לידיעתכם, אתר זה משתמש בקבצי "עוגיות" (cookies) לפרטים נוספים
דף הבית השכרת רכב בגרמניה השכרת רכב במינכן

השכרת רכב במינכן

השכרת רכב במינכן מזמינים באתר אופרן
ונהנים ממחירי אתר מוזלים ללא דמי טיפול! 

כשהגרמנים נשאלים "באיזו עיר הייתם רוצים לחיות?", התשובה שלהם זהה שנה אחרי שנה - מינכן. והסיבות לכך הן ברורות בהחלט. מינכן היא אחת הערים היפות בגרמניה, מהווה מוקד טכנולוגי, עסקי ואקדמי מהמעלה הראשונה. עבור התייר, מדובר גם באחד המרכזים התרבותיים השוקקים ביותר בגרמניה.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב במינכן המשיכו למנוע החיפוש

השכרת רכב במינכן

נהיגה ברכב שכור במינכן

מינכן מתהדרת בתרבות שתייה מפוארת, המגיעה מדי שנה לשיאה בפסטיבל הבירה המפורסם "אוקטוברפסט". היא ידועה בחיי הלילה העשירים שלה (בעיקר ברובע Schwabing) ובמטבח הבאוורי הייחודי והמגוון שלה, הכולל שלל נקניקיות, כופתאות, פרעצלים וגם... קרם באווריה אמיתי.

השכרת רכב במינכן אידיאלית עבור אלה שמתכננים לטייל במרכז אירופה. מיקומה הגיאוגרפי המצוין של מינכן למרגלות רכס האלפים בדרום הכפרי של גרמניה, הופך אותה לצומת דרכים מרכזי ולתחנת מוצא מושלמת עבור התייר החושק לחקור את אחד מחבלי הארץ הירוקים ביותר באירופה עם אפשרות להגיח לצ'כיה, אוסטריה, שווייץ, צרפת או איטליה.

תחנות השכרה במינכן

השכרת רכב משדה התעופה של מינכן, פרנץ יוזף שטראוס, הנמצא כ-30 ק"מ מצפון-מזרח לעיר ויש בו תחנת השכרת רכב ענקית. הוא מקושר נפלא למינכן עצמה, וזאת כחלק ממערכת תחבורה ציבורית פונקציונלית של רכבות, מטרו, חשמליות ואוטובוסים המשרתת מדי יום את 2.5 מיליון תושבי המטרופולין. שלוש תחנות רכבת מרכזיות פועלות בעיר, כשהגדולה שבהן Hauptbahnhof ממוקמת ממש במרכז העיר ויש בה תחנת השכרת רכב גדולה. השתיים הנוספות הן Pasing המשרתת את הבאים ממערב ו-Munich Ostbahnhof לבאים ממזרח.
ברחבי מינכן מפוזרות מספר תחנות השכרת רכב בהן די נוח לאסוף או להחזיר את הרכב השכור.

נהיגה וחנייה במינכן

בהתחשב בעובדה שמדובר בעיר גדולה, התנועה במינכן קלה ונוחה באופן יחסי ונעשית ללא מגבלות של אגרות או מסי עומס. עם זאת, חשוב להקפיד כי הרכב השכור כולל מדבקת UMWELTPLAKETTE ירוקה ומטרתה למנוע מכלי רכב מזהמים או ישנים להיכנס לאזורים המוגדרים כירוקים. אזורים אלה מסומנים בתמרור Umweltzone וכלי רכב הנכנסים אליהם ללא המדבקה - כפופים לקנס. הכביש הטבעתי Altstadtring סובב סביב המרכז ההיסטורי הכולל רבות מהאטרקציות שמציעה העיר. החל מכיכר קרל (Karlsplatz), כיכר מריאן (Marienplatz) ורחוב Kaufinger המציע בתי קפה, מופעים, אולמות בירה, חנויות עממיות וחנויות יוקרה. שימו לב שחלק ניכר מהאזור ההיסטורי הוא מדרחוב הסגור לתנועת כלי רכב.
המגיעים למינכן שמעוניינים לסייר בעיר ללא הרכב, יכולים להשאיר אותו באחד מחניוני park&ride הנצאים בחלקה החיצוני יותר של העיר. חניונים אלה מחוברים בצורה יעילה לרשת הרכבות והמטרו והופכים את הכניסה לעיר לקלה והנוחה.

