לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בגרמניה השכרת רכב בברלין

השכרת רכב בברלין

השכרת רכב בברלין מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! 

מעל לשלושים שנה לאחר נפילת חומת ברלין, העיר כיום היא המטרופולין הטרנדי ביותר באירופה. היא משלבת סגנונות ואטרקציות רבות ושונות, היוצרות שילוב מרתק בין תרבויות ישנות למאה ה -21. מצד אחד, ברלין היא ביתם של מאות אתרים היסטוריים, מוזיאונים, גלריות לאמנות, תערוכות, חברות הייטק וחברות ביומד, ומהצד השני היא בירת חיי לילה סוערת עם אינספור בתי קפה ומסעדות. ברלין היא גם מרכז בינלאומי לסטודנטים ואמנות מחתרתית.

ברלין משתרעת על שטח גיאוגרפי עצום. שליש ממנה מוקדש ליערות, פארקים ירוקים, אגמים וגנים ציבוריים, המעניקים לעיר את תערובת הטבע-אורבנית הייחודית שלה. ההתניידות בברלין היא קלה, הן בתחבורה ציבורית והן ברכב שכור, מכיוון שמערכת הכבישים בברלין היא ברמה הגבוהה ביותר. כתוצאה מכך, השכרת רכב היא דרך נוחה לחוות את חלקי העיר השונים והאווירה בה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית להשכרת רכב בברלין - יש להמשיך למנוע החיפוש >

השכרת רכב בברלין

לנסוע ברכב שכור בברלין

ברלין, על 3.5 מיליון תושביה, מחולקת לשישה רובעים עיקריים: רובע Mitte הוא המרכז ההיסטורי של העיר והלב הפועם של מועדוני הלילה. מערבה משם, בורגני יותר וכולל בין היתר את ארמון Charlottenburg היפיפה, פארק Tiergarten הענק ושכונת Schöneberg ההיפית. מזרחית לרובע המרכז, שכונות Kreuzberg ו- Friedrichshain מציעות תערובת של אמנים, סטודנטים, אנשי תקשורת ומהגרים מכל רחבי העולם ושכונת Prenzlauer Berg הטרנדית והמשפחתית.

תחנות השכרה בברלין
לברלין שני נמלי תעופה בינלאומיים: טגל (Tegel) הנמצא כ-8 ק"מ מצפון-מערב לעיר ושונפלד (Schönefeld) כ-18 ק"מ מדרום-מזרח לה. שניהם מחוברים היטב אל תחנת הרכבת המרכזית שבמרכז העיר או אל ה- Berliner Ring שהוא הכביש הטבעתי המקיף אותה. אופרן פועלת בכל נמלי התעופה, כולל כמובן שדה התעופה שונפלד, באמצעות כמה חברות להשכרת רכב, כגון יורופקאר. בנוסף אופרן מאפשרת לכם לבצע את השכרת הרכב בברלין במרכז העיר, ומציעה מגוון תחנות הפרושות ברחבי העיר. הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בבירת גרמניה בצורה מיטבית.
קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים, מיניבוסים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.
בגרמניה בכלל ובברלין בפרט יש גם את המבחר הגדול ביותר של רכבי יוקרה במחירים נמוכים ומשתלמים, אז אם תמיד חלמתם לנסוע במרדצס, אאודי או BMW באוטוסטרדות המדהימות, הגעתם למקום הנכון.

נהיגה בתוך העיר ברלין
השכרת הרכב בברלין היא פיתרון נוח, שיסייע לכם להפיק מקסימום חוויות מהטיול במינימום מאמץ.
חשוב להקפיד כי הרכב השכור כולל מדבקת UMWELTPLAKETTE ירוקה שמטרתה למנוע מכלי רכב מזהמים או ישנים להיכנס לאזורים המוגדרים כירוקים. אזורים אלה מסומנים בתמרור Umweltzone וכלי רכב הנכנסים אליהם ללא המדבקה - כפופים לקנס. חברות השכרת הרכב בברלין מחויבות לספק ללקוח רכב בעל מדבקה ולכן חשוב מאוד לוודא זאת במעמד לקיחת הרכב השכור.
אם בחרתם להיכנס למרכז ברלין עם הרכב השכור, שימו לב שלא בכל הרחובות מספרי הבתים עולים/יורדים בנסיעה באותו כיוון. בחלק מהרחובות מספרי הבתים עולים בצד אחד של המדרכה אך יורדים בחלק השני והדבר עלול לבלבל את הנהג. במקרים כאלה מומלץ להציץ בשילוט שבצומת הקרוב. לתשומת לבכם, הגרמנים נוהגים להוסיף את המילים "רחוב", "כיכר" או "פארק" לשמות המקומות. לכן, אם לדוגמא אתם מחפשים את רחוב "Krausen", הוא יופיע במפות ובשלטים "Krausenstrasse".
בשונה מערים גדולות אחרות באירופה, ברלין נוחה יותר לשוכרי רכב בכל הנוגע לחנייה. עם זאת, כמובן שבמרכז העיר ובאזורי התיירות מדובר במשימה קשה יותר. החנייה נעשית באמצעות מדחנים אך ניתן לחנות גם במגרשי חניה מוסדרים. שימו לב שבמקומות רבים ברחבי העיר מהירות הנסיעה מוגבלת ל-30 קמ"ש.

