לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בקפריסין

השכרת רכב בקפריסין

מחירים מעולים להשכרת רכב בקפריסין ב-2020!
הקדימו להזמין באתר אופרן ותיהנו ממחירים מוזלים וזמינות רכבים גבוהה >>

קפריסין נמצאת במרחק של פחות משעת טיסה מישראל, ופותחת בפני המטייל הישראלי עולם ומלואו. לאוהבי הנופש הימי אין כמו חופי איי נאפה לנופש מושלם יחד עם חיי לילה עשירים. אוהבי ההיסטוריה יוכלו ליהנות משלל התגליות הארכיאולוגיות המוצגות באי, וחובבי האוכל הטוב חוגגים בטברנות הפזורות בכל רחבי האי.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בקפריסין המשיכו למנוע החיפוש.

השכרת רכב בקפריסין

נהיגה ברכב שכור בקפריסין

בשל הקרבה הגיאוגרפית לישראל, האקלים בקפריסין אינו זר לנו הישראלים. מה שאומר בעצם שבאי ישנן בעיקר 2 עונות מרכזיות קיץ וחורף, כשבינן עונות מעבר קצרות ולא דומיננטיות כל כך- האביב והסתיו. החודשים המתאימים ביותר לנופש באי קפריסין הם חודשי הקיץ כשגם טמפרטורת מי הים היא חמימה ומאפשרת לרחוץ בו בנעימים. אולם, גם חודשי האביב והסתיו יתאימו לנופש באי.

כדי להכיר את קפריסין, כדאי ומומלץ לשכור רכב. הזמנת רכב מראש דרך חברת אופרן מאפשרת לכם ליהנות ממבצעים מיוחדים וממחירים אטרקטיביים במיוחד על כל סוגי הרכבים.

טיול בקפריסין עם ילדים
כאמור, קפריסין היא יעד שבו כל אחד יוכל למצוא את עצמו, וכמובן שזה כולל גם טיולים משפחתיים. אם הילדים שלכם מיצו את הבריכה במלון, או החופים המדהימים אנחנו יכולים להמליץ על כמה אטרקציות פעילות מהנות, בהן כל המשפחה תוכל ליהנות ולצבור חוויות וזכרונות.
פארק המים אפרודיטה בפאפוס - הפארק ממוקם במרחק נסיעה של כ-10 דקות מהטיילת של פאפוס. הפארק מלא באטרקציות מימיות וכיפיות, מגלשות ואבובים. התורים מסודרים ולרוב אינם ארוכים, המלתחות נעימות ונקיות ויש המון אופציות לאוכל. 
אבל אם באמת מתחשק לכם חוויית פארק מים מיוחדת, דעו שפארק המים Water World (עולם המים) שבאיה נאפה, נחשב לאחד מפארקי המים הגדולים והמשובחים בעולם.

בנוסף, כל המשפחה תוכל ליהנות מטיולי שיט רבים ומגוונים המוצעים ברחבי האי, בחלק מהסירות החלק התחתון הוא שקוף ואפשר לראות את כל העולם המדהים שמתחת למים.

השכרת רכב באיה נאפה
עם אופרן תוכלו גם לשכור רכב בקלות באיה נאפה, לטייל בעיירת הנופש, שיש בה הרבה יותר לעשות ממה שחשבתם. החל ממוזיאונים והפלגות, שיוכלו אפילו להתאים לטיול בקפריסין בחורף, לפארק המים "עולם המים", אותו הזכרנו קודם, ועד לחופי טורקיז כל כך יפים, שאולי יגרמו לכם לוותר על הטיול למלדיביים. אופרן מציעה השכרת רכב באיה נאפה במרכז העיר, וכמובן שניתן להגיע לשם בקלות גם בהשכרת רכב משדות התעופה של פאפוס או לרנקה.

 

 

 


נהיגה בכבישי קפריסין

בקפריסין הנהיגה היא בצד שמאל של הכביש (נצר לתקופת שלטונם הארוכה של הבריטים על האי). מושב הנהג ממוקם בצד הימני של הרכב ומוט ההילוכים נמצא לשמאלו של הנהג. לכן, מומלץ לבחור סוג רכב מתאים ונוח מספיק להקל על ההסתגלות לכיוון הנהיגה השונה.
בנוסף, גם כיוון הנהיגה בכיכרות הוא עם כיוון השעון, הפוך למקובל בארץ.

