לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב באסטוניה
השכרת רכב באסטוניה

מחירים מעולים להשכרת רכב באסטוניה בקיץ ובחגי תשרי 2019!
הקדימו להזמין ותיהנו ממחירים מעולים ומזמינות גדולה יותר של רכבים >>

אסטוניה נמצאת בצפון אירופה, אחת מהמדינות הבלטיות צפונית לרוסיה וסמוך לסקנדינביה. בשנים האחרונות מטיילים ישראלים רבים מגלים את יעד התיירות המיוחד הנקרא אסטוניה. לאסטוניה קל להגיע בטיסה ישירה לעיר הבירה טאלין. טאלין מציעה טיול בעיר אירופאית עתיקה ששמרה במידה רבה על צביונה הייחודי ובו ארכיטקטורה בלטית שאין כמותה במקומות אחרים.
כדי להכיר את אסטוניה על כל שכיות החמדה שבה מומלץ לכם לשכור רכב באסטוניה ולטייל בעצמכם ברחבי המדינה. חברתן אופרן מציעה שירותי השכרת רכב באסטוניה באמצעות חברת יורופקאר עם סניפים נוחים להגעה ליד שדה התעופה, בעיר הבירה טאלין ובמרכז העיר. מגוון הרכבים המוצע להכרה מתאים לכל סוגי המטיילים. ניתן להזמין רכבים קטנים ובינוניים, מיניואן או רכבים אוטומטיים. לטיולי יום קצרים היוצאים מעיר הבירה טאלין, תוכלו לשכור רכבים קטנים יותר. זכרו לוודא בעת ההשכרה את סוג תיבת ההילוכים בה תהיו מעוניינים: הילוכים אוטומטיים או הילוכים ידניים והזמינו את הרכב מספיק זמן מראש.
כשתגיעו לאסטוניה זכרו לכלול בתכנון הטיול שלכם ביקור בפארק הלאומי להמה, הפארק מציע את מיטב היופי האסטוני עם מסלולי הליכה המתאימים לכל רמת קושי, כך שגם מטיילים ותיקים יהיו מרוצים וייהנו מהנוף. בפארק יש אגמים, נחלים ונהרות שאליהן האמיצים יכולים להיכנס ולטבול (בקיץ בלבד, וגם אז המים נחשבים לקרים לישראלים רבים). הפארק הוא חלק מחוף הים הבלטי שבו בורכה אסטוניה ושווה לנסוע לאורך קו החוף בכפרים הקטנים ובמפרצים הקטנים שיש אדם עדיין לא נגעה בחלק מהם.

השכרת רכב באסטוניה
לנהוג ברכב שכור באסטוניה

באסטוניה מערכת כבישים סבירה. המדינה מתפתחת ומשקיעה הרבה בתשתיות, אבל עדיין אתם יכולים למצוא את עצמכם בכבישים צרים מאחורי משאיות שמובילות בהמות או אפילו בפקקי תנועה בלתי צפויים ברחובות צרים של ערים גדולות. האוטוסטרדות מתוחזקות טוב ובהן נאכפת מהירות הנסיעה, אז חשוב להקפיד על כך.
במהלך הנסיעה הקפידו על חוקי התנועה, ועל תשומת לב מלאה לנהיגה. מאחר וחלק גדול מהשילוט הוא בשפה הרוסית, למי שלא שולט בשפה זו כדאי להצטייד ב-GPS שיעזור לכם.

אסטוניה, הפנינה הבלטית, משלבת בין הקסם הצפוני לשנים רבות של השפעה של התרבות הרוסית עליה והיא מהווה יעד מעניין ומוכר פחות להרבה ישראלים. כדי לראות את אסטוניה שלא רק ממבט של תייר, כדאי לכם להזמין את הרכב שלכם מחברה להשכרת רכב כמו אופרן. הרכב השכור יחכה לכם בשדה התעופה עם הנחיתה, או במידה ותעדיפו קודם לטייל כמה ימים בעיר טאלין ורק אז לאסוף את הרכב שלכם מהסוכנות להשכרת הרכב, נשמח לתאם איתכם את המועד הנוח והמתאים לכם ביותר.
במהלך השהות שלכם שווה גם לבקר במוזיאונים הפתוחים המפוזרים ברחבי המדינה. מוזיאונים אלה מרכזים במקום אחד רחב, את הבתים ההיסטוריים יותר ופחות מכל רחבי המדינה במקום אחד נגיש ונוח לתיירים. זוהי חוויה בלתי נשכחת ובנוסף על כך, בקיץ גם ישנן הופעות באיכות גבוהה ביותר להנאת התיירים.
 

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: http://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!