דף הבית השכרת רכב בניו זילנד
השכרת רכב בניו זילנד

ניו זילנד נותנת טעם של גן עדן למטייל הישראלי הרוצה לחוות טבע פראי, שילוב של יערות גשם שלא נגעה בהם יד אדם, עם חופים זהובים, הרי געש מרהיבים וכול אלו נגישים בצורה מעוררת קנאה. חיי הטבע העשירים של ניו זילנד הינם מקור לא אכזב להיכרות עם מיני ציפורים, חיות כיס וצמחייה עשירה.
הדרך הטובה והחופשית ביותר לגלות את ניו זילנד בקצב שלכם, הוא על ידי השכרת רכב. כדאי להזמין את הרכב השכור שלכם מראש וכך להימנע מחיפושים מיותרים ובזבוז זמן לאחר הנחיתה. אופרן פועלת בניו זילנד באמצעות חברות השכרה שונות כמו בדג'ט לדוגמא המאפשרות לכם השכרת רכב כבר עם הנחיתה בשדה התעופה, או במרכזי הערים, במחירים אטרקטיביים במיוחד. השכרת הרכב תאפשר לכם יציאה מיידית אל הפארקים העשירים להכרות עם האזור ההררי, למפגש עם מעיינות מים חמים טבעיים והרבה מאוד כבשים בשטחים נרחבים של שדות ירוקים.

השכרת רכב בניו זילנד
נהיגה ברכב שכור בניו זילנד

בניו זילנד נוהגים בצד שמאל של הכביש ויש לה מערכת כבישים המתוחזקת בצורה הטובה ביותר. חשוב להקפיד לא לרדת מהכבישים הסלולים כשנהוגים עם רכב שכור, מאחר והביטוח אינו מכסה נזקים למרכב התחתון. בנוסף, קל ללכת לאיבוד באזורים מסוימים ולכן חייבים להקפיד על נהיגה וטיולים רגליים רק במסלולים מסומנים. בניו זילנד פועלות תחנות מידע לתיירים, בהם תוכלו לקבל מידע על הציוד הנדרש לטיול בכל אזור ועל המסלולים המומלצים הן לנהיגה והן לטיולים רגליים. בנוסף, בניו זילנד ישנם חניונים רבים המותאמים ללינת לילה לאלו המעוניינים בהשכרה של ואן בו ניתן ללון.
השכרת רכב דרך חברת אופרן בניו זילנד מאפשרת לכם טיול קל ונעים ברחבי האיים הניו זילנדיים. את הטיול שלכם חשוב לתכנן כדי לטעום את כל המראות המרהיבים שיש לניו זילנד להציע, וחשוב לדעת שאם אתם מעוניינים לעבור עם הרכב בין האיים דרך המעבורת, צריך להזמין מקום מראש. ביציאה לטיולים מומלץ לא להשאיר חפצים בעלי ערך בתוך הרכב השכור. בניו זילנד ישנם כמה אזורי אקלים שונים ולכן כדאי להצטייד מראש גם בביגוד חם לטיולים בהרים וגם בביגוד קיצי לאזורי החוף או ליערות הגשם. יש לקחת בחשבון כי בניו זילנד יורד הרבה גשם לאורך כל השנה.
בניו זילנד עומד לרשותכם מגוון רחב ביותר של קבוצות רכבים להשכרה דרך חברת אופרן הכוללים רכבי 4X4, רכבי סטיישן, ואנים, ורכבים משפחתיים גם אוטומטיים וגם ידניים, עם שירותי דרכים במהלך כל היממה ועם אפשרות להוסיף כיסוי לביטוח מלא בשיתוף עם חברת הראל. במהלך הנסיעות הארוכות כדאי לחלק את הנהיגה בין כמה נהגים ולהקפיד על נהיגה במהירות המותרת ועל חגורות בטיחות גם מלפנים וגם מאחור. הטיול בניו זילנד הינו חגיגה לאוהבי הטבע וגם לאלו האוהבים להשתזף על החופים או ליהנות מחיי לילה באוקלנד.
ניו זילנד הינה גן עדן המשלב את היופי הפראי ביותר של מצוקים הגולשים אל הים, שדות ירוקים מנוקדים בכבשים, גייזרים מתפרצים וחופים המציעים ים צלול וכחול המזמין לצלילה ולגלישה.