לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בצרפת

השכרת רכב בצרפת

השכרת רכב בצרפת מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! 

צרפת היא אחד מחמשת היעדים המתויירים בעולם. ביקור בצרפת מתאים לכל מי שאוהב קולינריה, ארכיטקטורה, אורבניות, טבע, רומנטיקה ומשפחתיות. או בקיצור, צרפת היא יעד המתאים לכל אדם. היא אחת המדינות המגוונות באירופה, עשירה בתרבות והיסטוריה, ובמרכזה שוכנת פריז - עיר שהיא מוזיאון אורבני ובירת הרומנטיקה העולמית.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בצרפת המשיכו למנוע החיפוש.

 

 

השכרת רכב בצרפת

נהיגה ברכב שכור בצרפת

השכרת רכב בצרפת היא הדרך היעילה ביותר לחצות את צרפת לאורכה ולרוחבה, וליהנות מתרבות הגבינות והיין, מהיוקרה של הריביירה ומהנופים הירוקים הנפלאים של עמק הלואר או של ברטאן. ריכזנו עבורכם מספר המלצות להשכרת רכב בצרפת בחורף, צרפת היא יעד מושלם לסקי, עם מספר אתרים מרכזיים ומוכרים כמו ואל טורנס ושאמוני, ואידיאלית למבקשים חופשה מושלגת באלפים עם כוס שמפניה ואח חמים ומפנק או לצעידה בזרועות שלובות לאורך שורות הפנסים על אחד הגשרים הפריזאים.

חברות השכרה בצרפת
אופרן פועלת בצרפת באמצעות כמה חברות להשכרת רכב, לדוגמא יורופקאר ונשיונל, המאפשרות לשכור רכב בעשרות שדות תעופה מרכזיים כמו אלה של פריז, ליון, בורדו, ז'נבה ועוד, וכן במטרופולינים ובעיירות הקטנות כמו השכרת רכב בדרום צרפת וטיול באיזורים של מרסיי וניס. הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בצורה מיטבית.
השכרת רכב בצרפת עם אופרן מאפשרת מגוון אפשרויות בחירה מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

נהיגה בכבישי צרפת עם רכב שכור

חברות ההשכרה בצרפת ידועות בכך שציי הרכב שלהן נוחים ומפנקים. מערכות הכבישים המצוינות בצרפת משלימות את החוויה. בצרפת יותר מ- 9,000 ק"מ של כבישים מהירים - autoroutes, מרביתם כבישי אגרה שעלות הנהיגה בהם נקבעת לפי אורך הנסיעה. כבישים אלה מסומנים בכחול ובאות A יתר הכבישים הלאומיים והדרכים המקומיות מסומנים בירוק ובאותיות N ו- D בהתאמה.

איסוף\החזרת הרכב בשדות התעופה ז'נבה או באזל
שדות התעופה של הערים ז'נבה ובאזל ממוקמים על קו הגבול שבין שוויץ לצרפת.
בשל כך, ניתן לצאת מתוך שדה התעופה אל כל אחת משתי המדינות תוך הליך צ'ק אין סטנדרטי לאחר איסוף הכבודה. חשוב לשים לב לשילוט אשר ממוקם ברחבי שדה התעופה, ולצאת אל המדינה הרלוונטית. כך שאם על גבי שובר ההשכרה שברשותכם מצוין איסוף הרכב או החזרתו בצרפת, עליכם לגשת לצד הצרפתי.
כמו כן, עם סיום השכירות,חשוב מאוד להחזיר את הרכב מהיכן שנלקח, בצד הצרפתי המסומן בשילוט secteur français. שימו לב כי במידה והרכב יוחזר בצד השוויצרי יגבה ספק הרכב דמי החזר משמעותיים.

דלק בצרפת
בנזין נטול עופרת 95 ו- 98 אוקטן, דיזל (gazole), תדלוק גז, תחליף בנזין עופרת בשם " super carburant" וכן דלק בשם SP95-E10 הכולל אתנול לפליטה מופחתת של גזי חממה. הדלק "הירוק" הזה אינו מתאים לכל רכב ולכן חשוב שתבררו את הנושא כבר במעמד הלקיחה בתחנת ההשכרה.

טיפים לנהיגה בצרפת בחודשי החורף

צמיגי חורף בצרפת
שימו לב כי החל מה- 1 בנובמבר 2021 ייכנסו לתוקף תקנות חדשות בצרפת בכל הנוגע לנהיגה ב- 48 אזורים נבחרים במדינה עד לתאריך 31 במרץ. לנוחותכם הכנו מפה בה מסומנים האזורים בהם חלה חובת נהיגה עם צמיגי חורף.
באחריות הנהג לוודא באם מסלול הנהיגה המתוכנן לו עובר באזורים המדוברים ובמידה וכן להצטייד בציוד המתאים - כלומר צמיגי חורף או שרשראות שלג.

