לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בפולין
השכרת רכב בפולין

מחירים מעולים להשכרת רכב בפולין באביב-קיץ 2019!
מהרו להזמין ולשריין רכב לחופשה שלכם >>

פולין, המדינה הממוקמת במרכז אירופה היא בעלת היסטוריה מפוארת ומהווה יעד ראשון במעלה אצל רבים לטיולי שורשים. התרבות היהודית בפולין והמורשת האדירה שיש לנו מהתקופה בה התרבות היהודית שגשגה בערים רבות ברחבי פולין, הן גדולות מאוד. ערים כדוגמת ורשה, קרקוב, לודז' וקהילות נוספות, הותירו את חותמן על המורשת שלנו כפי שהיא היום.
פולין של היום היא מדינה מתפתחת במהירות והיא מציעה לתייר את השילוב המנצח בין היסטוריה עשירה ביותר, לבין נוחות רבה בטיול עם מקומות לינה רבים, מסעדות הפזורות בכל רחבי הערים והכפרים ואינספור אתרי מורשת ואתרים בהם יש את ההיסטוריה האירופאית.
כדי להיות חופשיים לתור את פולין בהתאם למסע השורשים האישי שלכם, אתם מוזמנים לשכור רכב בפולין מחברת אופרן האפשרת לכם לשכור רכב בפולין המתאים בדיוק לכם.
חברת אופרן מציעה פריסה מלאה במרבית הערים המרכזיות בפולין, כמו גם בשדות התעופה כך שתוכלו לתכנן את הטיול שלכם בקלות ותוכלו לשלב בין טיסות לשכירת רכב בקלות. בפולין ישנה מערכת כבישים טובה ומתוחזקת היטב, וגם השילוט ברור. עדיין תוכלו להוסיף להשכרה גם GPS כדי לעזור לכם להגיע אל היעדים המעניינים אתכם.

השכרת רכב בפולין
לנהוג ברכב שכור בפולין

רבים הנוסעים לטיולי שורשים המכסים מס' שונה של ערים, כפרים ועיירות. לכל משפחה הסיפור האישי שלה, וכדי לעבור את המסע האישי שלכם בקלות, שכירת רכב בפולין יכולה לתרום במיוחד אם אתם נתקלים ביעדים חדשים שלא תכננתם מראש ועדיין הם מעניינים אתכם.
גם אם אתם לא בסיור שורשים אישי, סיור השורשים התרבותי בפולין הוא מסע לעבר מורשת חשובה ועשירה המשפיעה על חיי כולנו עד היום. נסיעה קצרה לורשה, או קרקוב, או כל אחת מהערים הפולניות בהן התקיימה קהילה גדולה וחשובה לאורך מאות שנים הינו חוויה מרתקת. בנוסף, פולין במידה רבה שמרה על צביון חקלאי ונסיעה בין היערות שלה הינה חוויה שקטה ומרעננת.
במהלך הנהיגה בפולין, אתם חייבים לשמור על כל כללי הנהיגה הבטוחה והזהירה עם חניות קצרות בין אתר אחד לאתר הבא. הנהגים נחשבים לאדיבים, אבל רבים המטיילים שסיפרו על נסיעה יחסית איטית יותר למה שהם רגילים בחו"ל.
הטיול בפולין שונה ממשפחה למשפחה, אבל לכולם מומלץ לבלות לפחות כמה ימים בוורשה, בירת פולין, בה מוצגת ההיסטוריה הפולנית העשירה והעתיקה. בשנים האחרונות העיר עוברת שיפוצים נרחבים ותפארתה הישנה מתחילה לחזור אליה
אנחנו נשמח להעמיד לרשותכם רכב שכור בפולין שיחכה לכם בשדה התעופה עם הנחיתה שלכם, החוויה המשפחתית שלכם יכולה להתחיל בקלות. התקשרו לאופרן והזמינו את רכב שכור המגיע עם שירות אישי מחברה גדולה המבטיחה לכם שירותי רכב כל ימות השבוע, בכל מקום.

מצאו את הסיפור שלכם בפולין

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - 
והכל בעלות נמוכה של 2 יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.