יציאה מהעיר ברלין
גרמניה ממוקמת במרכז אירופה ומהווה נקודת יציאה אידיאלית לטיולים במדינות רבות סביבה. עם זאת, על חלק מקבוצות הרכב (בעיקר מכוניות מפוארות, מכוניות אוטומטיות ומיניואנים) חלות מגבלות במעבר לאיטליה או לארצות מזרח אירופה לשעבר (צ'כיה, הונגריה, סלובניה, סלובקיה, קרואטיה, פולין וכד') או לסקנדינביה. יש לברר הגבלות אלה מראש ולוודא שהן מופיעות על גבי השובר.
שימו לב שלחלק מהמדינות אליהם נוסעים, כמו שוויץ, אוסטריה, סלובניה ועוד נדרשת מדבקה מיוחדת לנסיעה באוטוסטרדות אותה ניתן לרכוש בקיוסקים שבמעברי הגבול.

לתשומת לבכם - חל איסור מוחלט להיכנס עם הרכב השכור למסלולים כדוגמת Nürburgring או דומים לו. הרכב השכור אינו מבוטח במסלולים אלו והעובר על איסור זה חשוף לקנסות משמעותיים.

עוד דברים שכדאי שתדעו בהשכרת רכב בברלין

מיכל הדלק
הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב
הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור. במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון )כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב(, ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

מתכננים לצאת מגרמניה עם הרכב השכור? חשוב לשים לב
יציאה מגרמניה כרוכה לעתים בתשלום נוסף לחברת ההשכרה בעת לקיחת הרכב.
לחלק מהמדינות באירופה כמו שוויץ, אוסטריה ועוד, נדרשת מדבקה מיוחדת לנסיעה באוטוסטרדות, אותה ניתן לרכוש בקיוסקים במעברי הגבול.
האחריות לרכישת מדבקה ושימוש נכון בה מוטלת על שוכר הרכב בלבד, ולכן יש להקפיד להדביקה בהתאם להנחיות הרשות המקומית. הקפידו לברר על הצורך ברכישת מדבקה בכל יציאה ממדינה אחת וכניסה לאחרת. בנוסף, על חלק מקבוצות הרכב (בעיקר מכוניות מפוארות, מכוניות אוטומטיות ומיניואנים) חלות מגבלות במעבר לאיטליה או לארצות מזרח אירופה לשעבר. יש לברר הגבלות אלה מראש, לוודא כי יציאתכם למדינות אלו מאושרת וכי האישור מופיע על גבי שובר השכירות.

נהיגה בברלין בחורף:
צמיגי חורף ושרשראות שלג - צמיגי חורף הינם חובה באזורים מסוימים בגרמניה גם אם אינכם נוהגים בשטחים מושלגים או הרריים, ולכן מומלץ לוודא את הנושא מראש ובתחנת ההשכרה. רכב בעל צמיגי קיץ בעונת החורף חשוף לקנסות ואפילו להשבתה מיידית. שרשראות שלג מומלץ להזמין מראש ובכל מקרה יש לוודא טרם עזיבת תחנת ההשכרה שאתם יודעים להרכיב אותם ושהם מתאימים לצמיגי הרכב שלכם.
תוסף אנטי פריז- בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש בתחנות הדלק במידת הצורך.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה. צוות אופרן.

 

 

ברלין ב-2 דקות

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

נוסעים בראש שקט עם כיסוי החזר השתתפות עצמית, כולל התחייבות להחזר מלא תוך 14 ימים!
להוספה בשלב תוצאות החיפוש או בשלב התוספות להזמנה.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בגרמניה

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!