שימו לב כי חברות ההשכרה מספקות שרשראות שלג רק בחלק מתחנות ההשכרה וכי לא ניתן כרגע להזמין רכבים המצוידים בצמיגי חורף, כך שבאחריותכם לוודא כי ברשותכם הציוד הנדרש לתנאי הדרך המתוכננת לכם בנסיעה, בעיקר בעליה לאזורים הרריים / מושלגים. במידה ואין שרשראות שלג בתחנה ו/או הנכם מתעדים לנסוע באזורים המסומנים במפה, עליכם לרכוש ולהתקין את הציוד הנדרש באופן עצמאי.
הפרה של התקנה ונהיגה ללא צמיגי חורף ו/או שרשראות שלג כנדרש, תגרור קנס בגובה של 135 יורו, וכמו כן הכיסוי הביטוחי לא יהיה בתוקף במקרה של נזק לרכב השכור.

שרשראות שלג בצרפת
שרשרות שלג הן חובה באזורים המושלגים. יש להתקין אותן בהתאם לתמרורים ולהזמינן מראש מחברת ההשכרה (זמינות בתחנות ההשכרה מהן נהוג לצאת לאתרי הסקי כגון ז'נבה, ליון וגרנובל).
השימוש בשרשראות השלג נעשה בכפוף לשילוט ולתנאי הדרך ומחייב נסיעה במהירות נמוכה.
שימו לב: את שרשראות השלג יש להזמין מראש, ולוודא טרם צאתכם מהתחנה כי הינן ברכב וכי הוראות ההרכבה ברורות לכם.

גגון סקי
חלק מחברות ההשכרה מציעות גגון סקי להשכרה לחיבור לרכב השכור. יש להזמין את גגון הסקי מראש. הגגון מתאים לשני זוגות מגלשי סקי בלבד והינו בעלות נוספת לחברת ההשכרה לתשלום בעת לקיחת הרכב.
שימו לב כי לא ניתן לחבר את הגגון לכל קבוצות הרכב. מומלץ לברר מראש שאכן ניתן לחברו לקטגוריה המוזמנת.

 טיפים חשובים נוספים בנושא נהיגה בחורף ניתן למצוא באתר אופרן בלינק - טיפים להשכרת רכב בחורף

 

 

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

חוקי תנועה בצרפת
מומלץ להשתמש באורות כל הזמן. ההמלצה הופכת לחובה במקרים של ערפל, שלג, ראות לקויה או נהיגה במנהרות.

מגבלות המהירות בצרפת משתנות לפי סוגי הכבישים (כבישים מהירים, דו נתיביים, שטחים עירוניים, שטחים בנויים וכו'). מומלץ להתעדכן מראש במגבלות המדויקות. שימו לב כי בימים גשומים וכשתנאי הראות לקויים מגבלות המהירות משתנות ומוחמרות. בשונה ממדינות אחרות באירופה, בצרפת אין שילוט המתריע מפני מכמונות מהירות, אולם אלה פזורות בתדירות גבוהה לאורך הכבישים.

נהיגה ברכב שכור בערים בצרפת
בערים רבות בצרפת מסומנים "אזורים כחולים" (zone bleue) המאפשרים חניה חינם עבור בעלי היתר מיוחד (disque de contrôle/stationnement) אותו ניתן לרכוש בסוכנויות נסיעות, בחנויות ובקיוסקים. החניה ללא תשלום מתאפשרת בין השעות 09:00-12:00 ושוב בין 14:00 ל-19:00 בימות השבוע. אם אין לכם את ההיתר עליכם להשתמש במדחנים (horodateurs). בסופי שבוע ובחודש אוגוסט (הוואקאנס) החניה חופשית כמעט בכל מקום.
תמרור נוסף שחשוב להכיר בנוגע לחניה הוא stationnement alterné semi-mensal. ברחובות אלה ניתן לחנות בחצי הראשון של החודש בצד אחד של הכביש ובחצי השני של החודש בצדו השני, בהתאם לשילוט. שימו לב גם כי החניה ברחובות חד-סטריים בצרפת מותרת בצד שמאל בלבד.

הידעת? החוק בצרפת קובע כי חלה חובת החזקת נשיפון ברכב.
נשיפון, או בצרפתית Ethylotest, הוא אביזר המשמש לבדיקת רמת האלכוהול בדם. הקפידו לברר מידע נוסף לגביו בתחנת ההשכרה בעת לקיחת הרכב.

