לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) על מנת לסייע לנו להעניק לכם תוכן מותאם אישית, לאפשר חוויית משתמש נוחה ובטוחה יותר ולהתאים את המודעות שתראו.
הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים הסכמה לשימוש בקבצי "עוגיות". לחילופין, ולמידע נוסף על קבצים מסוג זה ועל הכלים שבאמצעותם תוכלו לנהלם – לחצו כאן
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בקפריסין
השכרת רכב בקפריסין

מחירים מעולים להשכרת רכב בקפריסין בחגים!
>> מהרו להזמין ולשריין רכב לחופשות והחגים שלכם

קפריסין נמצאת במרחק של פחות משעת טיסה מישראל, ופותחת בפני המטייל הישראלי עולם ומלואו. לאוהבי הנופש הימי אין כמו חופי איי נאפה לנופש מושלם יחד עם חיי לילה עשירים, אוהבי ההיסטוריה נהנים משלל התגליות הארכיאולוגיות המוצגות באי, וחובבי האוכל הטוב חוגגים בטברנות הפזורות בכל רחבי האי.
קפריסין הינה הרבה יותר מחופים זהובים, יש בה אתרי ארכיאולוגיה המספרים את ההיסטוריה של כל הים התיכון, אתרי צלילה, ובהרי הטרודוס ניתן למצוא שבילי טיול בלתי נשכחים. בקפריסין גם מפוזרות טברנות רבות המגישות מאכלי ים מסורתיים ומאכלים יווניים הידועים בכל העולם.

בשל הקרבה הגיאוגרפית לישראל, האקלים בקפריסין אינו זר לנו הישראלים. מה שאומר בעצם שבאי ישנן בעיקר 2 עונות מרכזיות קיץ וחורף, כשבינן עונות מעבר קצרות ולא דומיננטיות כל כך- האביב והסתיו. החודשים המתאימים ביותר לנופש באי קפריסין היא בחודשי הקיץ כשגם טמפרטורת מי הים היא חמימה ומאפשרת לרחוץ בו בנעימים. אולם, גם חודשי האביב והסתיו יתאימו לנופש באי.

כדי להכיר את קפריסין, כדאי ומומלץ לשכור רכב דרך חברת אופרן המציעה שירותי השכרת רכבים דרך חברות השכרה שונות הממוקמות על פני כל האי. הזמנה מראש של רכב שכור דרך חברת אופרן מאפשרת לכם ליהנות ממבצעים מיוחדים וממחירים אטרקטיביים במיוחד על כל סוגי הרכבים: רכבים משפחתיים, רכבי 4X4, רכבים קטנים וואנים.

להשכרת רכב בקפריסין בתנאים אטרקטיביים ועם ספקים מובילים התקדמו למנוע החיפוש:

השכרת רכב בקפריסין
נהיגה ברכב שכור בקפריסין

מספר דברים שצריך לדעת לפני שמזמינים רכב שכור לחופשה בקפריסין: באי, נוהגים בצד שמאל של הכביש, תולדה של שלטונם הארוך של הבריטים על האי שהסתיים ב-1960. אנו ממליצים על השכרת רכב רכב אוטומטי (למי שאינו רגיל, חווית החלפת ההילוכים ביד שמאל תהיה אתגר לא פשוט לצלוח) וכדאי לתרגל זמן מה את הנהיגה בצד שמאל ביום הראשון שבו מקבלים את הרכב השכור- בכבישים דלילים בתנועת רכבים אחרים ורק כשמרגישים בטוחים מספיק לצאת לנסיעה כרגיל. הספקים של אופרן מציעים מגוון רחב של קבוצות רכב בעלות גיר אוטומטי - מכלי רכב קטנים יותר שיתאימו ליחיד או לזוג ועד לרכבים משפחתיים מרווחים שיכילו את כל הציוד שלכם ובני המשפחה בנוחות.

חשוב לזכור: חל איסור על יציאה עם הרכב השכור אל החלק התורכי של קפריסין.
האיסור תקף לגבי כל ספקי השכרת הרכב בקפריסין. רכב שיעבור לחלק הטורקי יהיה חשוף לקנסות ולא יחולו עליו הביטוחים השונים.


