דף הבית השכרת רכב בקנדה
השכרת רכב בקנדה

מחירים חדשים ומוזלים בקנדה עלו לאוויר! כוללים ביטול השתתפות עצמית!
* לא כולל תוכניות נהגים צעירים.

קנדה היא המדינה השנייה בגדולה בעולם ושטחה נאמד כב-10 מיליון קילומטרים רבועים. למעט כמה ערים גדולות בהן מתרכזת מרבית האוכלוסיה, רוב שטחה של קנדה הוא מרחבים פתוחים אדירי ממדים. חלקם קפואים דרך קבע אך חלקם מפשירים בעונת הקיץ ומהווים גן עדן לשוחרי הטבע והקמפינג.
לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בקנדה, המשיכו את התהליך במנוע החיפוש.

השכרת רכב בקנדה
לנהוג ברכב שכור בקנדה

גם עבור חובבי סקי, קנדה מהווה יעד מועדף. כמה ממתקני הגלישה הטובים ביותר בעולם נמצאים ברכס הרי הרוקי החוצה את בריטיש קולומביה. מזרחה של קנדה (ניופאונדלנד, נובה סקושה) היא גן עדן פסטורלי לדיג ואילו קוויבק מציעה בליל מרתק ויוצא דופן של תרבות אמריקאית וצרפתית הדרות יחד.
השכרת הרכב בקנדה קלה ופשוטה והופכת את ההגעה ממקום למקום (על אף המרחקים הגדולים) לחוויה מהנה ויוצאת דופן. אופרן פועלת בקנדה באמצעות כמה חברות המאפשרות לכם לשכור רכב בטורונטו, מונטריאול שבמזרח, כמו גם בוונקובר, אדמונטון וקלגרי שבמערב. הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בקנדה בצורה מיטבית, בין אם בכוונתכם לבקר קרובים או לצאת לטיול קרוס קאנטרי.

קבוצות הרכב אוטומטיות כולן ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים ומיניבוסים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה, בחיק הטבע או בחופשת סקי. תוכלו כמובן לנצל את הרכב גם לגיחות לתוך ארצות הברית ובמקרים מסוימים להחזיר את המכונית שם.

גודלה הטריטוריאלי מחד ודלילות האוכלוסין מאידך, הופכים את קנדה ל"מקרה" מעניין כשמדובר בהשכרת רכב. מרבית הנוסעים לקנדה בוחרים לטייל בחלקה המזרחי או בחלקה המערבי, כשביניהם שטח עצום שחצייתו היא עניין של ימים ארוכים של נסיעה רצופה. לכן, חברות ההשכרה עמן עובדת אופרן אינן מאפשרות נסיעות "קוסט טו קוסט". לעומת זאת, נסיעות חד כיווניות בחלק המזרחי או בחלק המערבי נעשות במקרים רבים ללא דמי החזר.
בדומה לארה"ב כל כלי הרכב שמספקות חברות ההשכרה בקנדה הם אוטומטיים. אולם בשונה מארה"ב, בה שיטת המדידה של מרחקים/מהירויות היא במיילים, קנדה משתמשת בשיטה המטרית המקובלת באירופה ובישראל. הקפדה על עניין זה חשובה בעיקר למטיילים המבקשים לשכור רכב בקנדה ולצאת עמו לארה"ב.
לקנדה תשתית כבישים מצויינת. תחנות דלק רבות פתוחות 24 שעות ביממה ומספקות בנוסף לבנזין או דיזל גם מסעדות ושירותי דרכים, אלמנט חשוב בנסיעות למרחקים ארוכים. עם זאת, בשל המרחקים הגדולים, מומלץ לנסוע בדרכים הראשיות בהם התנועה ערה יותר.
צמיגי חורף ושרשראות שלג - אם בכוונתכם להגיע לאחת הערים בקנדה בחורף או לחילופין לצאת לחופשת סקי, מומלץ בחום להצטייד בשרשראות שלג. לאחר הרכבת השרשראות הקפידו על נהיגה איטית שאינה עולה על 50 קמ"ש.

Canada tourism video

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - 
והכל בעלות נמוכה של 2 יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.