לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בקפריסין

השכרת רכב בקפריסין

השכרת רכב בקפריסין מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול! >

קפריסין נמצאת במרחק של פחות משעת טיסה מישראל, ופותחת בפני המטייל הישראלי עולם ומלואו. אוהבי ההיסטוריה יוכלו ליהנות משלל התגליות הארכיאולוגיות המוצגות באי, חובבי האוכל הטוב יחגגו בטברנות הפזורות בכל רחבי האי ואוהבי הנופש הימי יגלו שאין כמו חופי איי נאפה לנופש מושלם בשילוב חיי לילה תוססים.

לקבלת מגוון הצעות אטרקטיביות להשכרת רכב בקפריסין המשיכו למנוע החיפוש.

השכרת רכב בקפריסין

נהיגה ברכב שכור בקפריסין

בשל הקרבה הגיאוגרפית לישראל, האקלים בקפריסין אינו זר לנו הישראלים. מה שאומר בעצם שבאי ישנן בעיקר 2 עונות מרכזיות קיץ וחורף, כשבין שתיהן עונות מעבר קצרות ולא דומיננטיות כל כך- האביב והסתיו. החודשים המתאימים ביותר לנופש באי קפריסין הם חודשי הקיץ כשגם טמפרטורת מי הים היא חמימה ומאפשרת לרחוץ בו בנעימים. אולם, גם חודשי האביב והסתיו יתאימו לנופש באי.

טיול בקפריסין אשר ישלב מספר ערים יאפשר לחוויית הביקור שלכם ביעד להיות עשירה יותר. היות והתחבורה הציבורית לא מפותחת מאוד, בהשוואה ליעדים אירופאיים פופולאריים אחרים, הדרך המומלצת, הקלה והיפה ביותר להכיר את שלל אוצרותיה ופינות החמד של קפריסין, היא על ידי השכרת רכב בקפריסין דרך אופרן. אלו מספר נקודות עניין בקפריסין שכדאי לכם לשלב במהלך החופשה באי:

  • פאפוס - לצד ההנאה מהופעות ואירועי תרבות, ים וקניות, באמצעות השכרת רכב בפאפוס תוכלו לבקר בסלע אפרודיטה (המקום בו על פי המיתולוגיה נולדה אלת האהבה) הממוקם כ- 20 דקות נסיעה מהעיר. לעוד אטרקציות ונקודות עניין בפאפוס תוכלו לבקר בעמוד זה.
  • לרנקה - בביקור בעיר, שלה רצועת חוף ארוכה באורך 25 ק"מ, תוכלו לטייל לאורך טיילת הדקלים היפה שהפכה למוקד תיירות בעיר, ולבקר בטירה לא גדולה מימי הביניים. לא רחוק משדה התעופה תוכלו לבקר גם באגם מלח גדול, שבו מבקרת להקת ציפורי פלמינגו. עם הרכב תוכלו לצאת בנוחות לטיול באיזור הרי טרודוס ולחקור את הנוף ההררי. לקריאה על אטרקציות ונקודות עניין נוספות בלרנקה תוכלו לבקר בעמוד זה.
  • לימסול - בדרך בין לרנקה ללימסול, ובסביבות העיר לימסול עצמה, תוכלו לטייל לאיזור הכפרי מחוץ לעיר, שבו עדיין מגדלים יבולים בכפרים וחיים כפי שחיו לפני שנים רבות, כמו בכפר הציורי לפקרה, ושם גם ממוקמים טירת לימסול מהמאה ה 16 ואתר העתיקות קוריון. 
  • ניקוסיה - בעיר הבירה תוכלו לעשות קניות ברחוב החנויות מקריוס ולבקר בגבול עם קפריסין התורכית.


    הזמנת רכב מראש דרך חברת אופרן מאפשרת לכם ליהנות ממבצעים מיוחדים וממחירים אטרקטיביים במיוחד על כל סוגי הרכבים. אופרן פועלת בקפריסין עם מספר חברות השכרה ולהן פריסת תחנות רחבה באי, וכמו כן קבוצות רכב רבות ברמות מחיר שונות אשר יאפשרו לכם למצוא את הרכב המתאים ביותר לחופשה שלכם. המגוון הגדול יאפשר לכם גמישות במיקומי השכרת הרכב והחזרתו בסוכנויות ההשכרה השונות במיקומים השונים. 

