לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בדנמרק
השכרת רכב בדנמרק

מחירי קיץ-חגים 2019 לדנמרק כבר מחכים לכם!   
הקדימו להזמין את הרכב המושלם לחופשה שלכם בדנמרק במחירים מעולים >>  
   

דנמרק ידועה אצל הרבה מטיילים בזכות עיר הבירה שלה קופנהגן והאטרקציות הבלתי נשכחות שהיא מציעה למטייל הישראלי, כמו פסל בת הים הקטנה, מצודות, טירות, ושיט בתעלות. אבל כדי להכיר את דנמרק האמיתית המציעה שילוב של כפרי דייגים, פארקים נהדרים לכל המשפחה, טירות, מצודות עתיקות ונופים בלתי נשכחים, כדאי לצאת מהעיר ולטייל בכל רחבי דנמרק עם רכב שכור.
במרחק נסיעה קצרה מקופנהגן וחוויה של נסיעה במעבורת, אתם יכולים להגיע לעולם אחר בו אתם יכולים לגלות טבע בלתי נשכח, עם המיטב שיש לצפון אירופה להציע. האי יוטלנד הינו יעד מועדף לחובבי פרחים ולחובבי היסטוריה, היכולים ליהנות משלל הטירות והאחוזות המפוזרות בו. הדרך הקלה ביותר להכיר את דנמרק האמיתית, זו שמשלבת ישן עם חדש באלגנטיות מרשימה היא על ידי השכרת רכב עם חברת אופרן. אופרן מפעילה שירותי השכרת רכב בדנמרק, בשיתוף עם מספר חברות השכרה כמו יורופקאר לדוגמא, המאפשרות לכם חופש בחירה בהשכרת הרכב ובהחזרתו על ידי פריסה מלאה ונוחה במיקומים בכל רחבי דנמרק. באפשרותכם לשכור רכב גם בשדה התעופה, גם במרכזי הערים, ולהחזיר אותו במיקומים נוחים וקלים לגישה.

השכרת רכב בדנמרק
נהיגה ברכב שכור בדנמרק

בדנמרק קל מאוד לנהוג ברכב שכור בכל עונות השנה. מערכת הכבישים יעילה להפליא ואתם תזכו לנסוע על כמה מהגשרים היפים ביותר בעולם המחברים בין האיים השונים של המדינה המרתקת הזו. כדאי לנסוע עם כסף קטן מאחר ובכמה מהגשרים הללו נדרש תשלום אגרה. למי שנוסע לדנמרק אסור לפספס את טירת קרוננברג הידועה בזכות המחזה המלט המבוסס על ההיסטוריה המוצגת בה.
שירותי השכרת הרכב האמינים והזולים של חברת אופרן נגישים לכם גם בדנמרק, עם מבחר של רכבים מדרגות שונות הכוללים רכבים משפחתיים, דגמי יוקרה, רכבים מדגמים קטנים גם בהילוכים אוטומטיים וגם בהילוכים ידניים. עם הרכב השכור שלכם תוכלו לבקר בכפרים המשמרים את ההיסטוריה החיה בהם גם היום, כפרי דייגים, נופים ירוקים בלתי נשכחים והרבה מאוד פארקים ואטרקציות לילדים בכל הגילאים. דנמרק מציעה טיולי טבע רבים ושווה לעצור בתחנות הסבר לתיירים ולקבל מסלולי טיול מומלצים מהם.
דנמרק משלבת בין ישן לחדש, בין הצפון לשאר אירופה ומהווה נקודת יעד המעניינת גם את אוהבי ההיסטוריה, גם את אוהבי הנופים הירוקים, חופי הים הסלעיים וגם יכולה לעניין את הילדים עם מגוון רחב של פארקים המלאים באטרקציות כמו לגולנד, פארק המבוך וגני החיות. כדאי ומומלץ להזמין את הרכב השכור שלכם מראש דרך חברת אופרן וליהנות ממבצעים מיוחדים, שירותי דרך אמינים בכל המדינה בכל שעות היממה, וביטול השתתפות עצמית מלא.
דנמרק מציעה לכם לבוא וליהנות מהעיר הנודעת קופנהגן, האי הייחודי יוטלנד ואווירה קסומה של מדינה מודרנית המשמרת את ההיסטוריה העשירה שלה ודואגת לשמור על הנוף הבראשיתי שעדיין נמצא בה. הגיע הזמן לנסוע לגלות את דנמרק האמיתית על כפרי הדייגים שבה ועל הנופים הירוקים שהיא מציעה למטיילים.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: http://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!