לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב באנגליה

השכרת רכב באנגליה

השכרת רכב באנגליה מזמינים באתר אופרן!
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול! >>

הממלכה המאוחדת, הלא היא בריטניה, היא אחת האומות המפוארות בהיסטוריה. אין הרבה מדינות המחזיקות במטען תרבותי והשפעה היסטורית בסדר גודל שכזה.
המדינה מורכבת מארבע אומות שבעבר התקיימו כמדינות נפרדות: אנגליה, ויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד.

עבור התייר הממוצע, אנגליה ידועה בעיקר בזכות האטרקציות הבלתי נגמרות שמציעה בירתה לונדון: חיי תרבות עשירים, אתרים היסטוריים, כדורגל משובח, פארקים מופלאים ועוד, וגם בזכות הנהיגה "ההפוכה", בצד שמאל של הכביש ובמוסד המלוכה המפורסם שבה.

יחד עם זאת אנגליה היא הרבה יותר מהעיר לונדון- אבל תמצאו בה גם חופים פראיים כמו החופים הפראיים של קורנוול, כפרים יפהפיים כמו הכפרים של קוטסוולדס, את האגמים של קומבריה, ערים היסטוריות וטירות עתיקות ביניהם שלל גנים פורחים וכרי מרעה ירוקים.
הדרך המומלצת ביותר לחוות את כל מה שהמדינה המגוונת יכולה להציע לכם היא בטיול ברכב שכור באנגליה, כך תוכלו להגיע בנוחות וביעילות למקומות המיוחדים באמת.

לקבלת מגוון הצעות אטרקטיביות להשכרת רכב באנגליה ובממלכה המאוחדת, המשיכו את התהליך במנוע החיפוש >

השכרת רכב באנגליה

לנהוג ברכב שכור באנגליה

אנגליה מקושרת אצל רובנו עם בירתה הנהדרת ועמוסת האטרקציות לונדון - אבל גם מחוץ לגבולות לונדון, אנגליה מציעה עולם שלם של חוויות ואפשרויות לטיול.
יציאה אל מחוץ לגבולות המטרופולין באמצעות השכרת רכב באנגליה תאפשר לכם להתוודע אל ארץ ירוקה, עמוסת נהרות וכפרים פסטורליים טבולים במסורת המקומית. עם רכב שכור תוכלו להרחיק ולחקור גם את המדינות הנוספות בממלכה המאוחדת - עד לסקוטלנד המפוארת בצפונה והנופים עוצרי הנשימה של וויילס במערבה.

אופרן פועלת באנגליה באמצעות מספר חברות השכרה, המאפשרות לכם לשכור רכב בכל אחד מנמלי התעופה של לונדון (כולל כמובן בשדה התעופה הית'רו ושדה התעופה לוטון), במספר נרחב של תחנות במרכז העיר לונדון, כמו גם בליברפול, ברמינגהם, מנצ'סטר, גלזגו וערים רבות נוספות. הפריסה הרחבה והשירות המצוין יאפשרו לכם כלקוחות אופרן לתכנן את טיולכם באנגליה בצורה מיטבית.
בנוסף, קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים, וכולן במגוון רמות מחיר כדי שתוכלו לבחור את ההצעה המתאימה ביותר עבורכם. שירות הדרכים של חברות ההשכרה הבינלאומיות נותן מענה במקרה הצורך בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

