לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בשוויץ השכרת רכב בציריך

השכרת רכב בציריך

השכרת רכב בציריך מזמינים באתר אופרן! 
ונהנים ממחירי אתר מוזלים + ללא דמי טיפול >>

ציריך היא הבירה העסקית והתרבותית של שווייץ על אף שאינה נחשבת לעיר גדולה (כ-370 אלף תושבים). היא ממוקמת במרכז המדינה דבר שהופך אותה ליעד נוח במיוחד לתיירים, ובמיוחד לאלה המבקשים לטייל ברחבי שווייץ ברכב שכור. כמעט כל הכבישים המהירים הראשיים בשווייץ עוברים בציריך.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בציריך המשיכו במנוע החיפוש.

השכרת רכב בציריך

נהיגה ברכב שכור בציריך

ציריך עצמה מדורגת באופן קבוע ברשימת הערים בעלות איכות החיים הגבוהות ביותר בעולם. היא נמצאת בפינתו הצפונית-מערבית של אגם ציריך וידועה בין היתר בזכות קתדרלת פראומונסטר התיאטראות בשפה הגרמנית, מוזיאון האמנות הקברט וולטיר, מוזיאון קונצהאוס, טירת לינדנהוף וגן החיות שהוא מקום בילוי נהדר למבוגרים וילדים.

אופרן פועלת בציריך באמצעות כמה חברות להשכרת רכב המאפשרות לשכור רכב בשדה התעופה בציריך כמו גם בכמה נקודות מרכזיות במרכז העיר. הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בשווייץ בצורה מיטבית.

נמל התעופה הבינלאומי פלוגהאפן (Flughafen) נמצא כ-10 ק"מ מצפון-מזרח לעיר וההגעה ממנו למרכז ציריך או לתחנת הרכבת המרכזית Hauptbahnhof נמשכת דקות בודדות ברכב, רכבת או באוטובוס.
קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים, מיניבוסים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

ציריך מורכבת מ-12 רובעים. העיר העתיקה מסומנת כרובע מספר 1 ויתר הרובעים ממוספרים שסביבו עם כיוון השעון. מרבית תושבי ציריך נוהגים להשתמש בתחבורה הציבורית המצוינת והמדויקת ממש כמו שעון שווייצרי. החשמליות והרכבות הן כלי נהדר גם עבור התייר וניתן לרכוש כרטיס ZürichCARD ל-24 או ל-27 שעות המאפשר להגיע ממקום למקום בזול.
השפה השלטת בעיר היא גרמנית בניב שווייצרי.

הנהיגה בציריך עם רכב שכור אינה מסובכת, בעיקר לאור העובדה שמדובר בעיר קטנה יחסית. שימו לב שהנהגים המקומיים נוהגים לכבות את המנוע בעת שהם ממתינים ברמזור או שהרכבת/חשמלית תחלוף וזאת כדי לחסוך כמה שאפשר בפליטת גזים מזהמים.

החנייה בעיר נחלקת לאזורים: לבן - החנייה רגילה בתשלום. קונים כרטיס במדחן הקרוב תוך הקלדת מספר הרכב, והנחת כרטיס במקום בולט ליד השמשה. כחול/אדום - אזור חנייה המיועד לבעלי תגים מיוחדים אותם ניתן להשיג בתחנות משטרה, סוכנויות תיירים ובנקים. צהוב - אזור אסור לחנייה.

בציריך ישנם גם חניוני "חנה וסע" רבים (בעיקר בפרברים) שמהם ניתן להמשיך בקלות לתוך העיר בתחבורה ציבורית. בעלי רכב שכור הנכנסים לעיר יכולים גם להשתמש באופציית "מוסכי החנייה" (Parkplätze/Parkhäuser). הם מעט יקרים יותר אך נוחים ובטוחים מאוד לשימוש.
היציאה/ההגעה לציריך נוחה מאוד מכל מקום שבו אתם נמצאים. שווייץ היא אחת המדינות הקטנות באירופה והמרחקים בין היעדים קצרים מאוד באופן יחסי. לדוגמא: באזל - 85 ק"מ, ברן 125 ק"מ, קור 120 ק"מ, סנט גאלן 60 ק"מ, ז'נבה 290 ק"מ, לוגאנו 210 ק"מ.

המבקשים להמשיך צפונה לגרמניה יעלו על כביש מספר 1 ואז 4 צפונה לכיוון שפהואזן, או לחילופין מערבה על כביש 1 ואז 3 לכיוון באזל. המטיילים עם רכב שכור דרומה יעלו על כביש 4 לכיוון לוצרן והמעוניינים להתקדם לכיוון אוסטריה יעלו על כביש 3 דרומה ואז מזרחה.

טיפים נוספים להשכרת רכב בציריך
מיכל דלק
- הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן:  https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

ניקיון הרכב- הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

נהיגה בשוויץ בעונת החורף
בין התאריכים 1.11-15.4, בשל תנאי החורף, מציידות חברות ההשכרה את כל רכביהן בצמיגי חורף, אשר מקנים לרכב אחיזת כביש בטוחה יותר.
בנוסף, באיזורים מסוימים בשוויץ נדרשת התקנה של שרשראות שלג על צמיגי הרכב, בכפוף לשילוט ולתנאי הדרך, כאשר השרשראות מורכבות, הנסיעה תהיה במהירות איטית בלבד (עד 40 קמ"ש).
לתשומת ליבכם, את שרשראות השלג יש להזמין מראש!
תוסף אנטי פריז - בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא.
לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש במידת הצורך בתחנות דלק.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם. ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שרותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שרותים נוספים אם אינם נחוצים.

על ידי השכרת רכב בציריך באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע בעיר מדהימה זו ובמדינה כולה, וכמו כן תיהנו ממגוון רכבים כדי שתוכלו להתאים את הרכב השכור לצרכים הייחודיים שלכם, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

ציריך

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בשוויץ