לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב באנגליה

השכרת רכב באנגליה

הוזלות מיוחדות להשכרת רכב באנגליה ב- 2020!
הזמינו כבר עכשיו את הרכב לחופשה שלכם באנגליה >>

הממלכה המאוחדת, הלא היא בריטניה, היא אחת האומות המפוארות בהיסטוריה. מעטות הן המדינות המחזיקות במטען תרבותי והשפעה היסטורית בסדר גודל שכזה. המדינה מורכבת מארבע אומות שבעבר התקיימו כמדינות נפרדות: אנגליה, ויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד. עבור התייר הממוצע, אנגליה ידועה בעיקר בזכות האטרקציות הבלתי נגמרות שמציעה בירתה לונדון: כדורגל משובח, חיי תרבות עשירים, אתרים היסטוריים, פארקים מופלאים וגם בזכות הנהיגה ההפוכה, בצד שמאל של הכביש.
לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב באנגליה, המשיכו את התהליך במנוע החיפוש.

השכרת רכב באנגליה

לנהוג ברכב שכור באנגליה

מחוץ לגבולות לונדון, אנגליה מציעה עולם שלם של חוויות ואפשרויות לטיול. יציאה אל הטבע באמצעות השכרת רכב באנגליה תאפשר לכם להתוודע אל ארץ ירוקה, עמוסת נהרות וכפרים פסטורליים טבולים במסורת המקומית. עם רכב שכור תוכלו גם להרחיק למדינות נוספות בממלכה המאוחדת - עד לסקוטלנד המפוארת בצפונה ואל הנופים עוצרי הנשימה של וויילס במערבה.

אופרן פועלת באנגליה באמצעות מספר חברות, המאפשרות לכם לשכור רכב בנמלי התעופה של לונדון (כולל כמובן בשדה התעופה הית'רו ושדה התעופה לוטון) ובמספר נרחב של תחנות במרכז העיר, כמו גם בליברפול, ברמינגהם, מנצ'סטר, גלזגו וערים רבות נוספות. הפריסה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם באנגליה בצורה מיטבית.
קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

 

כללי נהיגה חשובים בהשכרת רכב באנגליה

נהיגה בצד שמאל - כאמור, באנגליה נוהגים בצד שמאל של הכביש, ובהתאם כלי הרכב שמספקות חברות ההשכרה שבאמצעותן פועלת אופרן הם בעלי הגה בצד ימין, כנהוג במדינות הממלכה המאוחדת.
למרות החשש המובן מנהיגה במדינה שבה התנועה זורמת בכיוון ההפוך לזה המוכר לנו, דבר שעלול לבלבל בתחילה, מעבר לכך חוויית הנהיגה היא מקסימלית והשכרת הרכב באנגליה יכולה להיות קלה ופשוטה ולהפוך את ההגעה ממקום למקום למהירה ומהנה. אנו ממליצים לכם לבחור בקבוצות רכב אוטומטיות שיקלו על הנהיגה וההסתגלות לשינויים.
מעבר לכך, מערכת הכבישים המהירים ברחבי המדינה מצוינת ומשולטת היטב, וכמו כן אנגליה עצמה היא ארץ מישורית באופן יחסי, דבר שהופך את הנהיגה בה למשימה קלה לנהג הממוצע.

הדלקת אורות - מומלץ להדליק אורות כל הזמן, על אחת כמה וכמה בחורף.

חגורת בטיחות - חגירת חגורות בטיחות הינה חובה מלפנים ומאחור.

שימוש בצופר הרכב - השימוש בצופר אסור כשהרכב אינו זז, אלא במקרה סכנה.

כניסה ויציאה מהמדינה - מטיילים המבקשים להיכנס לאנגליה מיבשת אירופה (מנהרת תעלת למאנש) ונוהגים ברכב סטנדרטי - אינם יכולים לעשות זאת ומסתכנים בקנסות גבוהים. לא ניתן להעביר רכב שכור במעבורת ליבשת אירופה או לאירלנד.

מדידת מרחק ומהירות - שימו לב כי בדומה לארה"ב, אך בשונה מיתר מדינות אירופה, אנגליה מציינת מרחקים ומהירויות במיילים ובמיילים לשעה ולא בקילומטרים ובקמ"ש.

חנייה - החנייה בערים הגדולות קשה והתנועה בהן עמוסה לאורך שבוע העבודה. למטיילים מומלץ בחום להשתמש בחניוני "חנה וסע" בפרברים, ולהיכנס לערים הגדולות בתחבורה הציבורית המצוינת. אם בכוונתכם לחנות בעיר, הקפידו לא לחנות סמוך למדרכות המסומנות בלבן, קו צהוב כפול או קו אדום כפול, כמו כן, מומלץ להשתמש במבני חנייה . (Multi-Storey)

מס עומס

בלונדון גובות הרשויות מכל כלי הרכב המבקשים להיכנס למרכז העיר מס עומס (congestion fee) בימים שני עד שישי (למעט חגים) בין השעות 07:00-18:00. הכניסה לתוך אזור האגרה מסומנת בתמרור עם האות "C" לבנה על רקע אדום. התשלום הסטנדרטי הוא 11.5 ליש"ט. את הפרטים המלאים אודות האגרה בלונדון ניתן לקרוא כאן
http://www.tfl.gov.uk/roadusers/congestioncharging/default.aspx

 

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב באנגליה

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

הזמינו עוד היום ביטוח נסיעות לחו"ל עם "שירביט חברה לביטוח" ותיהנו ממחירים אטרקטיביים ונסיעה בראש שקט.
ליחצו לכניסה למחשבון הצעת מחיר לביטוח המתאים עבורכם