לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בליטא
השכרת רכב בליטא

מחירים מעולים להשכרת רכב בליטא בחופשות החורף!
הקדימו להזמין את הרכב לחופשה שלכם בליטא>>

ליטא הינה המדינה המובילה בין הארצות הבלטיות בצפון אירופה. לליטא עבר היסטורי עשיר ביותר ולעיר הבירה וילנה יש שם של כבוד בהיסטוריה האירופאית ובה ישנם עד היום מוזיאונים חשובים בעלי מוצגים נדירים מההיסטוריה העשירה והמרתקת כל כך של צפון אירופה בכלל וליטא בפרט. לליטא תמיד היה מקום של כבוד והיא נחשבה תמיד למדינה מובילה ומשפיעה על מזרח אירופה.
הקהילה היהודית בליטא לפני השואה, הייתה אחת מהגדולות והעשירות ביותר ורבים הישראלים הנוסעים לשם כדי לעשות ביקור שורשים, או להתחבר מחדש אל התפארת והמורשת שאפשר עדיין למצוא ברחבי ליטא. הדרך הטובה ביותר להגיע לכל האתרים החשובים הללו היא על ידי הזמנת רכב שכור. אופרן מציעה לכם שירותי השכרת רכב בליטא באמצעות חברת יורופקאר עם מגוון גדול של רכבים מכל הסוגים.
הרכב השכור שלכם יחכה לכם ליד שדה התעופה של וילנה או במרכז העיר. חשוב מאוד לתכנן את הטיול שלכם כך שהוא יכלול את אתרי המורשת היהודית. בעיר הבירה וילנה נעשים מאמצים בשנים האחרונות לשמר את הרובע היהודי הישן, לשקם את בתי הכנסת המהודרים וכמובן שנתלו מוזיאונים למורשת היהודית העשירה שהיתה ונכחדה.

השכרת רכב בליטא
לנהוג ברכב שכור בליטא

בליטא בשנים האחרונות ישנה השקעה גדולה יותר בתשתית ומצב הכבישים משתפר מיום ליום. הכבישים המהירים הם בתקן האירופאי, אך הכבישים הצדדיים בין העיירות עדיין יכולים להיות זקוקים לשיפוצים. מומלץ לנסוע בזהירות גם בקיץ. הקסם של המדינה שהיא עדיין חקלאית בחלק גדול ממנה יגיע אליכם בקלות תוך כדי נסיעה בכבישים הצדדיים שבהם נין להכיר את ליטא האמיתית של היום המשלבת ישן עם חדש והרוצה להחזיר לעצמה את גדולתה מפעם.
בליטא היה אחוז גבוה ביותר של יהודים ערב מלחמת העולם השנייה וטיול בוילנה מאפשר לכם הצצה לתרבות מפוארת. אתרי המורשת הם רבים מאוד. אפשר להתחיל בטיול ברובע היהודי (הוא גדול מאוד שימו לב), שהיום הוא איזור של בתי קפה ומסעדות. בוילנה גם נמצאת מורשת מוזיקלית עשירה ועד היום ישנן הופעות רבות בעיר התרבותית הזו.
טיול ברכב שכור בליטא פותח לפניכם מגוון רחב של אפשרויות לביקור בטירות מימי התפארת האירופאית. ברחבי המדינה גם פזורים מוזיאוניים פתוחים שהגדול והמוכר מכולם נקרא רומסיקס - ובו יש ייצוג לכל המחוזות של ליטא במוזיאון רחב אחד. שווה ביותר, ולא כדאי להפסיק.
התקשרו כבר עכשיו לחברת אופרן והזמינו את הרכב השכור שלכם לטיול בליטא. אנחנו נשמח לעזור לכם בתכנון הטיול, ונאפשר לכם נסיעה בראש שקט.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

הזמינו עוד היום ביטוח נסיעות לחו"ל עם "שירביט חברה לביטוח" ותיהנו ממחירים אטרקטיביים ונסיעה בראש שקט.
ליחצו לכניסה למחשבון הצעת מחיר לביטוח המתאים עבורכם