לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בפינלנד
השכרת רכב בפינלנד

מחירים מעולים להשכרת רכב בפינלנד בקיץ 2019 וגם בחגים!
הקדימו להזמין את הרכב לחופשה שלכם בפינלנד >>

פינלנד היא אחת המדינות הצפוניות ביותר, ויש בה את המקומות המיושבים הקרובים ביותר לקוטב הצפוני. זוהי מדינה מודרנית בעלת איכות חיים גבוהה ומותאמת לתיירים מכל העולם הבאים להתפעל מנופיה, וכמובן לחזות בפלאי הזוהר הצפוני שאפשר לראות אותם מאזור לפלנד הצפוני. בלפלנד גם אפשר לפגוש את איילי הצפון האדירים והמפורסמים. מומלץ לטייל בפינלנד רק בחודשי האביב והקיץ מאחר והחורף שם קשה וחשוך גם ביום. מצד שני בקיץ תוכלו ליהנות מימים ארוכים כמעט בלתי נגמרים.
כדי להכיר את פינלנד מחוץ לעיר הבירה הלסינקי, חייבים רכב שכור. חברת אופרן באמצעות חברת יורופקאר מציעה לכם מגוון של סוכנויות להשכרת רכב הממוקמות ליד שדה התעופה ובמרכזי הערים הגדולות. בנוסף תוכלו למצוא סוכנויות להשכרת רכב הנמצאות בדרך לאיזור הצפוני עם נגישות קלה ושירותי דרכים, במידה ויעלה הצורך.
פינלנד מתגאה בנופים יפים, ערים קטנות ויפיפיות שבהם נראה כאילו הזמן עצר מלכת ותושבים ידידותיים ביותר ששמחים לעזור לתיירים. לבחירתכם מגוון רחב ביותר של רכבים להשכרה. רכבים קטנים, רכבים משפחתיים, רכבי סטיישן, ואנים ואף רכבי 4X4. כי אם יוצאים לטיול בפינלנד, אז כדאי להתפנק עד הסוף.

השכרת רכב בפינלנד
לנהוג ברכב שכור בפינלנד

בפינלנד ישנה מערכת כבישים טובה מאוד. חלק מהכבישים באזורים הכפריים הם צרים מאוד ולכן כדאי לנסוע בזהירות רבה בהם, ובמיוחד בכבישים המפותלים מסביב להרים. באזורים רבים אין תנועה רבה ואתם יכולים לגלות שאתם הרכב היחיד בסביבה. עדיין אל תגזימו כי יש מצלמות מהירות המפוזרות לאורך הכבישים.
אחת החוויות הנפלאות ביותר בפינלנד היא הביקור בתחנות דלק אליהן צמודות סאונות ציבוריות לרווחת הנהגים העוברים. רבים המטיילים ברכב שכור בפינלנד סיפרו על הכיף שבכניסה לסאונות האלה אשר נותנות טעם מיוחד לנסיעה הארוכה. ישנם אזורים בהם המרווחים בין העצירות הן גדולים ולכן כדאי להצטייד באוכל ובשתייה ולמלא את מיכל הדלק בכל הזדמנות.

טיול בפינלנד הינו חוויה ייחודית מלאה בשקט ובאורות הזוהר הצפוני. חברת אופרן מציעה לכם נגישות קלה ביותר מכל שדות התעופה, גם הצפוניים ביותר, לשירותי השכרת רכב מתקדמים וקלים כדי שאתם תוכלו לתכנן את הנסיעה שלכם בקלות ולהשאיר לאופרן לדאוג לסידורי הרכב שלכם.
מחירי התחבורה הציבורית בפינלנד יקרים מאוד ולכן אם אתם נוסעים בזוג או יותר, משתלם הרבה יותר לשכור רכב לנסיעה מהלסינקי צפונה ובחזרה. מאחר והנסיעה הינה ארוכה, אנו ממליצים להתחלף בנהיגה. כך כולם יוכלו ליהנות מהנוף, מהשקט ומהאווירה הקסומה המחכה לכם. בפינלנד לא ממהרים לשום מקום וזכרו זאת כאשר אתם נוסעים על הכבישים שם.

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!