לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) על מנת לסייע לנו להעניק לכם תוכן מותאם אישית, לאפשר חוויית משתמש נוחה ובטוחה יותר ולהתאים את המודעות שתראו.
הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים הסכמה לשימוש בקבצי "עוגיות". לחילופין, ולמידע נוסף על קבצים מסוג זה ועל הכלים שבאמצעותם תוכלו לנהלם – לחצו כאן
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בבלגיה
השכרת רכב בבלגיה

מחירים מעולים להשכרת רכב בבלגיה לסוף הקיץ והחגים!
>> מהרו להזמין ולשריין רכב לחופשות סוף הקיץ והחגים שלכם כבר עכשיו

בלגיה היא מדינה מישורית במערב אירופה, המורכבת משני לאומים: פלמים דוברי הולנדית וואלונים דוברי צרפתית. שטחה גדול במקצת מזה של ישראל ואוכלוסייתה נאמדת בכ-10 מיליון. בלגיה מציעה אטרקציות מגוונות - טירות עתיקות מוקפות ביערות, גנים בוטניים מרהיבים, כפרים שמורים, מוזיאונים ומפעלי שוקולד. בנוסף, מדי שנה נערכים ברחבי בלגיה עשרות פסטיבלים, ארועים מיוחדים ותערוכות. טיול בבלגיה עם רכב שכור מאפשר ביקור פשוט ומהנה במדינותיה השכנות הולנד, גרמניה, צרפת ולוקסמבורג.

השכרת הרכב בבלגיה קלה ופשוטה, והופכת את ההגעה ממקום למקום למהירה ומהנה. אופרן פועלת בבלגיה באמצעות כמה חברות, המאפשרות לכם לשכור רכב בנמל התעופה של בריסל כמו גם באנטוורפן, ברוז', גנט וערים נוספות. הפריסה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בבלגיה בצורה מיטבית. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בבלגיה, המשיכו את התהליך במנוע החיפוש.

השכרת רכב בבלגיה
לנהוג ברכב שכור בבלגיה

מערכת הכבישים המהירים בבלגיה נוחה וחינמית, אולם איננה מן המשובחות באירופה. בחלק מהכבישים אין אחידות בשילוט ולכן מומלץ בחום להצטייד במפה מפורטת או לשכור מכשיר ניווט (GPS). שימו לב כי בצמתים זוכה התנועה המגיעה מימין לזכות קדימה, אלא אם צויין אחרת.

בבלגיה הצרפתית וההולנדית הן שפות רשמיות, דבר שעלול ליצור בלבול מסוים עבור תייר שאינו דובר את השפה. לדוגמא העיר אנטוורפן נקראת כך בפלנדריה (החלק הדובר הולנדית), ואילו בוואלוניה דוברת הצרפתית היא נקראת אנוורס (anvers). ליאז' בצרפתית היא luik בפלמית. דוגמא חשובה אחרת היא התמרור "עצור": בצרפתית ייכתב על התמרור peage ואילו בפלמית tol. נציגי חברת ההשכרה ישמחו לסייע לכם בכל שאלה בעניין זה.

דלק והדלקת אורות - בנזין נטול עופרת 95 ו-98 אוקטן, דיזל ותדלוק גז (LPG). הקפידו להדליק אורות בתנאי ערפל, שלג או ראות מוגבלת. חגירת חגורות בטיחות היא חובה מלפנים ומאחור.

צמיגי חורף ושרשראות שלג - ניתן להשתמש בצמיגי חורף בין 1 באוקטובר ועד 31 באפריל, אך לא מוטלת על כך חובה. השימוש בשרשראות שלג מותר רק בכבישים קפואים או מכוסים בשלג.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.

Travel guide Belgium

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - 
והכל בעלות נמוכה של 2 יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.