לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) על מנת לסייע לנו להעניק לכם תוכן מותאם אישית, לאפשר חוויית משתמש נוחה ובטוחה יותר ולהתאים את המודעות שתראו.
הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים הסכמה לשימוש בקבצי "עוגיות". לחילופין, ולמידע נוסף על קבצים מסוג זה ועל הכלים שבאמצעותם תוכלו לנהלם – לחצו כאן
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בהולנד
השכרת רכב בהולנד

מחירים מעולים להשכרת רכב בהולנד בחורף!
מהרו להזמין ולשריין רכב לחופשת החורף שלכם >> 

עם יותר מ-16 מיליון תושבים, הולנד הממוקמת בפינה הצפון-מערבית של יבשת אירופה נחשבת לאחת המדינות המתקדמות בעולם. כאן נולדו ואן גוך ורמברנדט, טחנות הרוח וקבקבי העץ, הבירות אמסטל והייניקן וגם אחת ממערכות החקיקה הליברליות ביותר על פני הגלובוס.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בהולנד, המשיכו את התהליך במנוע החיפוש.

השכרת רכב בהולנד
לנהוג ברכב שכור בהולנד

ההולנדים אמנם ידועים ברכיבה מרובה על אופניים, אך גם השכרת הרכב בהולנד קלה ופשוטה, והופכת את ההגעה ממקום למקום למהירה ומהנה. אופרן פועלת בהולנד באמצעות כמה חברות, המאפשרות לכם לשכור רכב בנמל התעופה של אמסטרדם, כמו גם ברוטרדם, האג וערים נוספות. הפריסה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בהולנד בצורה מיטבית.
קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים, מיניבוסים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

נהיגה ברכב שכור בהולנד

מערכת הכבישים המשובחת, בצירוף תנאי השטח הטופוגרפיים הנוחים, הופכים את הולנד למדינה אידיאלית להשכרת רכב. טווחי הנסיעה קצרים גם עבור אלה המתכננים טיול נרחב יותר במדינה ובמדינות הסמוכות לה. ההתמצאות קלה והתושבים מסבירי פנים ומרביתם דוברי אנגלית מצוינת.

ועם זאת יש כמה טיפים חשובים שצריך לזכור:
השימוש באופניים נרחב מאוד בכל חלקי הולנד. הקפידו לתת זכות קדימה לרוכבים בהצטלבויות כבישים ושבילי אופניים ולא לנסוע בטעות בנתיבים המיועדים להם. גם התחבורה הציבורית זוכה לעדיפות ברורה והנהגים נדרשים לתת זכות קדימה לחשמליות או לאוטובוסים המבקשים לצאת מתחנות. השימוש בצופר אסור לחלוטין בשעות הלילה ויש לעשות בו שימוש מושכל במהלך היום. בנהיגה בינעירונית, שימו לב לתמרורי Trajectcontrole המעידים על קיומה של מערכת אוטומטית לבדיקת מהירות הנסיעה.

כבישי אגרה בהולנד
כבישי הולנד אינם מחוייבים באגרה או תשלום כלשהו, אך ישנן שתי מנהרות אגרה, ה-Kiltunnel וה-.Westerscheldetunnel מחירי האגרה נעים סביב 2 יורו עד 5 יורו. ישנן דרכים חלופיות אך הן מאריכות את הדרך באופן משמעותי ובהתחשב במחירי האגרה הנמוכים נסיעה במנהרות הינה משתלמת ביותר.

דלק והדלקת אורות
בנזין נטול עופרת 95 ו-98 אוקטן, דיזל ותדלוק גז (LPG) . מומלץ להדליק אורות כל הזמן, על אחת כמה וכמה בעונת החורף. חגירת חגורות בטיחות היא חובה מלפנים ומאחור.

חנייה בערים
החנייה בערים עלולה להיות יקרה בייחוד באמסטרדם. גם הרחובות צרים ומבלבלים ולכן אם בכוונתם להיכנס לעיר עם הרכב השכור, מומלץ בחום לחנות אותו בחניון תת קרקעי או באחד ממוסכי החנייה. התעריפים בדרך כלל דומים. אם אתם מעדיפים להימנע מכניסה לאמסטרדם עם רכב, חניוני "חנה וסע" הפרושים סמוך לתחנות הקצה של הרכבת והחשמלית, יאפשרו לכם חנייה ממושכת זולה.

דברים נוספים שחשוב שתזכרו בעת השכרת רכב בהולנד

מיכל דלק
הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב
הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב, ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

דוחות מהירות בהולנד
בנסיעה בכבישים עירוניים ובין עירוניים בהולנד יש לשים לב לשילוט המורה על המהירות המותרת. בניגוד לשיטה המוכרת לנו בארץ, בהולנד גם נסיעה בקילומטרים בודדים מעל המהירות המותרת נתפסת במצלמות המהירות הרבות הפזורות בכבישים ועלולה לגרור קנסות גבוהים.
דעו: החוק ההולנדי אוסר על שימוש במכשירים או אפליקציות לזיהוי מצלמות מהירות.

חופשה בהולנד ובמדינות נוספות בעונת החורף
במדינות רבות באירופה ישנם חוקים הנוגעים לנהיגה בחורף כגון שימוש בצמיגי חורף, נסיעה עם שרשראות שלג ועוד.
את הציוד יש להזמין מראש. לכן במהלך חופשה בחורף חשוב במיוחד לוודא את החוק החל במדינות אליהן אתם יוצאים ולציין זאת בעת ההזמנה.
תוסף אנטי פריז - בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא.
לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש במידת הצורך בתחנות דלק.
 

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום. הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

עם השכרת רכב בהולנד באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע באיזור זה וכמו כן תיהנו מרכבים מותאמים אישית לכל צורך של הלקוח, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה. צוות אופרן.

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - 
והכל בעלות נמוכה של 2 יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בהולנד