לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בדרום אפריקה

השכרת רכב בדרום אפריקה

השכרת רכב בדרום אפריקה מזמינים באתר אופרן!   
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול >>  
   

דרום אפריקה המתפתחת מהווה יעד המשלב בתוכו נופים פראיים, פארקים לאומיים המזמינים מטיילים, חיי עיר עשירים עם מוזיאונים מרתקים ואפילו סיורי יין, חוויות במכרות עתיקים ומכרות פעילים, חופים בלתי נשכחים ואוכלוסיה צבעונית מרתקת.
אם אתם מתכננים טיול בדרום אפריקה, הדרך המומלצת ביותר כדי להכיר את המדינה היא באמצעות רכב שכור שאיתו אפשר להגיע אל כל האטרקציות שיש למדינה הגדולה הזו להציע.

הזמנת רכב דרך חברת אופרן היא הדרך הנכונה להשכיר רכב מתאים ממגוון קבוצות הרכבים הכוללות רכבים משפחתיים, רכבי סטיישן, ואנים ורכבי 4X4. אופרן מציעה לכם השכרת רכב בטוחה במחירים אטרקטיביים באמצעות חברות השכרה שונות ברחבי המדינה - כך שהפריסה המוצעת רחבה ותוכלו ליהנות מהשכרת רכב בקייפטאון או מהשכרת רכב ביוהנסבורג כבר עם הנחיתה בשדה התעופה וגם במיקומים נוחים במרכזי הערים.

למגוון הצעות אטרקטיביות להשכרת רכב בדרום אפריקה התקדמו למנוע החיפוש >

השכרת רכב בדרום אפריקה

נהיגה ברכב שכור בדרום אפריקה

המפגש בין אפריקה למערב מייחד את דרום אפריקה ומהווה הזדמנות להכיר מדינה בעלת היסטוריה עשירה ורבת תהפוכות.
דרום אפריקה מהווה יעד מועדף לחובבי הטבע ולחובבי החופים. כדאי לתכנן טיול בן יותר משבועיים בדרום אפריקה כדי ליהנות מכלל האטרקציות שיש למדינה הזו להציע, וכדאי לקחת בחשבון שהמרחקים בין הערים הינם גדולים במיוחד. טיול בין יוהנסבורג לקייפטאון למשל יכול לקחת כמה ימים עד כמה שבועות.
הזמנה מראש של רכב שכור דרך חברת אופרן מעניקה לכם ראש שקט, שירותי דרכים 24 שעות ביממה, ואפשרות לכיסוי ביטוחי מלא בתוספת קטנה, כאשר המחירים אטרקטיביים במיוחד למזמינים מראש וגם דמי ההחזר בין שתי תחנות נמוכים יותר.

השכרת רכב בדרום אפריקה עם חברת אופרן פותחת לפניכם את האפשרות לטייל היכן שתרצו ברחבי המדינה הגדולה הזו. המרחבים הבלתי נגמרים, שבטים צבעוניים, ערי שוק ססגוניות וערים מודרניות כמו קייפטאון בהן יש חיי תרבות וחיי לילה עשירים ביותר.

דרום אפריקה מציעה טיול בלתי נשכח המשלב טיולי ספארי ומפגש עם אין ספור בעלי חיים, טיולי טעימות יין וביקור בשמורות טבע בלי נשכחות, אוכלוסיה מרתקת וביקור בקייפטאון - העיר הדרומית ביותר הידועה ביופייה.
מומלץ לכם לבקר בפארק הלאומי קרוגר בו אתם יכולים לפגוש אריות, קרנפים, נמרים, היפופוטמים,ג'ירפות, פילים ועוד מאות מינים של יונקים קטנים וגדולים.
כדאי גם לתכנן טיול הכולל בתוכו את נתיב הגנים, בו תוכלו לעבור במספר רב של שמורות טבע המשלבות צמחייה ייחודית עם מפגש עם חיות גדולות וקטנות המסתובבות בחופשיות. נתיב הגנים משלב חופי ים קסומים, אגמים ורכסי הרים ייחודיים, וכמעט כל נקודה בו נראית כאילו יצאה מגלויה.
על נתיב הגנים קל למצוא מקומות לינה ומסעדות המציעות מגוון רחב ביותר של מאכלים גם מקומיים וגם מערביים. כדאי גם להשאיר מספיק זמן לביקור באטרקציות הימיות בהן ניתן לצלול, לגלוש או פשוט לטייל על יד חופים זהובים מרהיבי עין.

