לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) על מנת לסייע לנו להעניק לכם תוכן מותאם אישית, לאפשר חוויית משתמש נוחה ובטוחה יותר ולהתאים את המודעות שתראו.
הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים הסכמה לשימוש בקבצי "עוגיות". לחילופין, ולמידע נוסף על קבצים מסוג זה ועל הכלים שבאמצעותם תוכלו לנהלם – לחצו כאן
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב ברומניה
השכרת רכב ברומניה

רומניה הופכת להיות יעד פופולארי יותר ויותר בקרב מטיילים ישראלים בשנים האחרונות. המדינה נמצאת במרכז אירופה לכיוון מזרח ועדיין מציעה מגוון רחב ביותר של אטרקציות במחירים הוגנים ונוחים למטייל הישראלי. אפשרויות הטיולים ברומניה הן נרחבות ביותר: בוקרשט עיר הבירה מציגה שילוב בין עבר אירופאי מזהיר של ארמונות, עם מיטב הבנייה הקומוניסטית המזוהה בעיקר עם כיכרות רחבות. ברומניה נמצאים הרי הקרפטים המרהיבים וכמובן ביתו של הרוזן המפורסם בעולם. טיול באזורי טרנסילבניה מעלה לחיים את האגדות על הרוזן דרקולה וטיול בין הערים העתיקות מסביר איך נוצרה האגדה. ברומניה אפשר גם לנפוש לחופי הים השחור המפורסם בעיירות נופש הפזורות לאורך החוף.

השכרת רכב ברומניה
לנהוג ברכב שכור ברומניה

השכרת רכב ברומניה מומלצת בחום לאלו המעוניינים להכיר את רומניה האמיתית, הפחות מתויירת, הכוללת את עהעיירות והכפרים האותנטיים. בהם נראה שהזמן עצר מלכת. כאשר אתם מחליטים על השכרת רכב, כדאי ומשתלם לעשות זאת דרך חברת אופרן. חברת אופרן מציעה סוכנויות להשכרת רכב הנמצאים בכל שדות התעופה המרכזיים, כולל כמובן השכרת רכב בשדה התעופה בבוקשרט, כמו גם במרכזי הערים הגדולות, ואף במחוזות המתויירים יותר. לבחירתכם מגוון גדול של מכוניות להשכרה: רכבים קטנים, רכבים משפחתיים, רכבי סטיישן, רכבים אוטומטיים, מיניבוס ואפילו רכבי 4X4. מאחר ומערכת הכבישים אינה אחידה מומלץ לנהוג במשנה זהירות. ישנם כבישים טובים ושמורים, וישנם כבישים במצב לא טוב המחייב נהיגה זהירה במיוחד.

בשנים האחרונות עם העלייה בכמות התיירים ישנה יותר מודעות לתיירים והרשויות עושות כל שביכולתן לעזור למטיילים בכל מקום ומצב. כדאי לכם לתכנן את הטיול שלכם כך שיכלול קצת מכל איזור ברומניה. טיול באזורי ההרים מחייב נהיגה זהירה מאוד ומומלץ יותר בחודשי הקיץ. מצד שני, ברומניה ישנם אתרי סקי מומלצים שכדאי לבקר בהם מאחר והמחירים בהם נוחים וחווית הסקי בהם היא מרהיבה. אם אתם נוסעים בחורף, וודאו כי הזמנתם רכב עם צמיגי חורף ושרשראות מתאימות לשלג ושאתם יודעים איך להרכיב אותן.
ברומניה גם יש איזור מישורי העשיר בחקלאות מכל הסוגים ואפשר לעשות בו טיול יקבים מיוחד שנותן חוויה אחרת ממה שאתם מכירם. שימו לב שהחוק "מי ששותה לא נוהג" תופס גם כשאתם בחו"ל. את הטיול שלכם כדאי לתכנן בקפידה עוד לפני שאתם יוצאים מהארץ, מאחר והשילוט יכול להיות לא ברור לתיירים.
השכרת רכב ברומניה, תאפשר לכם טיול בעיירות העתיקות המהוות את הבסיס לכל כך הרבה אגדות. תוכלו לבחור את הקצב שלכם ואת הזמן בו תבלו בכל מקום. ישנם טיולים מרהיבים בין הרים ואגמים הטובלים בירוק, ומאחר ורומניה אינה מדינה מתועשת האוויר שם נקי וצלול.
השכרת רכב ברומניה עם חברת אופרן היא קלה ופשוטה. התקשרו אלינו וספרו לנו מהו המסלול המתוכנן ואנו נוכל לעזור לכם להחליט מהו המיקום הטוב ביותר לשכור את הרכב והיכן להחזירו. בכל עונה שבשנה רומניה מתאימה לחופשה קצרה. במרחק קפיצה קצרה נפתח לפניכם עולם האגדות בקלות ובנגישות מלאה.

 עוד דברים שכדאי שתדעו בהשכרת רכב ברומניה

מיכל דלק
שימו לב כי מדיניות הדלק משתנה בהתאם לספק - מידע זה מופיע בבירור על גבי שובר השכירות שלכם.

ניקיון הרכב
הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון )כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב(, ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

מסמכי הרכב
לתשומת לבכם, מסמכי הרכב ומפתח הרכב הינם באחריותו המלאה של השוכר.
במידה והרכב נגנב ולא יוחזרו לחברת ההשכרה את מפתחות הרכב ו/או מסמכי הרכב בתום השכירות, יוחל על השוכר קנס בגובה מחיר המכירה המלא של הרכב השכור.

ותק רישיון
בקרב חלק מחברות ההשכרה ביעד זה דרוש וותק רישיון של 4 שנים. הגבלה זו, באם קיימת, תופיע על גבי שובר השכירות שבידכם.

מתכננים לצאת מרומניה עם הרכב השכור? חשוב לשים לב
יציאה מגבולות המדינה עם הרכב השכור מותרת רק עם חלק מחברות השכרת הרכב ורק לחלק מהמדינות השכנות. כמו כן היציאה מותנית בקבלת אישור מראש.
יש לוודא כי קיבלתם אישור ליציאה מהמדינה מראש וכי האישור מופיע על גבי שובר השכירות שלכם.

השכרה חד כיוונית בתוך רומניה
שימו לב, לרוב לקיחת הרכב השכור בעיר אחת והחזרתו בעיר אחרת תהיה כרוכה בתשלום דמי החזר לחברת ההשכרה + מע"מ בעת איסוף הרכב. סכום זה יופיע על גבי שובר השכירות שלכם.

 

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - 
והכל בעלות נמוכה של 2 יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב ברומניה