השכרת רכב בטולוז
עד לסוף מרץ 2020 קיים קו טיסה ישיר בין ישראל לטולוז היפה, מה שמאפשר ביקור קל ונוח באחת הערים העתיקות היפות בצרפת.
טולוז, הממוקמת בדרום-מערב צרפת, מכונה העיר הוורודה (היות ומרבמת הבתים בה בנויים אבן בצבע אדמדם-ורוד) ובה תוכלו לטייל בין השווקים, הקתדרלות ונהר הגארון ותעלות המים שהופכים את הביקור בה לרומנטי ופסטורלי. אם חפצתם בטיול משפחתי יותר תוכלו לקחת את כל המשפחה אל המרכז המדעי העצום הכולל דגם בגודל אמיתי של תחנת החלל מיר המספק חווייה אסטרונאוטית של ממש.
מדובר במרכז תעשיית ההיי-טק הצרפתית ובמקביל לכך בעיר אוניברסיטאית, מה שאומר שהעיר מלאה בצעירים ושוקקת חיים. חיי הלילה בה תוססים ויש בה שפע של מסעדות ואתרי קניות. 
השכרת רכב בטולוז תאפשר לכם ליהנות מכל מה שיש לעיר בעלת הצבעים הקסומים להציע וגם לצאת ממנה ולהמשיך לטייל בדרום-מערב צרפת, לערים היפות אלבי (שבה חי ופעל הצייר טולוז לוטרק) או קרקאסון (המוקפת חומה ציורית מימי הביניים) או לצאת לספרד במידה ותכננתם זאת.

השכרת רכב בשטרסבורג
העיר הממוקמת על גבול צרפת-גרמניה, מאכלסת תושבים משתי המדינות ורוב תושביה דוברים צרפתית וגרמנית גם יחד. זו עיר הידועה ביופיה ובבתיה הציורייים, המציעה למבקריה שפע של מוזאונים, מסעדות ואתרי שופינג. השכרת רכב בשטרסבורג תאפשר לכם לצאת מן העיר ולהמשיך לטיול ביער השחור, או בחבל אלזס עצמו, שבעבר השתייך למדינת גרמניה, אך במאות האחרונות הוא חלק מן הרפובלקיה הצרפתית ויחד עם זאת מאפשר פתח ושער אל גרמניה.

השכרת רכב בבורדו
בורדו, השוכנת במחוז אקיטן, נחשבת לבירת היין העולמית וטיול בה מבטיח לכם חוויית יין יוצאת דופן אבל בשנים האחרונות בורדו הופכת ליעד תיירותי מבוקש גם עבור משפחות. זאת בעקבות השינויים וההתחדשות שהיא עוברת כחלק מהכרזת מרכז העיר כאתר מורשת של אונסק"ו.
מלבד היין, בבורדו תמצאו מוזיאונים נהדרים, אוכל מצויין, מגוון גשרים מרהיבים, גינות ופארקים רחבי ידיים.
עם רכב שכור בבורדו תוכלו לנסוע בין הכרמים, לבקר בעיירות קטנות וציוריות ואפילו להגיע למפרצים השוכנים לחופי האוקיינוס האטלנטי - כמו לדוגמה מפרץ אורקשון, וליהנות מנופים קצת אחרים אך יפים לא פחות. עוד מסלול טיול יום מומלץ בבורדו הוא מחוז מדוק, שנמצא פחות משעה נסיעה מבורדו, ובו יש מעל 1500 כרמים ומגוון אחוזות מרשימות ויוקרתיות כמו שאטו לאפיט רוטשילד, לצד פעילויות מהנות כמו רכיבה על סוסים, קטיף פטריות וטיולים רגליים.

יציאה עם רכב שכור מגבולות צרפת
מיקומה המושלם של צרפת הופך אותה גם לתחנת יציאה אידיאלית למבקשים לטייל עם רכב במערב אירופה.
השכרת רכב בצרפת מאפשרת מעבר קל ומהיר לבלגיה, הולנד, איטליה, גרמניה ובריטניה, ותחנת ההשכרה בז'נבה מאפשרת השכרת רכב זולה יותר עבור המעוניינים להמשיך לתוך שווייץ.
שימו לב במעבר למדינות בהן קיימת חובה לרכישת מדבקות אגרת כבישים לנהיגה בכבישים המהירים (כמו שוויץ). חובת רכישת המדבקה חלה עליכם, וניתן לשלם עבורה כבר במעבר הגבול או לרכוש אותה בתחנות דלק או תחנות שירות הפרושות לאורך הכבישים כיוון שנסיעה בלעדיהן גוררת קנס.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום. הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

על ידי השכרת רכב בצרפת באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע במדינה מדהימה זו, וכמו כן תיהנו ממגוון רכבים כדי שתוכלו להתאים את הרכב השכור לצרכים הייחודיים שלכם, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה. צוות אופרן.

 

טיול בצרפת

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בצרפת