לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בבלגיה

השכרת רכב בבלגיה

השכרת רכב בבלגיה מזמינים באתר אופרן!  
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול >>  
   

בלגיה היא מדינה מישורית במערב אירופה, המורכבת משני לאומים: פלמים דוברי הולנדית וואלונים דוברי צרפתית. בלגיה מציעה אטרקציות מגוונות - טירות עתיקות מוקפות ביערות, גנים בוטניים מרהיבים, כפרים שמורים, מוזיאונים ומפעלי שוקולד. בנוסף, מדי שנה נערכים ברחבי בלגיה עשרות פסטיבלים, ארועים מיוחדים ותערוכות. טיול בבלגיה עם רכב שכור מאפשר ביקור פשוט ומהנה במדינותיה השכנות הולנד, גרמניה, צרפת ולוקסמבורג.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בבלגיה, המשיכו את התהליך במנוע החיפוש.

 

השכרת רכב בבלגיה

לנהוג ברכב שכור בבלגיה

השכרת רכב בבלגיה קלה ופשוטה, והופכת את ההגעה ממקום למקום למהירה ומהנה. אופרן פועלת בבלגיה באמצעות כמה חברות, המאפשרות לכם לשכור רכב בנמל התעופה של בריסל כמו גם באנטוורפן, ברוז', גנט וערים נוספות. הפריסה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בבלגיה בצורה מיטבית. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

נהיגה בכבישי בלגיה

מערכת הכבישים המהירים בבלגיה נוחה וחינמית, אולם איננה מן המשובחות באירופה. בחלק מהכבישים אין אחידות בשילוט ולכן מומלץ בחום להצטייד במפה מפורטת או לשכור מכשיר ניווט (GPS). שימו לב כי בצמתים זוכה התנועה המגיעה מימין לזכות קדימה, אלא אם צויין אחרת.
בבלגיה הצרפתית וההולנדית הן שפות רשמיות, דבר שעלול ליצור בלבול מסוים עבור תייר שאינו דובר את השפה. לדוגמא העיר אנטוורפן נקראת כך בפלנדריה (החלק הדובר הולנדית), ואילו בוואלוניה דוברת הצרפתית היא נקראת אנוורס (anvers). ליאז' בצרפתית היא luik בפלמית. דוגמא חשובה אחרת היא התמרור "עצור": בצרפתית ייכתב על התמרור peage ואילו בפלמית tol. נציגי חברת ההשכרה ישמחו לסייע לכם בכל שאלה בעניין זה.
דלק והדלקת אורות - בנזין נטול עופרת 95 ו-98 אוקטן, דיזל ותדלוק גז (LPG). הקפידו להדליק אורות בתנאי ערפל, שלג או ראות מוגבלת. חגירת חגורות בטיחות היא חובה מלפנים ומאחור.

השכרת רכב בשרלרואה

שרלרואה שבמחוז ולוניה, היא העיר הגדולה במחוז.
היא ממוקמת כ-46 ק"מ מבריסל וחלק מהטיסות שיוצאות היום מנתב"ג נוחתות ישירות בשדה התעופה שרלרואה. לכן השכרת רכב בשרלרואה מאפשרת פתרון קל ונוח להגעה לבריסל ולהמשיך טיול ברחבי בלגיה.
גם סיור בעיר עצמה יכול להיות הרבה יותר מעניין ממה שחשבתם. עד שנות ה-60 הייתה העיר מרכז תעשייתי משגשג, עד למשבר כלכלי שבעקבותיו נסגרו כל המפעלים ובמקומם נשארו הריסות. כיום העיר המשתקמת מציעה סיורים מודרכים מרתקים באזורים שבהם נשארו שרידי ההריסות והגרפיטי שנוצר בעקבות כך. כמו כן במסגרת שיקום העיר נבנו מרכזים מודרניים וטיילת המלווה את הנהר המפורסם של העיר, שטרם למשבר הכלכלי שימש להעברת סחורה.
לכן, גם כתחנת מעבר, השכרת רכב בשרלרואה יכולה להיות הזדמנות לפגוש בנקודה נוספת ומעניינת בבלגיה.

נהיגה בבלגיה בעונת החורף

צמיגי חורף ושרשראות שלג - ניתן להשתמש בצמיגי חורף בין 1 באוקטובר ועד 31 באפריל, אך לא מוטלת על כך חובה. השימוש בשרשראות שלג מותר רק בכבישים קפואים או מכוסים בשלג.

תוסף אנטי פריז- בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש בתחנות הדלק במידת הצורך.

טיפים נוספים שכדאי לזכור בעת השכרת רכב בבלגיה

מיכל הדלק- הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל. במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב- הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור. במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

עם השכרת רכב בבלגיה באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע באיזור זה, וכמו כן תיהנו מרכבים מותאמים אישית לכל צורך של הלקוח, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

 

Travel guide Belgium

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בברזיל

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!