דף הבית השכרת רכב בפורטוגל
השכרת רכב בפורטוגל

פורטוגל שוכנת בחצי האי האיברי, בין ספרד לאוקיינוס האטלנטי. מזג האוויר הנוח רוב ימות השנה הופך אותה ליעד מושלם לחופשה לכל הגילאים, והתניידות ברכב שכור בפורטוגל היא דרך נהדרת לחוות את כל הנופים היפיפיים שבדרך.  

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בפורטוגל המשיכו למנוע החיפוש.

השכרת רכב בפורטוגל
לנהוג ברכב שכור בפורטוגל

התחנות להשכרת רכב בפורטוגל הרכבים ממוקמות בארבעת שדות התעופה המרכזיים: שדה התעופה של ליסבון, עיר הבירה, הוא הגדול והמרכזי בפורטוגל והוא מהווה שער כניסה למדינה. שדה התעופה של העיר פורטו הוא השני בגודלו, והשלישי בגודלו הוא שדה התעופה של העיר פארו.
פרט אליהם, איי מדיירה שייכים גם הם לפורטוגל, והם שוכנים באוקיינוס האטלנטי, כ-400 ק"מ מצפון לטנריף שבאיים הקנריים, כשתחנות השכרת הרכב ממוקמות בעיר פונשאל ובשדה התעופה שלה.
פרט לתחנות ההשכרה בשדות התעופה, עומדות לשירות לקוחותינו תחנות במגוון יעדים, הממוקמות במרכזי ערים שונות.

בפורטוגל מגוון של מסלולי נסיעה ברכב: בנסיעה לאורך קו החוף של האוקיינוס מפורטו לפארו (או להיפך) תוכלו להתרשם מאתרי גלישת גלים מהמפורסמים בעולם ומהכפרים המקסימים שבדרך. בנסיעה מפורטו מערבה תוכלו ליהנות מהכפרים הקטנים והציוריים, מהמבנים העתיקים, יקביי היין ומהרוגע שבאוויר. בליסבון עצמה תוכלו לנסוע על הגשר הארוך באירופה (כ-17 ק"מ אורכו), גשר ואסקו דה גאמה המחבר בין צפון העיר לדרומה, ולהתפעל מקסמה של העיר הגדולה השוכנת בקצה האוקיינוס.

פורטוגל היא יעד תיירותי שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, לכן כדאי להשכיר רכב מספיק זמן מראש על מנת להבטיח זמינות וליהנות מהחופשה באופן המירבי.

מספר גדול של כבישים בינעירוניים בפורטוגל משמשים ככבישי אגרה, ותשלום על שימוש בהם ייגבה מכל נהג בהתאם לנסיעה שלו. שימו לב כי ברוב כבישי האגרה אין עמדות תשלום, ורוב חברות ההשכרה יגבו תוספת תשלום בעבור השכרת מכשיר אלקטרוני שקולטות המצלמות בכבישי האגרה. יש לקחת בחשבון כי התשלום בעבור הנסיעה בכבישים עצמם נגבה בנפרד.

אם כן, בהשכרת רכב בפורטוגל באמצעות אופרן תיהנו מכל היתרונות שיש לרכב שכור להציע במדינה מדהימה זו, וכמו כן תיהנו ממגוון רכבים כדי שתוכלו  להתאים את הרכב השכור לצרכים הייחודיים שלכם, במגוון מחירים ובנוחות מירבית.

אנו באופרן מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.

 

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.