לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בספרד השכרת רכב במדריד

השכרת רכב במדריד

השכרת רכב במדריד מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! 

עם יותר משלושה מיליון תושבים, מדריד היא לא רק בירת ספרד אלא גם אחד המרכזים התרבותיים החשובים והעשירים באירופה. היא משלבת בין אוצרות וארמונות בית המלוכה, עברה המפואר של האימפריה הספרדית ובירת בילויים ושופינג המקבלת בזרועות פתוחות מיליוני תיירים בשנה (מדורגת רביעית באירופה).
לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב במדריד המשיכו במנוע החיפוש. 

השכרת רכב במדריד

לנהוג ברכב שכור במדריד

מדריד מחולקת ל-21 רובעים והיא הבית למשולש הזהב של האמנות (מוזיאון אל פראדו, מוזיאון המלכה סופיה ומוזיאון בורנמיסה), כמו גם לקבוצת הכדורגל המפוארת ריאל מדריד. למדריד חיי לילה שוקקים במיוחד בשעות הקטנות הכוללים מאות בתי קפה וברים אופנתיים המתאימים לכל פלח באוכלוסייה. מרכזי אופנה, בוטיקים יוקרתיים וגם חנויות רטרו עממיות יותר פרושים בעיקר לאורך הרחובות SERRANO ו-GOYA.

"קילומטר אפס"
במרכזה של מדריד נמצאת "הפוארטה דל סול" (שער השמש), אשר מלבד היותה כיכר שוקקת חיים, המומלצת לאוהבי השופינג, כמו גם לחובבי הבילויים, היא מכונה "קילומטר אפס" והיא ממוקמת בנקודה המרכזית ביותר של מערכת הכבישים של ספרד כולה. עובדה אשר מקלה על תכנון הטיול עבור מי שבחר בהשכרת רכב בספרד. מכאן אפשר לצאת דרומה לטולדו, סביליה, גרנדה וקוסטה דל סול, להמשיך מערבה לפורטוגל, צפונה אל חופים היפים של האוקיינוס האטלנטי או מזרחה - לברצלונה ולים התיכון.


תחנות השכרה
נמל התעופה הבינלאומי ברחאס (Barajas) הוא ממוקם כ-9 קילומטרים מצפון-מזרח למרכז העסקי של מדריד ו-13 קילומטרים מהמרכז ההיסטורי שלה, puerta del sol וניתן לאסוף משם את הרכב.
בנוסף לשדה התעופה, השכרת רכב במדריד אופציונאלית גם בכמה מוקדים מרכזיים בתוך העיר ובתחנות הרכבת. אם ברצונכם להגיע מנמל התעופה לעיר בתחבורה ציבורית ולשכור שם רכב, תוכלו לעשות זאת באמצעות קו 8 של הרכבת התחתית (הקו הוורוד) ולהחליף קו בדרך. אלה שמעוניינים להישאר מעל לקרקע, יוכלו כמובן לקחת חשמלית מ- Nuevos Ministerios או אוטובוס. כולם יובילו אתכם בבטחה למרכז העיר.

נהיגה בעיר
מדריד נהנית ממערכת של כבישים טבעתיים ורדיאליים שהופכים את התנועה פנימה והחוצה לנוחה במיוחד, בעיקר כשמדובר ברכב שכור. היא מוקפת בארבעה כבישים טבעתיים מרכזיים:M-30, M-40, M-45, M-50 המקיפים את מרכזה במרחקים שונים. M-30 ו-M-40 הם המרכזיים יותר. אלה כבישים מרובי נתיבים שחלקם הגדול במנהרות. שני הכבישים הטבעתיים האחרים משרתים יותר את פרברי מדריד. אל הכבישים הטבעתיים מצטרפת רשת של כבישים רדיאליים המסומנים באות R ההופכים את היציאה/כניסה לעיר קלה מכל כיוון. כבישים אלה הם ברובם כבישי אגרה (Autopista) המחוברים אל רשת הכבישים המהירים הלאומית המסומנת באות A.
הכבישים הטבעתיים מקלים מאוד על התנועה, אולם כנהגי רכב שכור מומלץ להצטייד גם במפה טובה. מכשירי GPS, על אף יעילותם הרבה עבור תיירים, עלולים לסבול מבעיות קליטה/שידור במנהרות התת-קרקעיות, דבר שעלול להקשות על ההתמצאות. העיר עצמה עלולה להיות עמוסה וסובלת ממחסור במקומות חניה. מומלץ בחום להשתמש בחניונים התת-קרקעיים הפרושים ברחבי העיר ומחוברים לרשת המטרו או התחבורה העילית המצוינת.

