לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בגרמניה השכרת רכב בפרנקפורט

השכרת רכב בפרנקפורט

השכרת רכב בפרנקפורט מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! 

פרנקפורט היא העיר החמישית בגודלה מבין ערי גרמניה מבחינת מספר התושבים (כ-650 אלף תושבים), והיא הלב הפועם של הכלכלה הנחשבת לחזקה ביותר באירופה. פרנקפורט ידועה בקו הרקיע העתידני שלה והיא שוכנת על גדות נהר המיין, סיבות הזיכו אותה בכינוי הנוצץ- "מיינהאטן". בפרנקפורט פועלים הבורסה הגרמנית, הבנק האירופי המרכזי, המטות של רבים מהתאגידים הגדולים ביותר בעולם וכן מאות משרדי פרסום ויח"צ. בנוסף, פרנקפורט היא גם הבית לכמה מהתערוכות החשובות באירופה, כמו יריד הספרים ויריד המכוניות המושך מדי שנה כמיליון מבקרים.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בפרנקפורט המשיכו למנוע החיפוש.

השכרת רכב בפרנקפורט

נהיגה ברכב שכור בפרנקפורט

פרנקפורט ממוקמת בלבה של גרמניה ואם תצרפו לכך את העובדה שבתחומה פועל נמל התעופה השלישי בגודלו באירופה - תבינו מדוע השכרת הרכב בפרנקפורט היא אטרקטיבית ביותר. פרנקפורט היא תחנת לקיחה מושלמת עבור החושקים לטייל דרומה להיידלברג או על "הדרך הרומנטית" לבוואריה, לאזור באדן-באדן או היער השחור, מערבה לוויסבאדן, אזור עמק הסאר ובלגיה או צפונה לאורך נהר הריין.

תחנות השכרה בפרנקפורט
נמל התעופה של פרנקפורט הוא אחד מצמתי התחבורה האווירית הגדולים בעולם, וממוקם כ-12 קילומטרים מדרום-מערב לעיר. בנמל תוכלו למצוא תחנות השכרה גדולות שיאפשרו לכם להתחיל את טיולכם מבלי להיכנס לעיר. אם בחרתם לקחת את הרכב במרכז פרנקפורט, הרכבת מנמל התעופה לתחנה המרכזית Hauptbahnhof נוחה ומהירה והנסיעה בה אורכת 15 דקות בלבד. ברחבי פרנקפורט עצמה פזורות מספר תחנות השכרת רכב, בהן די נוח לאסוף או להחזיר את הרכב השכור.

נהיגה בתוך העיר פרנקפורט
השכרת רכב בפרנקפורט אינה מסובכת, הנהיגה בעיר קלה יותר מאשר בערים אחרות וגשרים רבים מחברים בין גדותיו של נהר המיין. קושי משמעותי שעלול להיווצר (כמעט כמו בכל עיר גדולה) הוא במציאת מקומות חניה. אלה עמוסים מאוד בעיקר באזורים התיירותיים, וחלקם שמורים עבור מקומיים. לכן, אם עליכם להיכנס לפרנקפורט עם רכב, מומלץ להחנותו באחד מ-"מוסכי החנייה" (Parkhaus ) הפזורים ברחבי העיר.
חשוב לוודא שהרכב השכור כולל מדבקת UMWELTPLAKETTE ירוקה שמטרתה למנוע מכלי רכב מזהמים או ישנים להיכנס לאזורים המוגדרים כירוקים. אזורים אלה מסומנים בתמרור Umweltzone וכלי רכב הנכנסים אליהם ללא המדבקה - כפופים לקנס.