כללי נהיגה חשובים בהשכרת רכב באנגליה

נהיגה בצד שמאל 
כאמור, באנגליה נוהגים בצד שמאל של הכביש, ובהתאם כלי הרכב שמספקות חברות ההשכרה שבאמצעותן פועלת אופרן הם בעלי הגה בצד ימין, כנהוג במדינות הממלכה המאוחדת.
למרות החשש המובן מנהיגה במדינה שבה התנועה זורמת בכיוון ההפוך לזה המוכר לנו, דבר שעלול לבלבל בתחילה, מעבר לכך חוויית הנהיגה היא מקסימלית והשכרת הרכב באנגליה יכולה להיות קלה ופשוטה ולהפוך את ההגעה ממקום למקום למהירה ומהנה.
אנו ממליצים לכם לבחור בקבוצות רכב אוטומטיות שיקלו על הנהיגה וההסתגלות לשינויים.
באיזורים כפריים הדרכים יכולות להיות צרות יחסית או כאלו שהינם דו סטריים עם נתיב אחד בלבד, כך שבמידה ואתם מתכננים נסיעה ממושכרת באיזורים הכפריים רצוי לבחור רכב שיהיה לכם נוח לתמרן איתו. אולם מעבר לכך, מערכת הכבישים המהירים ברחבי המדינה מצוינת ומשולטת היטב, וכמו כן אנגליה עצמה היא ארץ מישורית באופן יחסי, דבר שהופך את הנהיגה בה למשימה קלה לנהג הממוצע.

מס עומס 
בלונדון גובות הרשויות מכל כלי הרכב המבקשים להיכנס למרכז העיר מס עומס (congestion fee) בימים שני עד שישי (למעט חגים) בין השעות 07:00-18:00. הכניסה לתוך אזור האגרה מסומנת בתמרור עם האות "C" לבנה על רקע אדום. התשלום הסטנדרטי הוא 11.5 ליש"ט. את הפרטים המלאים אודות האגרה בלונדון ניתן לקרוא בלחיצה כאן

חנייה 
החנייה בערים הגדולות קשה והתנועה בהן עמוסה לאורך שבוע העבודה. למטיילים מומלץ בחום להשתמש בחניוני "חנה וסע" בפרברים, ולהיכנס לערים הגדולות בתחבורה הציבורית המצוינת. אם בכוונתכם לחנות בעיר, הקפידו לא לחנות סמוך למדרכות המסומנות בלבן, קו צהוב כפול או קו אדום כפול, כמו כן, מומלץ להשתמש במבני חנייה . (Multi-Storey)

הדלקת אורות
מומלץ להדליק אורות כל הזמן, על אחת כמה וכמה בחורף, במיוחד משום שמזג האוויר הפכפך וטווח הראיה עלול להיות מוגבל.

חגורת בטיחות
חגירת חגורות בטיחות הינה חובה מלפנים ומאחור.

שימוש בצופר הרכב
השימוש בצופר אסור כשהרכב אינו זז, אלא במקרה סכנה.

כניסה ויציאה מהמדינה 
מטיילים המבקשים להיכנס לאנגליה מיבשת אירופה (מנהרת תעלת למאנש) ונוהגים ברכב סטנדרטי - אינם יכולים לעשות זאת ומסתכנים בקנסות גבוהים. לא ניתן להעביר רכב שכור במעבורת ליבשת אירופה או לאירלנד.

מדידת מרחק ומהירות
שימו לב כי בדומה לארה"ב, אך בשונה מיתר מדינות אירופה, אנגליה מציינת מרחקים ומהירויות במיילים ובמיילים לשעה ולא בקילומטרים ובקמ"ש.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם עליו.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

ניקיון הרכב
הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב, ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

דלק ותדלוק - 
אמנם יש תחנות דלק שפועלות 24 שעות ביממה אולם רוב תחנות הדלק  באנגליה פועלות בימי חול מהשעה 7:00 בבוקר ועד לשעה 22:00 בימי חול, אם כי זמנים אלו משתנים לעיתים. בסופי שבוע לעומת זאת חלק מתחנות הדלק יהיו סגורות ורק תחנות הממוקמות באזורים עמוסים יפעלו.
שימו לב שלא בכל תחנות הדלק מקבלים כרטיסי אשראי כך שמומלץ להיערך עם מזומן מראש. 

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי מדינות האיחוד האירופאי.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 


אנו מאחלים לכם נסיעה מהנה ובטוחה עם הרכב השכור באנגליה,
צוות אופרן

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב באנגליה

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!