יציאה ממינכן

מינכן היא כאמור צומת דרכים מרכזי למטיילים במרכז אירופה. כך לדוגמא הנסיעה לזלצבורג בכביש המהיר A8 נמשכת פחות משעתיים, ולאינסברוק (על אותו כביש מהיר) כשעה וחצי. המבקשים לנסוע צפונה לכיוון הגבול הצ'כי יעלו על כביש A9 ומשם יתחברו לכביש 93. הנוסעים מערבה לכיוון אגם קונסטנץ והגבול השווייצרי יעלו על כביש A96 לנסיעה יפהפייה של כשלוש שעות.

עם זאת, על חלק מקבוצות הרכב (בעיקר מכוניות מפוארות, מכוניות אוטומטיות ומיניואנים) חלות מגבלות במעבר לאיטליה או לארצות מזרח אירופה לשעבר (צ'כיה, הונגריה, סלובניה, סלובקיה, קרואטיה, פולין וכד'). יש לברר הגבלות אלה מראש ולוודא שהן מופיעות על גבי השובר.

שימו לב גם שלחלק מהמדינות אליהם נוסעים, כמו שוויץ, אוסטריה, סלובניה ועוד נדרשת מדבקה מיוחדת לנסיעה באוטוסטרדות אותה ניתן לרכוש בקיוסקים שבמעברי הגבול.

השכרת רכב במינכן ובגרמניה עם אופרן, מתקיימת באמצעות כמה חברות להשכרת רכב, הידועות בפריסה הרחבה של תחנות השירות שלהן במדינה, למשל יורופקאר

במסגרת המוצרים שאופרן מציעה בגרמניה, תוכלו למצוא עוד יעדים במדינה, בהם תוכלו לשכור רכב בקלות ובמחיר אטרקטיבי. לדוגמא תוכלו למצוא: השכרת רכב בשטוטגרט, השכרת רכב בברלין, השכרת רכב בדיסלדורף ועוד.

לתשומת לבכם - חל איסור מוחלט להיכנס עם הרכב השכור למסלולים כדוגמת Nuerburgring או דומים לו. הרכב השכור אינו מבוטח במסלולים אלו והעובר על איסור זה חשוף לקנסות משמעותיים

עוד דברים שכדאי שתדעו בהשכרת רכב במינכן

מיכל הדלק
הרכב נמסר עם מיכל דלק מלא. על השוכר להחזיר את מיכל הדלק במצב זהה לזה בו התקבל.
במקרה של חוסר דלק במיכל בעת החזרת הרכב ייגבה תשלום משוכר הרכב לפי התעריף שייקבע על ידי ספק הרכב בלבד, בתוספת דמי תדלוק מיוחדים.

ניקיון הרכב
הרכב נמסר במצב נקי. חשוב לשמור על ניקיון הרכב ולהחזירו במצב זהה לזה בו התקבל.
בנוסף, העישון ברכב הינו אסור. במקרה שהרכב יוחזר כאשר הינו מלוכלך מעבר לסביר, להגדרת ספק הרכב בלבד, או עם סימני עישון) כגון אפר במאפרה, ריח עשן סיגריות וכיו"ב(, ייגבו משוכר הרכב דמי ניקוי מיוחדים.

