעשית באמצעות תשלום במדחנים.

כבישי אגרה - בשוויץ נגבית אגרת כבישים בסך 40 פרנק מכל רכב עבור הנהיגה בכבישים המהירים .(autobans) מדובר בתשלום שנתי קבוע שלא ניתן להוזילו גם אם בכוונתם רק לעבור דרך שוויץ בנסיעה אחת. הקפידו על תשלום האגרה כבר בתחנת הלקיחה. אם נכנסתם לשוויץ ממדינה אחרת - שלמו כבר במעבר הגבול. המדבקה נקראת Vignette ויש להדביקה על שמשת הרכב השכור במקום בולט. אם שכחתם לרכוש את המדבקה, עשו זאת באחת מתחנות השירות הפרושות לאורך הכבישים כיוון שנסיעה בלעדיה גוררת קנס.

חגורות בטיחות - חובה מקדימה ומאחור. ילדים מתחת לגיל 12 אינם יכולים לשבת מקדימה. מכמונות מהירות פרושות בתדירות גבוהה.

מגבלות מהירות - מגבלות המהירות בשוויץ משתנות לפי סוגי הכבישים (כבישים דו נתיביים, מהירים, דרכים בינעירוניות, עיר ושטחים בנויים). בנהיגה במזג אוויר סוער, עם שרשראות שלג או בתנאים של ראות לקויה - המהירות בכל הכבישים מוגבלת ל-50 קמ"ש.

הדלקת אורות - השימוש באורות מומלץ בכל נסיעה. בתנאי מזג אוויר לקויים ובעת מעבר במנהרה - חובה.

מיכל דלק - הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים

ניקיון הרכב- הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל. בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים

טיפ חשוב! יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שרותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שרותים נוספים אם אינם נחוצים.

טיפים לנהיגה ברכב שכור בבאזל בעונת החורף:

צמיגי חורף ושרשראות שלג -
עונת החורף בשוויץ הינה בין התאריכים 1.11-15.4, בשל תנאי החורף, מציידות רוב חברות ההשכרה את כל רכביהן בצמיגי חורף, אשר מקנים לרכב אחיזת כביש בטוחה יותר.
בנוסף, באיזורים מסוימים בשוויץ נדרשת התקנה של שרשראות שלג על צמיגי הרכב, בכפוף לשילוט ולתנאי הדרך, כאשר השרשראות מורכבות, הנסיעה תהיה במהירות איטית בלבד (עד 40 קמ"ש).
לתשומת ליבכם, את שרשראות השלג יש להזמין מראש!

שוויץ כאמור הינה מדינה הררית, לכן מומלץ מאוד שהמבקשים לשכור בה רכב בחורף יחזיקו שרשראות שלג ברכב בכל עת, גם אם אינן מולבשות. נהיגה ללא שרשראות באזורים המחייבים זאת, עלולה לעלות בקנס ואפילו לגרום להורדת הרכב מהכביש. שימו לב שבעיירות חורף רבות (כמוZermatt, Braunwald, Murren ו- Wengen) לא ניתן כלל להגיע ברכב. יש להחנות את הרכב השכור למרגלות ההר ולעלות למעלה בתחבורה ציבורית. את השרשראות יש להתקין על הצמיגים רק בעת נסיעה על שלג או קרח, אחרת עלול להיגרם נזק לכביש ולרכב עצמו.

תוסף אנטי פריז - בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש במידת הצורך בתחנות דלק.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:
בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול E5, E10, E85
משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL
גז (Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

מדיניות דלק אירופה

מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm

אטרקציות בבאזל

מלון שלושת המלכים - במלון הידוע ישנו מפורסמים רבים החל מפיקאסו ועד לנפוליאון, אולם בישראל רבים מכירים את המלון כזה שעל מרפסתו צולם הוגבה הדעות הרצל.
קתדרלת מינסטר - מבנה מיוחד אשר משלב בניה שבוצעה לאורך שנים, אריחי גג צבעוניים, שני מגדלים תאומים ומרפסת המשקיפה אל הנהר.
מוזיאון טינגלי - המוזיאון הקרוי על שם האמן השוויצרי ז'אן טינגלי ממוקם על גדות נהר הריין ובו מגוון מפסליו הקינטיים של האמן לצד תערוכות מתחלפות של אמנות מודרנית.
ספלנטור - אחד משלושת השערים העתיקים שנותרו מהחומה שבעבר הקיפה את העיר באזל. השער הזה נחשב למרשים מכולם וזכה לשחזור מקיף בשנות ה- 90 של המאה הקודמת.
העיר העתיקה - העיר העתיקה של באזל נחשבת לאחת מהערים העתיקות השמורות ביותר באירופה. קיים בה שילוב מרתק של בניינים מודרניים ומעוצבים לצד מבנים עתיקים ושמורים מהמאה ה- 15 וה- 16. אם תרצו גם לעשות קניות בבאזל אנחנו ממליצים על שוק הפשפשים האותנטי והמקסים הפועל בשבתות בעיר.
באדן - במרחק נסיעה קצר מבאזל ממוקמת עיר המרחצאות הידועה, שבה מעיינות גופרית, עיר עתיקה עם סמטאות ציוריות, ושרידים מתקופות עתיקות.
מפלי הריין - אחת מהאטרקציות המעניינות ביותר מחוץ לעיר, אליה מגיעים גם תיירים כחלק מטיולים בגרמניה ובצרפת. המפלים ממוקמים על הגבול בין שוויץ לגרמניה, ונחשבים לגדולים ולרחבים ביותר במרכז אירופה. במרכז המפלים יש אי שאליו תוכלו לשוט בסירה.

על ידי השכרת רכב בבאזל באמצעות אופרן תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש לטיול עם רכב שכור להציע בשוויץ.
אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

 

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בשוויץ