לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב ברומניה

השכרת רכב ברומניה

השכרת רכב ברומניה מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! 

כמו מדינות אחרות רבות במזרח אירופה, גם רומניה הפכה ליעד פופולארי מאוד בקרב מטיילים ישראלים בשנים האחרונות. רומניה מציעה שלל אפשרויות לטיולים מסוגים שונים: בוקרשט עיר הבירה הינה שילוב בין עבר אירופאי מזהיר של ארמונות, כיכרות רחבות וכמובן חיי לילה סוערים. ברומניה נמצאים הרי הקרפטים המרהיבים וביתו של הרוזן המפורסם בעולם. טיול באזורי טרנסילבניה מקים לחיים את האגדות על הרוזן דרקולה וטיול בין הערים העתיקות מסביר איך נוצרה האגדה. ברומניה אפשר גם לנפוש לחופי הים השחור המפורסם בעיירות נופש הפזורות לאורך החוף.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב ברומניה המשיכו למנוע החיפוש.

 

השכרת רכב ברומניה

לנהוג ברכב שכור ברומניה

השכרת רכב ברומניה מומלצת בחום לאלו המעוניינים להכיר את רומניה האמיתית, הפחות מתויירת, זו שכל העיירות והכפרים בה נראים כאילו שהזמן עצר בהם מלכת. אופרן מציעה השכרת רכב דרך ספקים הממוקמים בכל שדות התעופה המרכזיים, כולל כמובן השכרת רכב בשדה התעופה בבוקשרט, כמו גם במרכזי הערים הגדולות.

נהיגה בכבישי רומניה
מומלץ לתכנן את הטיול שלכם כך שיכלול קצת מכל איזור ברומניה. טיול באזורי ההרים מחייב נהיגה זהירה מאוד והוא מומלץ יותר בחודשי הקיץ, בהם תנאי הדרך טובים יותר.
השכרת רכב ברומניה, תאפשר לכם להגיע לכל אותן העיירות העתיקות המהוות את הבסיס לכל כך הרבה אגדות. תוכלו לבחור את הקצב שלכם ואת הזמן בו תבלו בכל מקום.

נהיגה ברומניה בעונת החורף
רומניה הפכה לאחרונה גם ליעד מועדף לסקי, זאת בשל העובדה שהיא מציעה חוויית סקי מרהיבה במחירים נוחים. אם אתם מטיילים ברומניה בעונת החורף, זכרו כי תנאי הדרך מחייבים תשומת לב מירבית, שכן מערכת הכבישים בה אינה מפותחת בסטנדרט המוכר לנו.
החוק ברומניה אינו מחייב נסיעה עם צמיגי חורף אך מומלץ לוודא כי הצמיגים אכן מותאמים לנהיגה בחורף (יש לוודא זאת בתחנת ההשכרה). כמו כן, מומלץ להזמין מראש שרשראות שלג, על מנת שיהיו ברכב במקרה הצורך, ולוודא כי אתם יודעים להרכיבם טרם צאתכם מתחנת ההשכרה.

תוסף אנטי פריז- בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש בתחנות הדלק במידת הצורך.

עוד דברים שכדאי שתדעו בהשכרת רכב ברומניה

מיכל דלק- שימו לב כי מדיניות הדלק משתנה בהתאם לספק - מידע זה מופיע בבירור על גבי שובר השכירות שלכם.

ניקיון הרכב- הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

ותק רישיון
בקרב חלק מחברות ההשכרה ביעד זה דרוש וותק רישיון של 4 שנים. הגבלה זו, באם קיימת, תופיע על גבי שובר השכירות שבידכם.

מתכננים לצאת מרומניה עם הרכב השכור? שימו לב
יציאה מגבולות המדינה עם הרכב השכור מותרת רק עם חלק מחברות השכרת הרכב ורק לחלק מהמדינות השכנות. כמו כן היציאה מותנית בקבלת אישור מראש.
יש לוודא כי קיבלתם אישור ליציאה מהמדינה מראש וכי האישור מופיע על גבי שובר השכירות שלכם.

השכרה חד כיוונית בתוך רומניה
שימו לב, לרוב לקיחת הרכב השכור בעיר אחת והחזרתו בעיר אחרת תהיה כרוכה בתשלום דמי החזר לחברת ההשכרה + מע"מ בעת איסוף הרכב. סכום זה יופיע על גבי שובר השכירות שלכם.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן

 

 

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב ברומניה