טיפים להשכרת רכב בדרום אפריקה

בדרכים הראשיות הכבישים מרווחים וברמת תחזוקה טובה, אולם דרכים צדדיות ומשניות באיזורים מסויימים יכולות להיות צרות יחסית או כאלו שהינם דו סטריים עם נתיב אחד בלבד, וכמו כן יכולות להיות פחות מוארות או מתוחזקות, כך שרצוי לבחור רכב שיהיה לכם נוח לתמרן איתו.
מומלץ בשל כך להזמין רכב שכור מראש כדי לוודא שהרכב המתאים ביותר עבורכם יהיה זמין לטיול.

חשוב לנהוג בזהירות, היות ובאיזורים מסויימים חיות חוצות באופן שכיח יחסית את הכביש, וכמו כן כדאי להיזהר מנסיעה במקומות שאינם מיועדים לתיירים.
ישנם מסלולי טיול רבים לרכבים וגם נקודות יציאה לטיולים רגליים, בהם ניתן לפגוש את חיות הספארי מקרוב. במידה ואתם יוצאים מהרכב לטיול רגלי - חשוב להקפיד על הליכה באזורים המסומנים בלבד.

שימו לב כי בדרום אפריקה קיימת חובה להציג רישיון נהיגה בינלאומי בצמוד לרישיון הישראלי מפלסטיק.

נהיגה בצד שמאל
בדרום אפריקה נוהגים בצד שמאל של הכביש ובהתאם כלי הרכב שמספקות חברות ההשכרה שבאמצעותן פועלת אופרן הם בעלי הגה בצד ימין.
אנו ממליצים לכם לבחור בקבוצות רכב אוטומטיות שיקלו על הנהיגה וההסתגלות לשינויים וכמו כן מומלץ להימנע מנהיגה בשעות הלילה. 

נסיעה ברכב שכור בערים
בנסיעה באיזורים עירוניים, חשוב לשמוע על הדלתות ועל תא המטען נעולים, וחשוב לא להשאיר חפצים בעלי ערך באיזור הכיסאות או בכל אזור שניתן לראות לתוכו מחלונות הרכב.
רצוי גם לשמור על החלונות סגורים ולהשתמש במיזוג האוויר במידת הצורך. גם במידה וצריך לדבר עם גורם כלשהו מחוץ לרכב, רצוי לפתוח את החלון באופן מינימלי ולא את כולו.

מחסומי דרך של המשטרה / הצבא
בדרום אפריקה מעבר במחסומי דרך הוא דבר נפוץ. במידה והתבקשתם לעצור במחסום שכזה, תצטרכו להציג את הרישיונות ולהקשיב להנחיות שיינתנו לכם. המשטרה גם רשאית לבצע חיפוש ברכב השכור למען בדיקה שגרתית.
חשוב שלא לעצור במחסום שאינו צבאי או משטרתי, ורצוי גם לא לעצור לסייע לרכבים לצד הדרך או למקרים של תאונה חו"ח בהם אינכם מעורבים. יש להמשיך בנסיעה ובמידה והנכם מוטרדים לדווח על המקרה למשטרה.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם עליו.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

ניקיון הרכב
הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב, ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

מיכל דלק
הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.
מרבית תחנות הדלק ממוקמות באיזורים מיושבים ובערים, כך שחשוב למלא דלק לפני יציאה למסלולים שלא עוברים בסמוך לערים. רק חלק מתחנות הדלק פועלות 24 שעות ביממה וכדאי לוודא את שעות הפעילות בתחנה הקרובה למסלולכם לפני שאתם יוצאים לדרך. נשיאת דלק רזרבי ברכב אסורה על פי חוק ויש להימנע ממנה בהתאם.
שימו לב שרוב תחנות הדלק יקבלו תשלום מזומן בלבד.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה עם הרכב השכור בדרום אפריקה, צוות אופרן

דרום אפריקה: מקומות החובה במדינה המדהימה

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.