דף הבית השכרת רכב בהולנד
השכרת רכב בהולנד

עם יותר מ-16 מיליון תושבים, הולנד הממוקמת בפינה הצפון-מערבית של יבשת אירופה נחשבת לאחת המדינות המתקדמות בעולם. כאן נולדו ואן גוך ורמברנדט, טחנות הרוח וקבקבי העץ, הבירות אמסטל והייניקן וגם אחת ממערכות החקיקה הליברליות ביותר על פני הגלובוס.
לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בהולנד, המשיכו את התהליך במנוע החיפוש.

השכרת רכב בהולנד
לנהוג ברכב שכור בהולנד

הולנד היא ארץ מישורית (הפסגה הגבוהה ביותר - רק 320 מטרים) המנהלת "מלחמות" אין קץ נגד עליית מי הים הצפוני. אך למאבק הזה יש גם צדדים תיירותיים חיוביים, בדמות תעלות המים היפהפיות שחורצות את הערים, ובראשן אמסטרדם. תעלות אלה הופכות את הולנד לגן עדן עבור חובבי הפלגות ושיט מפרשיות.
ההולנדים אמנם ידועים ברכיבה מרובה על אופניים, אך גם השכרת הרכב בהולנד קלה ופשוטה, והופכת את ההגעה ממקום למקום למהירה ומהנה. אופרן פועלת בהולנד באמצעות כמה חברות, המאפשרות לכם לשכור רכב בנמל התעופה של אמסטרדם, כמו גם ברוטרדם, האג וערים נוספות. הפריסה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בהולנד בצורה מיטבית.
קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי מנהלים, מיניוואנים, מיניבוסים וכלי רכב אוטומטיים. שירות הדרכים של חברות ההשכרה נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

מערכת הכבישים המשובחת, בצירוף תנאי השטח הטופוגרפיים הנוחים, הופכים את הולנד למדינה אידיאלית להשכרת רכב. טווחי הנסיעה קצרים גם עבור אלה המתכננים טיול נרחב יותר בבנלוקס. ההתמצאות קלה והתושבים מסבירי פנים ורובם ככולם דוברי אנגלית מצויינת. ועם זאת יש כמה טיפים חשובים שצריך לזכור:
השימוש באופניים נרחב מאוד בכל חלקי הולנד. הקפידו לתת זכות קדימה לרוכבים בהצטלבויות כבישים ושבילי אופניים ולא לנסוע בטעות בנתיבים המיועדים להם. גם התחבורה הציבורית זוכה לעדיפות ברורה והנהגים נדרשים לתת זכות קדימה לחשמליות או לאוטובוסים המבקשים לצאת מתחנות. השימוש בצופר אסור לחלוטין בשעות הלילה ויש לעשות בו שימוש מושכל במהלך היום. בנהיגה בינעירונית, שימו לב לתמרורי Trajectcontrole המעידים על קיומה של מערכת אוטומטית לבדיקת מהירות הנסיעה.
דלק והדלקת אורות - בנזין נטול עופרת 95 ו-98 אוקטן, דיזל ותדלוק גז (LPG). מומלץ להדליק אורות כל הזמן, על אחת כמה וכמה בעונת החורף. חגירת חגורות בטיחות היא חובה מלפנים ומאחור.
החנייה בערים עלולה להיות יקרה בייחוד באמסטרדם. גם הרחובות צרים ומבלבלים ולכן אם בכוונתם להיכנס לעיר עם הרכב השכור, מומלץ בחום לחנות אותו בחניון תת קרקעי או באחד ממוסכי החנייה. התעריפים בדרך כלל דומים. אם אתם מעדיפים להימנע מכניסה לאמסטרדם עם רכב, חניוני "חנה וסע" הפרושים סמוך לתחנות הקצה של הרכבת והחשמלית, יאפשרו לכם חנייה ממושכת זולה.