דף הבית השכרת רכב באוסטרליה
השכרת רכב באוסטרליה

אוסטרליה, היבשת הקסומה, מציעה למטייל הישראלי חווית טיול אחרת ושונה המשלבת בתוכה מדבריות מרהיבות, חופי ים עם שוניות אלמוגים וחיי ים עשירים, בשילוב עם ביקור בערים מפורסמות ויפות כמו מלבורן וסידני.
הדרך המומלצת והטובה ביותר לחוות את אוסטרליה היא על ידי השכרת רכב המאפשרת לחקור את אוסטרליה לאורכה ולרוחבה ולהנות מהנופים עוצרי הנשימה. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי יוקרה, מיניוואנים ורכבי 4x4, בין אם ברצונכם לנסוע אל המדבר, אל שוניות האלמוגים הצפוניות או לבילויים בחיי הלילה. אופרן פועלת באוסטרליה באמצעות מספר חברות השכרה ביניהן חברת יורופקאר המאפשרות את השכרת הרכב הנוחה ביותר ועם שירות דרכים 24 שעות ביממה. תחנות השכרת הרכב ממוקמות באזורים ומרכזיים, הן בשדות התעופה והן בערים.

השכרת רכב באוסטרליה
נהיגה ברכב שכור באוסטרליה

באוסטרליה נוהגים בצד שמאל של הכביש ולכן מומלץ לשכור רכב אוטומטי. כשאתם יוצאים לטיול ארוך באוסטרליה חשוב לזכור כי אין לרדת מהכבישים הסלולים עם רכב שכור, שכן המרכב התחתון איננו מכוסה בביטוח. מומלץ לבקר באחד ממרכזי התיירות האוסטרליים בהם תוכלו לקבל רשימה של הציוד הנדרש יחד עם מסלולים מומלצים לטיולים. לפני היציאה לנסיעה ארוכה, כדאי להצטייד במלאי מיוחד של דלק, מים וכל המצרכים הנדרשים מאחר וישנם אזורים נרחבים בהם אין תחנות דלק ואין הרבה מכוניות העוברות שם.
השכרת רכב באוסטרליה עם חברת אופרן הופכת את הטיול שלכם לקל הרבה יותר, ללא הפתעות בהמשך הדרך ועם אפשרות לכיסוי ביטוחי מלא מטעם חברת הראל בתוספת תשלום קטנה ביותר. אוסטרליה הינה יבשת רחבה ביותר ולכן כדאי לתכנן את הטיול שלכם בקפידה, לתת לעצמכם מספיק זמן לטייל באזורים המעניינים אתכם במיוחד ולהכיר את גן העדן האוסטרלי עם בעלי החיים הייחודיים ליבשת כאשר המוכרים מביניהם כגון קנגורו, קואלה ושד טזמני הם רק חלק מהמגוון האדיר של בעלי החיים. תוך כדי נסיעה ברכב שכור תזכו להכיר חיות נוספות ואלפי זנים של ציפורים.
חברת אופרן מעמידה לרשותכם מגוון רחב של קבוצות רכבים להשכרה הכוללים רכבים משפחתיים, רכבי סטיישן, ואנים ורכבי 4X4. המחירים אטרקטיביים במיוחד לכל סוגי השכרת הרכב ובאפשרותכם להשכיר את הרכב בתחנות שונות ברחבי המדינה. התושבים באוסטרליה מקבלים תיירים בשמחה ושמחים לעזור, ועדיין כשנוהגים ברחבי המדינה, חשוב להקפיד על חוקי התנועה ובנסיעות ארוכות לחלק את נטל הנהיגה בין כמה נהגים.
אוסטרליה משלבת טבע פראי יחד עם חופים מרהיבים וחיי לילה עשירים ביותר. השילוב בין המודרניזציה לאזורים שלא נגעה בהם יד אדם הוא אחד מהמיוחדים בעולם, מה שהופך את הטיול באוסטרליה לחוויה נפלאה.