לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בנורבגיה

השכרת רכב בנורבגיה

השכרת רכב בנורבגיה מזמינים באתר אופרן!
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול >>

השכרת רכב בנורבגיה היא הדרך הטובה ביותר להכיר את המדינה היפה הזו לעומק. נורבגיה נמצאת בצפון אירופה, יש לה נופים מרהיבי עין של פיורדים (מפרצונים) הפזורים ברחבי המדינה. בנורבגיה ישנן סוכנויות רבות להשכרת רכב והן ממוקמות ליד כל שדה תעופה מרכזי כך שתוכלו לשכור את הרכב שלכם מיד לאחר הנחיתה.

השכרת רכב בנורבגיה

לנהוג ברכב שכור בנורבגיה

נורבגיה מציעה חווית נהיגה אחרת לגמרי מהמוכר בארץ. כבישים רבים בנורבגיה מפותלים ביותר, ודורשים מהנהג ריכוז רב, אך כדאי לציין שבזמן הזה לנוסעי הרכב צפוי זמן מהנה ביותר בצפייה בנוף המרהיב. כדאי לתכנן טוב את הטיול שלכם מאחר וחלק מהכבישים בנורבגיה מחוברים לא בגשרים אלא על ידי מעבורות, שזו גם חוויה בפני עצמה וכדאי לחוות אותה.
חברת אופרן מציעה שירותי השכרת רכב בנורבגיה כדי להקל עליכם את התהליך. לנוחיותכם פריסה רחבה של סוכנויות להשכרת רכב הממוקמות בצורה נוחה גם בערים המרכזיות כמו אוסלו, במרכזי המחוזות ברחבי המדינה וכמובן גם בשדה התעופה. לבחירתכם מגוון רחב ביותר של רכבים להשכרה הכוללים רכבים למשפחות, רכבי יוקרה, רכבים אוטומטיים ועוד. מאחר ונורבגיה היא מדינה גדולה מאוד, הטיולים הצפויים למטיילים בה הם ארוכים יחסית, וחשוב להשכיר רכב נוח שישמש אתכם לשעות הארוכות שתבלו בנסיעה. יש לציין מראש אם אתם מעדיפים רכב אוטומטי או רכב בעל הילוכים ידניים ובכל מקרה להזמין את הרכב מספיק זמן מראש שכן הזמינות של רכבים מיוחדים בעונת הקיץ עלולה להיות נמוכה.
חשוב שתצטיידו מראש במכל דלק מלא, בסנדוויצ'ים ושתייה לפני שאתם יוצאים אל כבישי הצפון או מתרחקים ממרכזי הערים, מאחר ואין הרבה נקודות תדלוק או מסעדות, וזאת לאורך קילומטרים ארוכים בחלקים רחבים של המדינה היפה הזו.

הנהגים הנורבגים הם אדיבים ביותר, ותוכלו בקלות לשים לב שהם לא עוברים מעל המהירות המותרת. ישנן הרבה מכמונות מהירות מפוזרות בדרכים ואין שם הקלות לנהגים מתפרעים. בחודשי הקיץ, הכבישים עמוסים במטיילים מכל אירופה וזוהי ההזדמנות שבה גם הנהג יכול לנסוע לאט יותר, לפתוח את החלון ולנשום אוויר נקי וצלול.
אם אתם מגיעים לערים קטנות, או גם במרכז אוסלו, כדאי להחנות את הרכב ולהיכנס למרכז העיר או לאזור התיירותי ברגל, מאחר והאזורים הללו נבנו לפני שנים רבות והם מתאימים יותר לרוכב על סוס מאשר לרכבים של היום. ישנם חניונים מסודרים פרושים בנוחות בכל מקום שאליו תגיעו.
טיול בנורבגיה הינו טיול ייחודי ביותר, הנופים שיש במדינה הזו הם מיוחדים ומשלבים יערות ירוקים, הרים צחורי כיפה מרהיבים, אגמים קטנים בינוניים וגדולים, ומשחק מדהים בין מפרצונים קטנים המכסים את כל המדינה עם אזורי יבשה. נורבגיה הינה מדינה נקייה עם אוויר צלול, נעימה וקלה ומסבירת פנים לתיירים מכל העולם.
אתם מוזמנים לפנות לחברת אופרן ולהזמין את השכרת הרכב שלכם בנורבגיה. אל תחמיצו את ההזדמנות לבקר בנורבגיה הידועה כמדינה בעלת שלווה ושקט הבאים עם היופי הטבעי שעדיין נמצא בה.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.