את השילוט וההכוונה בדרכים תמצאו כתובים ביוונית ובאנגלית, ואת הגבלות הנהיגה, תמצאו דומות לאלו שנהוגות בישראל: 100 קמ"ש בכבישים המהירים / אוטוסטרדות, 70-80 קמ"ש בכבישים בינעירוניים ו- 50 קמ"ש בכבישים בתוך העיר. כמובן שבכבישים הראשיים תמצאו מצלמות שאוכפות את נושא המהירות ולא מומלץ לעבור את המהירות המותרת.
חשוב: בזמן הנהיגה אסור לדבר בטלפון נייד ללא דיבורית, ואסור לאכול או לשתות משקאות קלים או חמים. במידה ואתם נוסעים עם המשפחה - שימו לב שילדים מתחת גיל חמש אינם יכולים לשבת מקדימה.
בנוסף, בעת חיפוש חנייה בעיר, שימו לב: אסור לחנות לצד מדרכות צבועות צהוב.

טיול בקפריסין אשר ישלב מספר ערים יאפשר לחוויית הביקור שלכם ביעד לצמוח ולהיות עשירה יותר, עם השכרת רכב בלימסול לדוגמה תוכלו לטייל מחוץ לעיר ולמרכזי הנופש שיובילו אתכם אל ארץ הררית, שבה עדיין מגדלים יבולים בכפרים וחיים כפי שחיו לפני שנים רבות. חשוב להשאיר זמן לטיול באזור פאפוס בו על פי המיתולוגיה נולדה אלת האהבה אפרודיטה ובו ישנן רצפות מוזאיקה מיוחדות ביותר.
הדרך הקלה להכיר את שלל אוצרותיה ופינות החמד של קפריסין, היא על ידי השכרת רכב דרך חברת אופרן. תחנות ההשכרה של הפסקים שאנו עובדים איתם ממוקמות בצורה נוחה ביותר הן בערים, והן בשדות התעופה.

במידה ואין זה ביקורכם הראשון, או שהינכם מעוניינים לטעום עוד מהאי הקסום - השכרת רכב בניקוסיה תאפשר לכם לבלות גם בעיר הבירה, בה יש שילוב בין עיר עתיקה מרתקת, מלאה בשכיות חמדה היסטוריות, לעיר מודרנית ושוקקת.
במידה ותבחרו להזמין השכרת רכב באיה נאפה, תוכלו לגלות כמה כפרים נחמדים שכדאי לבקר בהם אם רוצים לטעום מקפריסין הישנה והמסורתית - סוטירה (Sotira), פרלימני (Paralimni), פוטאמוס (Potamos Lioetriou).

טיפים נוספים שכדאי לזכור בעת השכרת רכב בקפריסין:

תשלום מסי נמל
לתשומת לבכם, בחלק מחברות ההשכרה תידרשו לשלם מס נמל תעופה בעלות משתנה. העלות מצויינת על גבי שובר השכירות.

בקפריסין נוהגים בצד "ההפוך"
בקפריסין הנהיגה היא בצד שמאל של הכביש. מושב הנהג ממוקם בצד הימני של הרכב ומוט ההילוכים נמצא לשמאלו של הנהג. לכן, מומלץ לבחור סוג רכב מתאים ונוח מספיק להקל על ההסתגלות לכיוון הנהיגה השונה.
בנוסף, גם כיוון הנהיגה בכיכרות הוא עם כיוון השעון, הפוך למקובל בארץ.

מדיניות התדלוק
חלק מחברות ההשכרה מחייבות תשלום מראש על מיכל דלק ראשון בעת איסוף הרכב. מדיניות התדלוק המלאה מצויינת בתנאי השכירות על גבי שובר השכרת הרכב שלכם.

הרכבים בקפריסין
חשוב לדעת, רמת גימור כלי הרכב הנמסרים בקפריסין שונה מרמת הגימור והאיבזור של כלי הרכב הנמסרים בקפריסין שונה מרמת האבזור והגימור של כלי הרכב הנמסרים במערב אירופה וארה"ב, וזאת כנגזרת מאופי המדינה עצמה, אורח החיים ורמת החיים בה.

נהיגה עם הרכב השכור בכבישים סלולים בלבד
לתשומת לבכם,
נהיגה עם הרכב השכור מותרת אך ורק בכבישים סלולים ואסורה בכבישי עפר אן כל דרך אחרת שאינה סלולה. במידה וייגרם נזק לרכב השכור עקב ירידה כלשהי מכבישים סלולים- הביטוח לא יחול ותחוייבו על מלוא הנזק.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם עליו.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום. הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

הזמינו כבר עכשיו את הרכב השכור שילווה אתכם בחופשה הבאה בקפריסין, כדי שתוכלו לטעום מכל טוב האי. חברת אופרן מאפשרת לכם גמישות מלאה בין השכרת הרכב והחזרתו בסוכנויות ההשכרה השונות במיקומים השונים.

אופרן מאחלת לכם נסיעה נעימה ובטוחה בקפריסין.

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - 
והכל בעלות נמוכה של 2 יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.