דף הבית השכרת רכב בארה"ב
השכרת רכב בארה"ב

"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" קראו לה, וכשמדובר בתיירות (ועל אחת כמה וכמה בהשכרת רכב) נדמה שארה"ב היא באמת ארץ האפשרויות האינסופיות. היא מתפרשת על-פני 9.8 מיליון קמ"ר ונחלקת ל- 4 קבוצות זמן שונות מניו-יורק ועד לוס-אנג'לס. ערב רב של סגנונות, מבטאים, מסורות, קבוצות אתניות, נופים ומערכות אקלים. חלקיה של ארה"ב שונים כל-כך אלה מאלה, עד שלעתים קשה להאמין שיותר מ- 300 מיליון תושביה שרים את אותו המנון ונאמנים לאותו הדגל. ואולי, זה בדיוק מה שמרתק בארה"ב: היכולת להפתיע ולחבר חלומות לכדי מציאות אחת גדולה מהחיים.

להזמנת רכב שכור בארצות הברית המשיכו למנוע החיפוש.

השכרת רכב בארה"ב
לנהוג ברכב שכור בארה"ב

אי אפשר להכיל את ארה"ב בביקור אחד, אבל בכל מקום בו תחליטו לבקר , השכרת רכב בארצות הברית היא הפתרון הזול והנוח ביותר. בין אם בפלורידה, קליפורניה או ניו יורק, השכרת רכב תהפוך את המסע שלכם באמריקה למרתק יותר, בלתי אמצעי, פרוע, מעניין ומעורר השראה.

ארה"ב היא אחד המקומות הנוחים ביותר בעולם לשכור בו רכב. התהליך קל, פשוטה וזול והמעבר בין המדינות מהיר וחף מהליכים פרוצדוראליים מיותרים.

אופרן פועלת בארה"ב באמצעות חברות ההשכרה הגדולות ביותר בארה"ב - אלמו ונשיונל - אשר זוכות שנה אחר שנה במקומות הראשונים בסקרי הצרכנים. לחברות אלה אלפי תחנות השכרת רכב עם מיקום מרכזיים בכל שדות התעופה המרכזיים, בפארקים, באתרי התיירות ובמרכזי הערים הסואנות.
כמובן שבמסגרת המוצרים שלנו בארה"ב אנו מציעים גם השכרת רכב בבוסטון, השכרת רכב בדאלאס, השכרת רכב בסיאטל, השכרת רכב באטלנטה, השכרת רכב בדנוור כמו גם השכרת רכב בפורט לורדייל.

הן גם מתחייבות לצי הרכב הצעיר ביותר בכל צפון אמריקה, רובו בן מקסימום חצי שנה בלבד, כולל המבחר הגדול ביותר של רכבי כבישטח 4X4 והשכרות חד כיווניות בתנאים מועדפים. בשדות התעופה המרכזיים מופעלת גם תכנית ה- Choice המציעה לשוכר הרכב מבחר של דגמים לבחירתו בכל קבוצה וניתן לזרז את העמידה בתור על ידי שירות Save Time. 
לצפייה ברשימת התחנות בהן שירות ה- Choice מוצע לחצו כאן.
לצ'ק אין אונליין מראש גלשו לאתר www.save-time.co.il , מלאו את הפרטים בהתאם להנחיות, הדפיסו את האישור והציגו אותו בתחנת ההשכרה.

ארצות הברית היא מדינה עצומה, שופעת אטרקציות, המבטיחה למבקר בה חוויות בלתי נשכחות. אנו נשמח לעמוד לצדכם וללוות את הטיול שלכם בארה"ב, תוך הקפדה על השכרת רכב בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לכל אחת מ-50 המדינות בארה"ב כללי התעבורה שלה. חלקם דומים או חופפים וחלקם שונים לגמרי. מומלץ לשאול את פקיד השכרת הרכב על הנחיות התנועה, בעיקר אם בכוונתכם לעבור בין מדינות. מצד שני, כל כלי הרכב להשכרה בארה"ב גדולים יותר מאלה באירופה, אוטומטיים ומבוטחים בצורה מלאה ללא השתתפות עצמית, כולל ביטוח צד ג' עד מיליון דולר.

ולסיום קבלו טיפ לדרך - בארצות הברית יש לא מעט אוטוסטראדות המחייבות בתשלום אגרה, בייחוד בחוף המזרחי. תחנות השכרת הרכב מאפשרות רכישה של אביזר טולפס (בדומה לאביזר של כביש 6), שאיתו ניתן לעבור באוטוסטראדות האלה ולקבל את החיוב במרוכז מחברת ההשכרה, מבלי להתעסק עם כסף קטן במהלך נסיעתכם.

לטיפים נוספים בנושא השכרת רכב בארה"ב  < ליחצו כאן >

לתשומת לבכם -חברות ההשכרה בארה"ב אינן מאפשרות להציג כרטיס אשראי מסוג דיינרס ככרטיס האשראי לערבון. יש להציג כרטיס אשראי בינלאומי על שם הנהג השייך לחברות אשראי אחרות.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.

אספנו לכם 6 סיבות מצויינות מדוע כדאי לכם להזמין את השכרת הרכב הבאה שלכם בארה"ב דווקא באמצעות אופרן!