השכרת רכב באיה נאפה
עם אופרן תוכלו גם לשכור רכב בקלות באיה נאפה, לטייל בעיירת הנופש, שיש בה הרבה יותר לעשות ממה שחשבתם. החל ממוזיאונים והפלגות, שיוכלו אפילו להתאים לטיול בקפריסין בחורף, לפארק המים "עולם המים", מהגדולים והמושקעים בעולם, ועד לחופי טורקיז כל כך יפים, שאולי יגרמו לכם לוותר על הטיול למלדיביים. אופרן מציעה השכרת רכב באיה נאפה במרכז העיר, וכמובן שניתן להגיע לשם בקלות גם בהשכרת רכב משדות התעופה של פאפוס או לרנקה. 

טיפים להשכרת רכב בקפריסין

הכבישים באי לא עמוסים ואין בו מצוקת חניה, מה שהופך את הנהיגה באי לנוחה מאוד.
עם זאת חשוב לזכור שבקפריסין הנהיגה היא בצד שמאל של הכביש (נצר לתקופת שלטונם הארוכה של הבריטים על האי). מושב הנהג ממוקם בצד הימני של הרכב ומוט ההילוכים נמצא לשמאלו של הנהג. בנוסף, גם כיוון הנהיגה בכיכרות הוא עם כיוון השעון, הפוך למקובל בארץ. לכן, מומלץ לבחור סוג רכב מתאים ונוח מספיק להקל על ההסתגלות לכיוון הנהיגה השונה.

את השילוט וההכוונה בדרכים תמצאו כתובים ביוונית ובאנגלית, ואת הגבלות הנהיגה, תמצאו דומות לאלו שנהוגות בישראל: 100 קמ"ש בכבישים המהירים / אוטוסטרדות, 70-80 קמ"ש בכבישים בינעירוניים ו- 50 קמ"ש בכבישים בתוך העיר. כמובן שבכבישים הראשיים תמצאו מצלמות שאוכפות את נושא המהירות ולא מומלץ לעבור את המהירות המותרת.

חשוב
: בזמן הנהיגה אסור לדבר בטלפון נייד ללא דיבורית, ואסור לאכול או לשתות משקאות קלים או חמים. במידה ואתם נוסעים עם המשפחה - שימו לב שילדים מתחת גיל חמש אינם יכולים לשבת מקדימה.
בנוסף, בעת חיפוש חנייה בעיר, שימו לב: אסור לחנות לצד מדרכות צבועות צהוב.

חשוב לזכור: חל איסור על יציאה עם הרכב השכור אל החלק התורכי של קפריסין. האיסור תקף לגבי כל ספקי השכרת הרכב בקפריסין. רכב שיעבור לחלק הטורקי יהיה חשוף לקנסות ולא יחולו עליו הביטוחים השונים.

תשלום מסי נמל - לתשומת לבכם, בחלק מחברות ההשכרה תידרשו לשלם מס נמל תעופה בעלות משתנה. העלות מצויינת על גבי שובר השכירות.

מדיניות התדלוק - חלק מחברות ההשכרה מחייבות תשלום מראש על מיכל דלק ראשון בעת איסוף הרכב. מדיניות התדלוק המלאה מצויינת בתנאי השכירות על גבי שובר השכרת הרכב שלכם.

הרכבים בקפריסין- חשוב לדעת, רמת גימור כלי הרכב הנמסרים בקפריסין שונה מרמת הגימור והאיבזור של כלי הרכב הנמסרים בקפריסין שונה מרמת האבזור והגימור של כלי הרכב הנמסרים במערב אירופה וארה"ב, וזאת כנגזרת מאופי המדינה עצמה, אורח החיים ורמת החיים בה.
 
