לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב באיסלנד

השכרת רכב באיסלנד

מחירים מעולים להשכרת רכב באיסלנד ב-2020!
הקדימו להזמין ותיהנו ממחירים מעולים ומזמינות גדולה יותר של רכבים >>

בצפון האוקיינוס האטלנטי שוכנת לה איסלנד, מדינת אי מיוחדת במינה המאכלסת כ-330 אלף תושבים. צפיפות האוכלוסין בה היא מהנמוכות בעולם, אנקדוטה שתוכל להעיד על שטחי הטבע האדירים המושכים עשרות אלפי תיירים לאיסלנד מדי שנה בעונת התיירות, המתרחשת בחודשי יוני, יולי ואוגוסט בעיקר. מכיוון שעונת התיירות קצרה במיוחד, חשוב להזמין רכב מבעוד מועד כדי להבטיח את סוג הרכב הרצוי ובמחיר השכרה המשתלם ביותר. הכביש הראשי באיסלנד הוא כביש 1, המכונה "כביש הטבעת", והוא מהווה את מוקד התחבורה העיקרי באי המחבר ממקום למקום.

השכרת רכב באיסלנד

לנהוג ברכב שכור באיסלנד

על אף גודלה הבינוני בסטנדרטיים אירופיים, רבים ממליצים לתור את האי המרהיב באמצעות השכרת רכב. הסיבות לכך מגוונות: ראשית, מערכת התחבורה הציבורית באי אינה מפותחת דיה ולא מומלץ להסתמך עליה לכל הרוצים בטיול חווייתי. שנית, המרחקים בין הערים והכפרים הם גדולים למדי, ועל כן טיול בעזרת רכב שכור יקל על התנועה. כמו כן, סיבה נוספת והחשובה מכל היא העובדה שאיסלנד, הידועה כמדינת הקרח והאש, טומנת בחובה יצירות טבע מרשימות - החל מגייזרים וכלה במעיינות חמים, ששווה לעצור ולבקר בהן, ואין דרך טובה לעשות זאת מאשר להשכיר רכב ולהתחיל לנסוע...

באיסלנד חברת אופרן מאפשרת לכם השכרת רכב נוחה וזמינה, כך לדוגמא תוכלו לשכור רכב באמצעות חברת יורופקאר, המספקת מגוון רחב של סוגי רכבים, דוגמת מכוניות נוסעים, וואנים ורכבי 4X 4
ניתן לשכור את הרכב מרייקיאויק הבירה אקוריירי וקפלאויק וכמובן ליהנות מצי רכב חדיש ושירות דרכים 24 שעות ביממה. נהיגה באיסלנד: כללי הנהיגה באיסלנד מעט שונים מאלה שרגילים אליהם בישראל. יש להקפיד על נסיעה זהירה, שכן רבים מכבישי איסלנד לא סלולים וישנה סכנה של התפרצות בעלי חיים לכביש. מערכת הכבישים שונה מזו המוכרת בישראל ולכן חשוב להישמע להוראות ולחוקי הדרך: נסיעה בכבישים לא סלולים אסורה ונזק הנגרם לרכב כתוצאה מנסיעה בכביש לא סלול אינו מכוסה בביטוח, לכן הקפידו להיצמד למסלול המיועד לכם. בעונת החורף ההמלצה שלנו היא להצטייד במים ובמזון בעת הנסיעה, שכן מזג האוויר הפכפך וכדאי להיות מוכנים לכך. לעומת זאת חודשי הקיץ מזמינים ונוחים לטיול. כמו כן, ישנה חובה על נסיעה עם אורות פעילים בכל חודשי השנה.

כבישים אסורים לנסיעה: הנסיעה עם הרכב השכור אסורה בכבישים המסומנים באות F ובכבישים 35 ו-550. נהיגה בכבישים אלו יכולה לגרור קנסות כבדים.


דלק באיסלנד-
כמו ברוב תחומי המסחר באיסלנד, גם תחנות הדלק נוהגות בשימוש בכרטיס אשראי בלבד. ברחבי איסלנד ישנן תחנות דלק רבות לא מאוישות שיצריכו תשלום בכרטיס אשראי בלבד, ולכן רצוי להיערך בהתאם.

לתשומת לבכם, ביטוח הרכב אינו כולל נזקי מים. על כן יש להקפיד היטב בעת חציית מעברי נחלים עם הרכב.
באחריות הנהג לוודא כי תוואי הדרך במסלול פתוח ויבש.

מידע חשוב נוסף לגבי הנהיגה באיסלנד תוכלו לקרוא בחוברת ייעודית שהוכנה על ידי ספק הרכב.
לחוברת המכילה מידע חשוב וטיפים בנושא נהיגה ברכב השכור באיסלנד - לחצו כאן (מידע חשוב מצוי בעמוד מס. 5 לחוברת)

איסלנד: המקומות הכי יפים

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

הזמינו עוד היום ביטוח נסיעות לחו"ל עם "שירביט חברה לביטוח" ותיהנו ממחירים אטרקטיביים ונסיעה בראש שקט.
ליחצו לכניסה למחשבון הצעת מחיר לביטוח המתאים עבורכם