יציאה מהעיר פרנקפורט
עובדת היותה צומת מרכזי הופכת את פרנקפורט לתחנת יציאה (או סיום) אידיאלית כמעט לכל טיול עם רכב שכור הנעשה בגרמניה. היא נמצאת מרחק שעה וחצי נהיגה מוורצבורג, ממנה ניתן לעלות על "הדרך הרומנטית" היפהפייה המובילה לבאווריה ולמינכן. נתיב אחר דרומה הוא על ה-A5 לעבר מנהיים וקרלסרואה ומשם לאורך הגבול הצרפתי אל באדן-באדן והיער השחור. זהו נתיב מומלץ גם עבור המעוניינים להמשיך עם הרכב לתוך צרפת או לשווייץ.
פרנקפורט היא גם תחנת יציאה טובה לרכב שכור היוצא לכיוון עמק הריין, הערים קלן ודיסלדורף ומשם לעבר בלגיה, לוקסמבורג והולנד. כאן הנתיב המומלץ הוא לוויסבאדן על כביש מהיר A3 לכיוון קלן ומשם להמשיך מערבה.
למעוניינים להמשיך מזרחה ללייפציג, דרזדן או פראג, ההצעה הטובה ביותר היא לעלות על כביש מהיר A5 ההופך לאחר מכן ל A4) ומשם להמשיך אל היעד המבוקש.
עם זאת, על חלק מקבוצות הרכב (בעיקר מכוניות מפוארות, מכוניות אוטומטיות ומיניואנים) חלות מגבלות במעבר לאיטליה או לארצות מזרח אירופה לשעבר (צ'כיה, הונגריה, סלובניה, סלובקיה, קרואטיה, פולין וכד'). יש לברר הגבלות אלה מראש ולוודא שהן מופיעות על גבי השובר.

עוד דברים שכדאי שתדעו בהשכרת רכב בפרנקפורט

מיכל הדלק
הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב
הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור. במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון )כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב(, ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

מתכננים לצאת מגרמניה עם הרכב השכור? חשוב לשים לב
יציאה מגרמניה כרוכה לעתים בתשלום נוסף לחברת ההשכרה בעת לקיחת הרכב.
לחלק מהמדינות באירופה כמו שוויץ, אוסטריה ועוד, נדרשת מדבקה מיוחדת לנסיעה באוטוסטרדות, אותה ניתן לרכוש בקיוסקים במעברי הגבול.
האחריות לרכישת מדבקה ושימוש נכון בה מוטלת על שוכר הרכב בלבד, ולכן יש להקפיד להדביקה בהתאם להנחיות הרשות המקומית. הקפידו לברר על הצורך ברכישת מדבקה בכל יציאה ממדינה אחת וכניסה לאחרת. בנוסף, על חלק מקבוצות הרכב (בעיקר מכוניות מפוארות, מכוניות אוטומטיות ומיניואנים) חלות מגבלות במעבר לאיטליה או לארצות מזרח אירופה לשעבר. יש לברר הגבלות אלה מראש, לוודא כי יציאתכם למדינות אלו מאושרת וכי האישור מופיע על גבי שובר השכירות.

נהיגה בפרנקפורט בחורף
צמיגי חורף ושרשראות שלג - צמיגי חורף הינם חובה באזורים מסוימים בגרמניה גם אם אינכם נוהגים בשטחים מושלגים או הרריים, ולכן מומלץ לוודא את הנושא מראש ובתחנת ההשכרה. רכב בעל צמיגי קיץ בעונת החורף חשוף לקנסות ואפילו להשבתה מיידית. שרשראות שלג מומלץ להזמין מראש ובכל מקרה יש לוודא טרם עזיבת תחנת ההשכרה שאתם יודעים להרכיב אותם ושהם מתאימים לצמיגי הרכב שלכם.
תוסף אנטי פריז- בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש בתחנות הדלק במידת הצורך.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

לאחר שלב השכרת הרכב בפרנקפורט, שימו לב שבחלק מהמדינות אליהם נוסעים, כמו שוויץ, אוסטריה, סלובניה ועוד נדרשת מדבקה מיוחדת לנסיעה באוטוסטרדות אותה ניתן לרכוש בקיוסקים שבמעברי הגבול, ויש להדביקה על שמשת הרכב בהתאם להנחיות.

לתשומת לבכם - חל איסור מוחלט להיכנס עם הרכב השכור למסלולים כדוגמת Neurenbering או דומים לו. הרכב השכור אינו מבוטח במסלולים אלו והעובר על איסור זה חשוף לקנסות משמעותיים

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

נוסעים בראש שקט עם כיסוי החזר השתתפות עצמית, כולל התחייבות להחזר מלא תוך 14 ימים!
להוספה בשלב תוצאות החיפוש או בשלב התוספות להזמנה.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בגרמניה

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!