לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
אשר וסגור
דף הבית השכרת רכב בשוודיה
השכרת רכב בשוודיה

מחירים מעולים להשכרת רכב בשוודיה לקיץ 2019 וגם לחגים! 
הקדימו להזמין ותוכלו ליהנות ממחירים מעולים ומזמינות רכבים גבוהה >>

שוודיה, אחת ממדינות סקנדינביה אשר בצפון אירופה, היא בין המדינות עם איכות החיים הטובה ביותר בעולם. תנאי הקיום של תושביה מהווים מושא קנאה והשראה עבור כל העולם, לכן טיול בה, מעבר לנופים מדהימים, מאפשר גם הצצה לאחת מן התרבויות המערביות המפוארות ביותר.
באמצעות השכרת רכב בשוודיה תוכלו לבקר בפיורדים המרהיבים, לצפות באיילי הצפון ולהתרשם מהעיירות הקטנות שכמו יצאו מתוך גלויה. חברת אופרן מציעה מגוון של אפשרויות להשכרת רכב בשוודיה, כמו גם השכרת רכב מיד לאחר הנחיתה, זאת ברוב שדות התעופה במדינה וגם במרכזי הערים הגדולות כמו שטוקהולם או גטרבורג.

לקבלת הצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בשוודיה המשיכו למנוע החיפוש

 

 

השכרת רכב בשוודיה
נהיגה ברכב שכור בשוודיה

בשוודיה קיימת מערכת כבישים יעילה ומתוחזקת, והנהיגה בה עוברת בין הרים גבוהים עם פסגות צחורות, יערות, אגמים ומנגד נוף אורבני.
השכרת רכב בשוודיה הינה קלה ובטוחה ללא הפתעות, ועם אפשרות לכיסוי ביטוחי מלא תמורת תוספת קטנה ביותר. כל שאתם תצטרכו לעשות הוא לתכנן את הטיול שלכם כך שיכלול כמה שיותר אטרקציות, כמו: אזורי נופש רבים בשוודיה נגישים רק באמצעות רכב שכור ולכן זוהי השקעה משתלמת.

חברת אופרן מציעה לכם מגוון רחב ביותר של סוכנויות השכרה הממוקמות על פני המרכזים העירוניים בשוודיה כמו סטוקהולם, מאלמו וגטבורג.

לבחירתכם מגוון רחב של רכבים המחכים לכם בסוכנויות ההשכרה בשוודיה. זו אחת המדינות בה תוכלו ליהנות מרכב יוקרה במחירים כמעט רגילים וליהנות מטיול יוקרתי עם רכב שכור ברמה גבוהה. אם ברצונכם בכך, תוכלו להזמין רכבים משפחתיים בגדלים שונים. כדאי לציין מראש אם אתם מעדיפים רכב אוטומטי או רכב בעל הילוכים ידניים.

נהיגה בתוך העיר
שוודיה היא אחת המדינות שכדאי לטייל בה עם רכב שכור גם במרכזי הערים מאחר והתחבורה הציבורית יקרה ביותר, וישנה חנייה נוחה עם מדחנים או חניונים ברוב הערים הגדולות. שימו לב לשילוט ואם אתם לא בטוחים - אתם יכולים לשאול את העוברים והשבים. השוודים תמיד שמחים לעזור.
לאלו מביניכם הבוחרים לאסוף את הרכב השכור בסטוקהולם וסביבתה, שימו לב ישנו מס עומס חדש בעיר סטוקהולם ובעיר גטבורג לכלי רכב העוברים בעיר. בהתאם מרבית חברות השכרת הרכב גובות את תוספת מס העומס כבר עם לקיחת הרכב לכל הלקיחות שמתחילות בגטבורג כמו גם בסטוקהולם בשדות התעופה, בתחנות העיר ובפרבריה.

אגרת הגשר
אין כבישי אגרה בשוודיה אך ישנו מס על מעבר בגשר ארסונד.

נהיגה בשוודיה בחורף
לכל מי שנוסע לשוודיה בחורף, סוכנות השכרת הרכב תספק לכם צמיגים מיוחדים לקרח ולשלג, וגם שרשראות שלג. וודאו שאתם יודעים כיצד להתקין אותם ושאתם אכן מיומנים בנסיעה בתנאי מזג אוויר קשים.

כללי נהיגה בשוודיה

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: http://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

כאשר אתם נוהגים בשוודיה חשוב ביותר להקפיד על כללי הנהיגה הנכונה, שכן שוודיה ידועה כמדינה המקפידה במיוחד על שמירת הסדר בכביש ואכיפת חוקי התנועה, לכן הנהיגה בכבישיה כה בטוחה ונוחה. אין לעבור את המהירות המותרת המצוינת על השלטים לצידי הכביש ולנהוג בחוכמה גם באזורים העירוניים. אין להשתמש במכשירים כלשהם לאיתור מצלמות מהירות, שכן השימוש בהם אינו חוקי.
כמו כן, מדיניות האיסור על נהיגה תחת השפעת אלכוהול בשוודיה הינה מחמירה ביותר וכמות האלכוהול המותרת נמוכה משמעותית מזו המותרת בישראל. חשוב לקחת זאת בחשבון בעת הנהיגה בשוודיה ולהימנע לחלוטין מנהיגה לאחר שתיית אלכוהול.
חשוב שהנהג יהיה מרוכז בנהיגה ולא בצפייה בנוף, ובמידה ואתם מתכננים נסיעות ארוכות, חשוב שתקפידו לחלק את נטל הנהיגה בין כמה אנשים.

עם השכרת רכב בשוודיה באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע, וכמו כן תיהנו ממגוון גדול של רכבים כדי שתוכלו להתאים את הרכב השכור לצרכים הייחודיים שלכם, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו מאחלים לכם נסיעה בטוחה ומהנה, צוות אופרן

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!