לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב באוסטריה השכרת רכב בוינה

השכרת רכב בוינה

הוזלות ענק להשכרת רכב בוינה לחופשות החורף!
הקדימו להזמין ותיהנו ממחירים מעולים ומזמינות גדולה יותר של רכבים >>

וינה, בירת אוסטריה, שוכנת על גדות נהר הדנובה בפינה הצפון-מזרחית של המדינה. חיים בה 1.84 מיליון תושבים והיא העיר הגדולה ביותר באוסטריה. היא מחולקת ל-23 רבעים, ביניהם, ה"אינרה שטאדט", שהוא למעשה העיר ההיסטורית וליבה של וינה. העיר ההיסטורית הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית, חלקים עתיקים גדולים ממנה השתמרו היטב במהלך השנים.
מלבד היסטוריה מפוארת, לווינה חיי לילה שוקקים ותושביה ידועים בתרבות שתיית הקפה שלהם. אין ספק שוינה היא יעד אידאלי לחוות תרבות אירופאית משובחת ומלאה בטעמים.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בוינה יש להמשיך למנוע החיפוש

השכרת רכב בוינה

לנהוג ברכב שכור בוינה

העיר וינה מפורסמת בזכות מספרם הרב של הפארקים בה. רבים מהפארקים כוללים אנדרטאות, כדוגמת "שטאדטפארק" ופארק בֶּלְוֶודֵרֵה שבו נמצאת טירת בלוודרה הבנויה בסגנון הבארוק.
הפארק החשוב ביותר בעיר הוא פראטר. הפראטר (Prater) הוא הפארק הציבורי הגדול של וינה והוא משתרע בין נהר הדנובה לבין תעלת הדנובה, סמוך לרחוב ליאופולד. בלב הפארק נמצא פארק השעשועים וורסטפראט (Wurstelprate) . מומלץ לבקר גם בארמון שונברון רחב המימדים, לסייר ברובע היהודי, Karmeliterviertel, שבתקופת מלחמת העולם השנייה שימש כגטו.

תחנות השכרת רכב בוינה

השכשדה התעופה של וינה נמצא כמה קילומטרים מדרום-מזרח לעיר, וההגעה ממנו למרכז העניינים קלה ומהירה ברכבת, באוטובוס או ברכב שכור. אופרן פועלת בנמל התעופה של וינה באמצעות מספר חברות להשכרת רכב, וכן ובתחנות נוספות ברחבי העיר. הפריסה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בבירת אוסטריה בצורה מיטבית.

כללי נהיגה חשובים בוינה

חנייה בוינה - הואיל והחנייה במרכז העיר ובאזורים התיירותיים בעייתית, מומלץ מאוד לחנות באחד מהחניונים הפרושים בפרברי העיר, בעיקר סמוך לתחנות הרכבת. אם בחרתם להיכנס לעיר, הקפידו לחנות באזורים המותרים לחנייה (אזורים כחולים) ולהצטייד בכרטיסי חנייה, אותם ניתן לרכוש באחד הקיוסקים המקומיים. שימו לב כי סדרי החנייה משתנים בין הרבעים השונים.
אחת האפשרויות הזולות יותר לחנייה הינה מוסכי ה"חנה וסע" Park & Ride Garages)) הפזורים בעיר, בעלות של כ-3.40 יורו ליום. כל מוסכי החנייה סמוכים לתחנות הרכבת התחתית, כך שמדובר בדרך פשוטה ונוחה להגיע למרכז העיר.