לתשומת לבכם, נהיגה עם הרכב השכור מותרת אך ורק בכבישים סלולים ואסורה בכבישי עפר אן כל דרך אחרת שאינה סלולה. במידה וייגרם נזק לרכב השכור עקב ירידה כלשהי מכבישים סלולים - הביטוח לא יחול ותחוייבו על מלוא הנזק.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם עליו.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום. הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה ובעיקר במדינות החברות באיחוד האירופי.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן:  https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

קפריסין עם ילדים

כאמור, קפריסין היא יעד שבו כל אחד יוכל למצוא את עצמו, וכמובן שזה כולל גם טיולים משפחתיים. אם הילדים שלכם מיצו את הבריכה במלון, או החופים המדהימים אנחנו יכולים להמליץ על כמה אטרקציות פעילות מהנות, בהן כל המשפחה תוכל ליהנות ולצבור חוויות וזכרונות.
פארק המים אפרודיטה בפאפוס - הפארק ממוקם במרחק נסיעה של כ-10 דקות מהטיילת של פאפוס. הפארק מלא באטרקציות מימיות וכיפיות, מגלשות ואבובים. התורים מסודרים ולרוב אינם ארוכים, המלתחות נעימות ונקיות ויש המון אופציות לאוכל. 
אבל אם באמת מתחשק לכם חוויית פארק מים מיוחדת, דעו שפארק המים Water World (עולם המים) שבאיה נאפה, נחשב לאחד מפארקי המים הגדולים והמשובחים בעולם.
בקרבת לימסול תוכלו לבקר עם הילדים בפארק החבלים Sparti Platres - שהוא פארק שעשועים מושקע בו מסלולי חבלים מאתגרים, מסלולי אומגות ומגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה - מגדולים לקטנים.

בנוסף, כל המשפחה תוכל ליהנות מטיולי שיט רבים ומגוונים המוצעים ברחבי האי, בחלק מהסירות החלק התחתון הוא שקוף ואפשר לראות את כל העולם המדהים שמתחת למים.

קניות בקפריסין

אנחנו יודעים שאתם חובבי קניות בין אם מדובר בנסיעה קצרה או ארוכה, ואל דאגה, יהיו לכם מגוון אפשרויות רבות לשופינג בקפריסין: החל ממרכזי קניות מודרניים בערים הגדולות, שם תמצאו את המותגים המוכרים לצד חנויות מקומיות, לשווקים צבעוניים בהם תמצאו מזכרות ומתנות, עבודות יד, תכשיטים מעוצבים, תוצרת טקסטיל מקומית, מטעמים מקומיים ואת היין הקפריסאי המשובח.

פאפוס - קיים מגוון רחב של חנויות ואיזורי קניות בפאפוס. בכניסה לעיר תמצאו את קניון שדרת המלכים המודרני והגדול, שבו מגוון רחב מאוד של חנויות מותגים, מתחם הסעדה וגם סניף של רשת ג'מבו הפופולארית, שבה אפשר למצוא הכל מהכל, החל ממתנות וצעצועים, לביגוד לילדים וכלי בית ומטבח, והכל במחירים נוחים מאוד. בנמל ולאורך הטיילת תמצאו שלל חנויות מזכרות ובשדרה Apostolos Pavlos תוכלו למצוא את המרכז לעבודות יד The Place.
לרנקה - הרחוב המרכזי לשופינג בלרנקה מקביל לטיילת הדקלים, ושמו Zenon Kitieos. לאורכו חנויות של מותגי אופנה בינלאומיים ומקומיים, חנויות מזכרות, בתי קפה ומסעדות. אם אתם מחפשים לקנות עבודות יד, תוכלו למצוא כאלו בשפע בעיר העתיקה.
ניקוסיה - בניקוסיה איזורי הקניות המרכזיים הם סביב שדרות מקריוס והאזור סביב רחוב לדרה שם יהיו דוכנים של תוצרת מקומית, אותה גם תמצאו בעיר העתיקה. קניות של מותגים בינלאומיים תוכלו לעשות בקניון The Mall of Cyprus שם גם מתחם מסעדות, סופרמרקט גדול ואולמות קולנוע, בעוד שברחוב סטדיקרטוס תמצאו חנויות של מותגי יוקרה.
לימסול - קניות בלימסול תוכלו לעשות בקניון המרכזי הוא Limmasol Shoping Mall וברחובות הקניות המרכזיים בלימסול הם סיינט אנדרו, אנקסרטיסיאס ושדרות מקריוס. כמו כן פועלים בעיר שני שווקי פשפשים שפתוחים בסופי השבוע.


הזמינו כבר עכשיו את הרכב השכור שילווה אתכם בחופשה הבאה בקפריסין, כדי שתוכלו לטעום מכל טוב האי.
אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה ברכב השכור בקפריסין, צוות אופרן.

 

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.