לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בבלגיה השכרת רכב בבריסל

השכרת רכב בבריסל

השכרת רכב בבריסל מזמינים באתר אופרן!   
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול >>  
   

בריסל היא לא רק בירתה של בלגיה אלא גם בירת האיחוד האירופי. בתחומי הבירה הבלגית, שבה כ-1.5 מיליון תושבים, נמצאים בניין הנציבות האירופית ומטה האיחוד וגם מטה נאט"ו. אך לפני הכל בריסל היא "כור ההיתוך" של הדו-לאומיות הבלגית. על אף שהיא נטועה בחבל פלדריה הדובר הולנדית, מרבית תושבי העיר כיום הם דוברי צרפתית. לכל הרחובות בעיר יש שני שמות, ולעתים אלה שונים בתכלית. גם אתרי הבילוי והתיירות מחזיקים ב"כובעים" שונים: הכיכר המרכזית לדוגמא נקראת Grand Place וגם Grote Markt.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בבריסל המשיכו למנוע החיפוש.

השכרת רכב בבריסל

לנהוג ברכב שכור בבריסל

בריסל מציעה מוזיאונים רבים, מבנים עתיקים, כנסיות גותיות וגם הרבה הרבה גשם. כך שכמעט תמיד מומלץ לצאת לרחוב עם מטריה, אפילו בקיץ. אחד האתרים המפורסמים בעיר, המושך אליו כמויות גדולות של תיירים, הם פסל "הילד המשתין" (Manneken-Pis), שאודותיו וסגולותיו נקשרו סיפורים ואגדות רבים. אתר מרשים אחר הוא ה-Atomium שהוא פסל עצום מימדים של מולקולת ברזל. בריסל היא גם "בירת הקומיקס העולמית" - ביתם של טין טין, הדרדסים ועוד דמויות אהובות רבות אחרות. ביקור במוזיאון הקומיקס בהקשר הוא חוויה בלתי נשכחת עבור ילדים חובבי סרטים מצוירים.

תחנות ההשכרה בבריסל
עם אופרן תוכלו לבחור אם לבצע את השכרת הרכב בשדה התעופה בבריסל או במרכז העיר.
נמל התעופה הבינלאומי של בריסל נמצא כ-11 קילומטרים מצפון-מזרח לעיר. העיר מקושרת גם לרשת הרכבות המהירה של צרפת TVG וליורוסטאר, עמה ניתן להגיע עד ללונדון. העיר איננה גדולה במונחים אירופיים והנהיגה בה אינה מסובכת, על אף שבסופי שבוע התנועה עלולה להיות עמוסה יותר. סמוך לרבות מתחנות הרכבת התחתית והחשמליות קיימים מגרשי חנייה, חלקם ללא תשלום.
אופרן פועלת בנמל התעופה של בריסל באמצעות כמה חברות להשכרת רכב ובתחנות נוספות ברחבי העיר. הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בבירת בלגיה בצורה מיטבית.

יציאה מן העיר
את בריסל מקיף הכביש הטבעתי שהמסייע לנהגים להיכנס לעיר קרוב ככל האפשר ליעדם הסופי. היציאה צפונה לכיוון אנטוורפן והלאה להולנד נעשית באמצעות כביש A1 סמוך לנמל התעופה או כביש A12 המערבי יותר. כביש המהיר A40 הוא הכביש המרכזי מערבה לכיוון גנט, ברוז' ואוסטנד שלאורך החוף. המעוניינים לנהוג דרומה לפריז יעלו על כביש A19 לנסיעה הנמשכת בסך הכל כשלוש שעות וחצי, ואילו דיסלדורף שבגרמניה נמצאת במרחק שעתיים וחצי לאורך כביש E314, כולל מעבר בהולנד.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

עם השכרת רכב בבריסל באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע באיזור זה, וכמו כן תיהנו מרכבים מותאמים אישית לכל צורך של הלקוח, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בברזיל

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!