את השילוט וההכוונה בדרכים תמצאו כתובים ביוונית ובאנגלית, ואת הגבלות הנהיגה, תמצאו דומות לאלו שנהוגות בישראל: 100 קמ"ש בכבישים המהירים / אוטוסטרדות, 70-80 קמ"ש בכבישים בינעירוניים ו- 50 קמ"ש בכבישים בתוך העיר. כמובן שבכבישים הראשיים תמצאו מצלמות שאוכפות את נושא המהירות ולא מומלץ לעבור את המהירות המותרת.
חשוב: בזמן הנהיגה אסור לדבר בטלפון נייד ללא דיבורית, ואסור לאכול או לשתות משקאות קלים או חמים. במידה ואתם נוסעים עם המשפחה - שימו לב שילדים מתחת גיל חמש אינם יכולים לשבת מקדימה.
בנוסף, בעת חיפוש חנייה בעיר, שימו לב: אסור לחנות לצד מדרכות צבועות צהוב.

חשוב לזכור: חל איסור על יציאה עם הרכב השכור אל החלק התורכי של קפריסין.
האיסור תקף לגבי כל ספקי השכרת הרכב בקפריסין. רכב שיעבור לחלק הטורקי יהיה חשוף לקנסות ולא יחולו עליו הביטוחים השונים
.

טיול בקפריסין אשר ישלב מספר ערים יאפשר לחוויית הביקור שלכם ביעד לצמוח ולהיות עשירה יותר, עם השכרת רכב בלימסול, לדוגמה, תוכלו לטייל מחוץ לעיר ולמרכזי הנופש שיובילו אתכם אל ארץ הררית, שבה עדיין מגדלים יבולים בכפרים וחיים כפי שחיו לפני שנים רבות. ואילו בפאפוס, המקום בו על פי המיתולוגיה נולדה אלת האהבה אפרודיטה, תוכלו לחזות בהופעות ואירועי תרבות - לצד ים וקניות.
הדרך הקלה להכיר את שלל אוצרותיה ופינות החמד של קפריסין, היא על ידי השכרת רכב בקפריסין דרך אופרן.

טיפים נוספים שכדאי לזכור בעת השכרת רכב בקפריסין

תשלום מסי נמל- לתשומת לבכם, בחלק מחברות ההשכרה תידרשו לשלם מס נמל תעופה בעלות משתנה. העלות מצויינת על גבי שובר השכירות.

מדיניות התדלוק- חלק מחברות ההשכרה מחייבות תשלום מראש על מיכל דלק ראשון בעת איסוף הרכב. מדיניות התדלוק המלאה מצויינת בתנאי השכירות על גבי שובר השכרת הרכב שלכם.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן:  https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

הרכבים בקפריסין- חשוב לדעת, רמת גימור כלי הרכב הנמסרים בקפריסין שונה מרמת הגימור והאיבזור של כלי הרכב הנמסרים בקפריסין שונה מרמת האבזור והגימור של כלי הרכב הנמסרים במערב אירופה וארה"ב, וזאת כנגזרת מאופי המדינה עצמה, אורח החיים ורמת החיים בה.
 
לתשומת לבכם, נהיגה עם הרכב השכור מותרת אך ורק בכבישים סלולים ואסורה בכבישי עפר אן כל דרך אחרת שאינה סלולה. במידה וייגרם נזק לרכב השכור עקב ירידה כלשהי מכבישים סלולים- הביטוח לא יחול ותחוייבו על מלוא הנזק.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם עליו.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

הזמינו כבר עכשיו את הרכב השכור שילווה אתכם בחופשה הבאה בקפריסין, כדי שתוכלו לטעום מכל טוב האי. חברת אופרן מאפשרת גמישות בין השכרת הרכב והחזרתו בסוכנויות ההשכרה השונות במיקומים השונים.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

 

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

הזמינו עוד היום ביטוח נסיעות לחו"ל עם "שירביט חברה לביטוח" ותיהנו ממחירים אטרקטיביים ונסיעה בראש שקט.
ליחצו לכניסה למחשבון הצעת מחיר לביטוח המתאים עבורכם

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.