לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב באוסטריה

השכרת רכב באוסטריה

השכרת רכב באוסטריה מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול!

בזכות מיקומה הנהדר בטבורה של אירופה, עושרה התרבותי והטבע המרהיב שלה, אוסטריה נחשבת לאחת המדינות המתויירות ביבשת. אוכלוסייתה אמנם אינה גדולה משמעותית מזו של ישראל, אך שטחה גדול פי 4 וכ-62% ממנו נשלט על ידי רכס האלפים האצילי. בזכות זאת, אוסטריה היא לא רק יעד לטיולים באביב, בקיץ או בסתיו, אלא גם חלום לחובבי סקי וטיולי חורף. מיקומה המרכזי הופך אותה לנגישה במיוחד - השכרת רכב באוסטריה היא פתרון מושלם עבורכם, אם התחלתם או אם ברצונכם לסיים את טיולכם בצפון איטליה, גרמניה, שווייץ או צרפת.

מלבד היותה יעד לחובבי סקי או לחובבי תרבות, אוסטריה היא מקום שקל ונוח לנוע ולטייל בו עם כל בני המשפחה. היא מציעה שלל אטרקציות המתאימות לילדים ולהורים כגון מכרות מלח, מערות קרח, מגלשות הרים, מתחמי רחצה ופארקי מים, נקיקים, אגמים ועוד.

לקבלת מגוון הצעות אטרקטיביות להשכרת רכב באוסטריה, המשיכו את התהליך במנוע החיפוש >

השכרת רכב באוסטריה

לנהוג ברכב שכור באוסטריה

אוסטריה, הידועה בזכות נופיה המרהיבים, הכוללים אגמים, מרבדי עשב ירקרקים בין פסגות מושלגות, טירות מבודדות, נהרות שוצפים וקתדרלות יפהפיות, היא גם מרכז היסטורי ומקדש לחובבי מוזיקה קלאסית, שכן רבים מגדולי המלחינים בהיסטוריה נולדו כאן. וינה, הבירה, שימשה עד לתחילת המאה שעברה כבירת הקיסרות האוסטרו-הונגרית ונחשבת עד היום בעיני רבים ל"עיר מוזיאון" בשל חשיבותה התרבותית וההיסטורית, וכן למטרופולין מרתק, עם חיי לילה תוססים ומגוון אפשרויות בילוי.

אוסטריה הינה מדינה כפרית והררית, על כן הטיול ברכב שכור בה הינו כמעט הכרח, שכן הגישה לחלק מאתרי התיירות המרכזיים אפשרית ברגל או ברכב פרטי בלבד. השכרת רכב באוסטריה הינה קלה ופשוטה, והופכת את ההגעה ממקום למקום למהירה ומהנה. אופרן פועלת באוסטריה באמצעות מספר חברות, המאפשרות לכם לשכור רכב בנמל התעופה של וינה כמו גם בזלצבורג, לינץ, גראץ, אינסברוק ועיירות הסקי. פריסת התחנות הנרחבת והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את הטיול באוסטריה בצורה מיטבית. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים. כמו כן, שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בעת הצורך 24 שעות ביממה, כך שתוכלו ליהנות מהשכרת רכב באוסטריה בראש שקט.

באוסטריה אנו עובדים עם מספר ספקים מה שמאפשר השוואת מחירים נוחה להשכרת הרכב באוסטריה וכך תוכלו ליהנות ממחיר אטרקטיבי לרכב לשהות שלכם באוסטריה.

אוסטריה מהווה נקודת יציאה אידיאלית לטיולים במדינות האזור. עם זאת, על חלק מקבוצות הרכב (בעיקר רכבי יוקרה וכלי רכב אוטומטיים) חלות מגבלות במעבר לארצות מזרח אירופה לשעבר. רוב ספקי הרכב מאפשרים יציאה למדינות הפופולריות שמשתלבות בטיול וכך תוכלו לבצע השכרת רכב באוסטריה עם מעבר לגרמניה, איטליה, צרפת ואפילו סלובניה. הקפידו לסמן את המדינות אליהן ברצונכם לעבור כבר בשלב ההזמנה ע"מ שתקבלו אישור בכתב מהספק ותהיו מכוסים מבחינת ביטוחים ושירות הדרכים.

כללי נהיגה כללי נהיגה חשובים באוסטריה

מדבקת כבישים מהירים - מערכת הכבישים האוסטרית (Autobahnen) מצוינת ומעניקה לתייר חוויית נהיגה נוחה ויעילה יחד עם נופים מרהיבים. הנהיגה בכבישים המהירים מחויבת בתשלום אגרת כבישים מראש.
למזמינים השכרת רכב באוסטריה עם אופרן, מדבקת הכבישים המהירים בתוך אוסטריה (vignette) כלולה במחיר השכירות, ותהיה מודבקת על שמשת המכונית.
אם בכוונתכם להיכנס לאוסטריה ממדינה אחרת - תוכלו לרכוש את המדבקה במעבר הגבול או בתחנות דלק ויש להדביקה על השמשה לפי ההנחיות. נהיגה ללא מדבקה עלולה להוביל לקנס גבוה. אגרה עשויה להיגבות גם במעבר במנהרות.

חנייה - באשר לחנייה, באוסטריה לא נוהגים לסמן את אזורי החניה על ידי צביעה של שפת המדרכה, סימון אזורי החניה נעשה בעזרת תמרורים. בעיר וינה קיימת חובת תשלום אגרת חניה בכל רחבי העיר, לכן עליכם לדאוג לכרטיס\תשלום חנייה תקף.

הדלקת אורות - מומלץ להשתמש באורות במהלך הנסיעה באוסטריה, במיוחד בעונת החורף. שימו לב - הדלקת אורות הינה חובה במקרים של ערפל, שלג או ראות מוגבלת.

חגורת בטיחות - חגירת חגורות בטיחות היא חובה מלפנים ומאחור.


השכרת רכב בחורף נהיגה באוסטריה בעונת החורף

מבחינת החוק המקומי, כל כלי הרכב באוסטריה חייבים להיות מותאמים לנהיגת חורף בין ה- 1 בנובמבר בכל שנה לבין ה- 15 באפריל בשנה העוקבת.
על הרכבים להיות מצוידים בצמיגי חורף, ויש להרכיב שרשראות שלג על צמיגי הרכב במידה ותנאי הנהיגה מחייבים זאת או אם השילוט מורה על כך (הקפידו על העניין במיוחד אם אתם מתכננים לצאת לחופשת סקי), כך שחשוב לשים לב לשילוט באזורים המחייבים שרשראות שלג.
כאשר השרשראות מורכבות, הנסיעה תהיה במהירות איטית בלבד (עד 40 קמ"ש).
לתשומת ליבכם, את שרשראות השלג יש להזמין מראש.

כמו כן, במקרה ותנאי מזג האוויר דורשים זאת - הקפידו על נהיגה איטית והימנעו עד כמה שניתן מנהיגת לילה.

השכרת רכב בחורף שימו לב! בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש במידת הצורך גם בתחנות דלק.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.

השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

אנו מאחלים לכם נסיעה בטוחה ומהנה עם הרכב השכור באוסטריה, צוות אופרן

 

Austria travel Guide

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב באוסטריה

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!