מדבקת כבישים מהירים - מערכת הכבישים האוסטרית (Autobahnen) מצוינת ומעניקה לתייר חוויית נהיגה נוחה ויעילה יחד עם נופים מרהיבים. הנהיגה בכבישים המהירים מחויבת בתשלום אגרת כבישים מראש.
בעת השכרת רכב באוסטריה באמצעותנו, מדבקת הכבישים המהירים בתוך אוסטריה (vignette) כלולה במחיר השכירות, ותהיה מודבקת על שמשת המכונית.
אם בכוונתכם להיכנס לאוסטריה ממדינה אחרת - תוכלו לרכוש את המדבקה במעבר הגבול או בתחנות דלק ויש להדביקה על השמשה לפי ההנחיות. נהיגה ללא מדבקה עלולה להוביל לקנס גבוה. אגרה עשויה להיגבות גם במעבר במנהרות.

הדלקת אורות - מומלץ להשתמש באורות במהלך הנסיעה באוסטריה, במיוחד בעונת החורף. ההמלצה הופכה לחובה במקרים של ערפל, שלג או ראות מוגבלת.

חגורת בטיחות - חגירת חגורות בטיחות היא חובה מלפנים ומאחור.


נהיגה באוסטריה בעונת החורף -

מבחינת החוק המקומי, כל כלי הרכב באוסטריה חייבים להיות מותאמים לנהיגת חורף בין ה- 1 בנובמבר לבין ה- 15 באפריל.
על הרכבים להיות מצוידים בצמיגי חורף, ויש להרכיב שרשראות שלג על צמיגי הרכב במידה ותנאי הנהיגה מחייבים זאת או אם השילוט מורה על כך (הקפידו על העניין במיוחד אם בכוונתכם לצאת לחופשת סקי), כך שחשוב לשים לב לשילוט באזורים המחייבים שרשראות שלג.
כאשר השרשראות מורכבות, הנסיעה תהיה במהירות איטית בלבד (עד 40 קמ"ש).
לתשומת ליבכם, את שרשראות השלג יש להזמין מראש!

כמו כן, במקרה ותנאי מזג האוויר דורשים זאת - הקפידו על נהיגה איטית והימנעו עד כמה שניתן מנהיגת לילה.

שימו לב!
בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש במידת הצורך גם בתחנות דלק.


יציאה מהעיר וינה עם הרכב השכור -

אם בכוונתכם לצאת מווינה לטיול ברחבי אוסטריה, ודאו שעל רכבכם קיימת מדבקה המעידה כי שילמתם את אגרת הכבישים (vignette). אחת הדרכים המפורסמות והכדאיות ביותר שהשכרת רכב באוסטריה מציעה היא הדרך המובילה מוינה לזלצבורג. על אף שבאפשרותכם להגיע מוינה לזלצבורג ולהיפך בנסיעה בת 3 שעות בלבד על כביש A1, מומלץ לקחת דווקא את הדרך המעט ארוכה יותר, העוברת בין כפרי אוסטריה, על מנת לחוות עוד מיופיה המקומי הכפרי של אוסטריה. כמו כן, מיקומה של אוסטריה במרכזה של אירופה הופכת אותה ליעד מצוין עבור מי שמעוניין לצאת לטיולים גם במדינות שכנות. נסיעה למינכן לדוגמא על הכביש המהיר A1) ובגרמניה A8 דרך לינץ), היא עניין של חמש שעות לערך. פראג (דרך ברטיסלבה או דרך ברנו) נמצאת במרחק של כשלוש וחצי שעות נסיעה צפונה. ליוצאים דרומה לכיוון גראץ והגבול הסלובני מומלץ להשתמש בכביש המהיר A2. חצייתה של אוסטריה ממזרח (וינה) למערב (אינסברוק והגבול השווייצרי) אורכת כ-6 שעות נהיגה.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.

השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

אנו מאחלים לכם נסיעה בטוחה ומהנה, צוות אופרן.

 

 

Classic Vienna

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב באוסטריה

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

הזמינו עוד היום ביטוח נסיעות לחו"ל עם "שירביט חברה לביטוח" ותיהנו ממחירים אטרקטיביים ונסיעה בראש שקט.
ליחצו לכניסה למחשבון הצעת מחיר לביטוח המתאים עבורכם