לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בשוויץ השכרת רכב בג'נבה

השכרת רכב בג'נבה

השכרת רכב בג'נבה מזמינים באתר אופרן! 
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול >>

ג'נבה היא עיר בינלאומית המשמשת כמוקד השני בחשיבותו בעולם (אחרי ניו-יורק) לפעילות דיפלומטית וארגוני זכויות אדם. זוהי "בירת השלום" העולמית ואחת הערים עם איכות החיים הגבוהה ביותר על פני הגלובוס. על אף היותה קטנה מאוד מבחינת אוכלוסין (רק כ-200 אלף תושבים), ג'נבה נחשבת למרכז עסקי ופיננסי מהחשובים באירופה ולאחת הערים היוקרתיות ביבשת.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בז'נבה המשיכו במנוע החיפוש.

השכרת רכב בג'נבה

נהיגה ברכב שכור בג'נבה

השכרת רכב בג'נבה היא פיתרון אידיאלי לחושקים בחופשת סקי באלפים או בטיול בחלקה המערבי של שווייץ, הדובר ברובו צרפתית. ג'נבה, המפורסמת במזרקת סילון המים (uJet d'Ea) שבלב האגם הסמוך לה, במאיץ החלקיקים האימתני CERN ובנוף האלפי היפהפה. מחלון כל מלון או בית בו תשהו בג'נבה תוכלו להשקיף אל המון בלאן - הגבוה שבהרי מערב אירופה.

חברות ההשכרה בג'נבה
אופרן פועלת בג'נבה באמצעות כמה חברות להשכרת רכב, לדוגמה יורופקאר, המאפשרות לשכור רכב בנמל התעופה ג'נבה ובכמה נקודות מרכזיות במרכז העיר. הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בשווייץ בצורה מיטבית.
קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים, מיניבוסים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

נהיגה בכבישי ג'נבה
ג'נבה מחוברת היטב הן לרשת הכבישים המהירים של שווייץ והן לזו של צרפת. לכן, המעוניינים להגיע לעיירות הסקי הצרפתיות ימצאו שמדובר בנסיעה קלה ומהירה. אנסי לדוגמא נמצאת במרחק של 40 ק"מ בלבד מג'נבה, שאמוני- 80 ק"מ.
אם בכוונתכם להגיע לג'נבה מתוך צרפת, הקפידו לשלם את מס הכבישים בגבול ולקבל את המדבקה VIGNETTE אותה יש להצמיד לשמשת הרכב השכור. מדבקה זו חיונית לנהיגה בכבישים המהירים ובלעדיה תהיו חשופים לקנס.

איסוף\החזרת הרכב בשדות התעופה ג'נבה או באזל

שדות התעופה של הערים ג'נבה ובאזל ממוקמים על קו הגבול שבין שוויץ לצרפת.
בשל כך, ניתן לצאת מתוך שדה התעופה אל כל אחת משתי המדינות תוך הליך צ'ק אין סטנדרטי לאחר איסוף הכבודה. חשוב לשים לב לשילוט אשר ממוקם ברחבי שדה התעופה, ולצאת אל המדינה הרלוונטית. כך שאם על גבי שובר ההשכרה שברשותכם מצוין איסוף הרכב בשוויץ, עליכם לגשת לצד השוויצרי.
> עקב שינוי במדיניות שדה"ת ג'נבה ניתן לחצות מן הצד השוויצרי לצרפתי (או להיפך) בשדה אך ורק אם יש ברשותכם כרטיס טיסה עבור אותו היום.
בכניסה לשדה מהצד השוויצרי כשלא מגיעים בטיסה, ניתן יהיה לאסוף את הרכב רק מהצד השוויצרי.
כמו כן, עם סיום השכירות, באם אספתם את הרכב מן הצד השוויצרי, יש להחזיר את הרכב אל חניון חברת ההשכרה השוויצרית. שימו לב כי במידה והרכב יוחזר בצד הצרפתי יגבה ספק הרכב דמי החזר משמעותיים.

נהיגה בג'נבה בעונת החורף

בין התאריכים 1.11-15.4, בשל תנאי החורף, מציידות רוב חברות ההשכרה בשוויץ את כל רכביהן בצמיגי חורף, אשר מקנים לרכב אחיזת כביש בטוחה יותר.
בנוסף, באיזורים מסוימים בשוויץ נדרשת התקנה של שרשראות שלג על צמיגי הרכב, בכפוף לשילוט ולתנאי הדרך, כאשר השרשראות מורכבות, הנסיעה תהיה במהירות איטית בלבד (עד 40 קמ"ש).
לתשומת ליבכם, את שרשראות השלג יש להזמין מראש!

תוסף אנטי פריז- בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא.
לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ולהוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש במידת הצורך בתחנות דלק.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שרותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שרותים נוספים אם אינם נחוצים.

טיפים נוספים להשכרת רכב בג'נבה

מיכל דלק- הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב- הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור. במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים

על ידי השכרת רכב בג'נבה באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע בעיר מדהימה זו ובמדינה כולה, וכמו כן תיהנו ממגוון רכבים כדי שתוכלו להתאים את הרכב השכור לצרכים הייחודיים שלכם, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

 

ז'נבה

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בשוויץ