מתכננים לצאת מגרמניה עם הרכב השכור? חשוב לשים לב
יציאה מגרמניה כרוכה לעתים בתשלום נוסף לחברת ההשכרה בעת לקיחת הרכב.
לחלק מהמדינות באירופה כמו שוויץ, אוסטריה ועוד, נדרשת מדבקה מיוחדת לנסיעה באוטוסטרדות, אותה ניתן לרכוש בקיוסקים במעברי הגבול.
האחריות לרכישת מדבקה ושימוש נכון בה מוטלת על שוכר הרכב בלבד, ולכן יש להקפיד להדביקה בהתאם להנחיות הרשות המקומית. הקפידו לברר על הצורך ברכישת מדבקה בכל יציאה ממדינה אחת וכניסה לאחרת. בנוסף, על חלק מקבוצות הרכב (בעיקר מכוניות מפוארות, מכוניות אוטומטיות ומיניואנים) חלות מגבלות במעבר לאיטליה או לארצות מזרח אירופה לשעבר. יש לברר הגבלות אלה מראש, לוודא כי יציאתכם למדינות אלו מאושרת וכי האישור מופיע על גבי שובר השכירות.

נהיגה במינכן בחורף
צמיגי חורף ושרשראות שלג - צמיגי חורף הינם חובה באזורים מסוימים בגרמניה גם אם אינכם נוהגים בשטחים מושלגים או הרריים, ולכן מומלץ לוודא את הנושא מראש ובתחנת ההשכרה. רכב בעל צמיגי קיץ בעונת החורף חשוף לקנסות ואפילו להשבתה מיידית. שרשראות שלג מומלץ להזמין מראש ובכל מקרה יש לוודא טרם עזיבת תחנת ההשכרה שאתם יודעים להרכיב אותם ושהם מתאימים לצמיגי הרכב שלכם.
תוסף אנטי פריז- בטמפרטורות נמוכות מאוד הדלק במיכל עלול לקפוא. לפיכך, אנו ממליצים להחנות את הרכב בחניון מקורה ו/או להוסיף נוזל אנטי-פריז למיכל הדלק בעת התדלוק (חומר מיוחד המונע קיפאון), אותו ניתן לרכוש בתחנות הדלק במידת הצורך.

טיפ חשוב!
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם.
ייתכן ויוצעו לכם בתחנת השכירות בחו"ל שירותים נוספים בתשלום.
הקפידו לא לחתום על תוספות, שדרוגים או שירותים נוספים אם אינם נחוצים.

לתשומת לב השוכרים:
החל מאוקטובר 2018 נכנס לתוקף סימון חדש של משאבות הדלק ברחבי אירופה.
מטרת הסימון החדש הינה ליצור סטנדרט אחיד בסימון המשאבות ולמנוע בלבול במילוי הדלק במעבר בין מדינה למדינה.
השינוי חל בכל 28 מדינות האיחוד האירופי, מדינות ה-EEA (איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה), בריטניה, סרביה, מקדוניה וטורקיה.

הסימונים מחולקים לשלוש קבוצות ומזוהים לפי סימון האותיות וצורה ייחודית קבועה:

בנזין (Petrol, Gasoline): סימון עגול  E5, E10, E85

משאבות דיזל (Diesel): - סימון מרובע B7, B10, XTL

גז
(Gaseous): - סימון מעויין H2, CNG, LPG, LNG

 סימון משאבות דלק

 מידע נוסף בנושא תוכלו לקרוא כאן: https://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6101_en.htm 

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה, צוות אופרן.

 

שכחת אורות דלוקים ברכב והמצבר נגמר? גילית שיש פנצ'ר באחד הגלגלים?
מהיום תוכלו לנסוע בראש שקט ולהיות מכוסים בהשכרת הרכב לחו"ל גם במקרים אלו ואחרים - והכל בעלות נמוכה של מספר יורו ליום בלבד!

נוסעים בראש שקט עם כיסוי החזר השתתפות עצמית, כולל התחייבות להחזר מלא תוך 14 ימים!
להוספה בשלב תוצאות החיפוש או בשלב התוספות להזמנה.

הזמינו מט"ח מראש לנסיעה הקרובה וחסכו עמלות!
איסוף הכסף 24/7 בנתב"ג בבנק הפועלים (זמין גם בטרמינל 3 וגם בטרמינל 1)

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, אתרים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר לקראת השכרת הרכב בגרמניה

אספנו לכם את כל הטיפים החשובים לקראת השכרת הרכב שלכם בחו"ל!