יציאה מן העיר
מדריד היא כאמור תחנת יציאה אידיאלית למטיילים בספרד ברכב שכור. על היוצאים לכיוון דרום לעלות על כביש R-5 ומשם להתחבר לכביש AP-41. הנוסעים מזרחה יעלו על כביש A-2 וימשיכו לכביש האגרה AP-42. המעוניינים להמשיך לבילבאו וחבל הבאסקים יעלו על הכביש המהיר A-1.
באמצעות השכרת רכב במדריד ניתן להגיע לגיברלטר או למדינות שכנות כמו פורטוגל או צרפת (מותנה באישור מראש של חברת ההשכרה), אך לא ניתן לנסוע לאיים הקנריים והבלריים או למרוקו.
לנוסעים מערבה לליסבון מצפה נסיעה של כשש שעות בנופים הנהדרים של כביש A-5.

טיפים נוספים שחשוב לדעת בהשכרת רכב במדריד

מיכל דלק
הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

ניקיון הרכב
הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור.
במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון (כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב), ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

נהיגה ברכב שכור בגיברלטר
שימו לב כי המעבר לגיברלטר ברכב נעשה דרך עמדת ביקורת גבולות, כך שחשוב להצטייד בדרכון לצורך הכניסה. העמדה בגבול פתוחה 24 שעות ביממה, אך יש לשים לב כי התור בכניסה עשוי להתעכב.
יש לציין מראש במידה והנכם מעוניינים להיכנס עם הרכב השכור לגיברלטר, היות ורק חלק מחברות ההשכרה מאפשרות מעבר עם הרכב השכור אל תוך גיברלטר תחת אישור מראש, אולם חלק אינן מאפשרות מעבר עם רכביהן אל תוך גיברלטר כלל.
היות ובעיקר בחודשי הקיץ עומס כלי הרכב במעבר הגבול הוא גדול, מומלץ דווקא
להחנות את הרכב במגרש החנייה הסמוך ולהיכנס אל תוך גיברלטר רגלית.

מבלים את חופשת החורף בספרד? חשוב שתדעו! שרשראות שלג הינן חובה באזורים המושלגים
את שרשראות השלג יש להזמין מראש מחברת ההשכרה (זמינות בתחנות ההשכרה מהן נהוג לצאת לאתרי הסקי כגון ז'נבה, ליון וגרנובל.) יש להתקין אותן בהתאם לתמרורים.

תוסף אנטי פריז- בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק (חומר מיוחד המונע קיפאון) שניתן לרכוש בתחנות דלק.
עונת החורף מתחילה בנובמבר ומסתיימת במרץ. לנהגים המתכוונים לטייל בהרי הפירנאים או באזורים מושלגים אחרים, מומלץ להזמין מראש שרשראות שלג ולוודא בעת לקיחת הרכב שהשרשראות מתאימות לצמיגי הרכב.
אנו ממליצים לשוכרים רכב לאנדורה בחודשי החורף, להזמין מראש שרשראות שלג גם אם בתחנת הלקיחה החוק אינו מחייב זאת - וזאת כי תנאי הדרך בפיראנים המזרחיים עלולים לדרוש זאת.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

טיול במדריד

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו להיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

הזמינו עוד היום ביטוח נסיעות לחו"ל עם "שירביט חברה לביטוח" ותיהנו ממחירים אטרקטיביים ונסיעה בראש שקט.
ליחצו לכניסה למחשבון הצעת מחיר לביטוח המתאים עבורכם

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בצ'כיה