דף הבית השכרת רכב בשבדיה
השכרת רכב בשבדיה

שבדיה מציעה לתייר הישראלי נופים בלתי נשכחים ועוצרי נשימה השונים כל כך מהמוכר לנו. המדינה הנמצאת בצפון אירופה מציעה אטרקציות כמו לילות לבנים בקיץ, או לילות ארוכים (בחורף). בשבדיה קל מאוד לטייל ולהתמצא מאחר ורוב האוכלוסייה דוברת אנגלית וכידוע היא המדינה עם איכות החיים הטובה ביותר בעולם !.
כדי להכיר את שבדיה, כדאי לכם לשכור רכב ולנסוע מסביב למדינה לביקור בפיורדים המרהיבים, לצפייה באיילי הצפון והתרשמות מהעיירות הקטנות שכמו יצאו מתוך גלויה. חברת אופרן מציעה מגוון של אפשרויות להשכרת רכב בשבדיה, כמו גם השכרת רכב מיד לאחר הנחיתה, זאת ברוב שדות התעופה במדינה וגם במרכזי הערים הגדולות כמו שטוקהולם או גטרבורג.

השכרת רכב בשבדיה
נהיגה ברכב שכור בשבדיה

בשבדיה קיימת מערכת כבישים יעילה המתוחזקת כראוי והיא יכולה להוות דוגמא טובה להרבה מדינות בנוגע לנהיגה בכייף בתוך אזורים ירוקים, מרהיבים ונעימים לעין. לכל מי שחושב ששבדיה קרה מדי, תתפלאו. המדינה מיוערת ביותר, יש בה אגמים רבים והיא משלבת נוף פתוח של הרים גבוהים (עם פסגות צחורות), ומנגד ערים מקסימות.
לכל מי שנוסע לשבדיה בחורף, סוכנות השכרת הרכב תספק לכם צמיגים מיוחדים לקרח ולשלג, וגם שרשראות לשלג. וודאו שאתם יודעים כיצד להתקין אותם ושאתם אכן מיומנים בנסיעה בתנאי מזג אוויר קשים. חברת אופרן מציעה לכם מגוון רחב ביותר של סוכנויות השכרה הממוקמות על פני המרכזים העירוניים בשבדיה כמו סטוקהולם, מאלמו וגטרבורג.
השכרת רכב בשבדיה הינה קלה ובטוחה ללא הפתעות, ועם אפשרות לכיסוי ביטוחי מלא תמורת תוספת קטנה ביותר. כל שאתם תצטרכו לעשות הוא לתכנן את הטיול שלכם כך שיכלול כמה שיותר אטרקציות, כמו: סיור במפעלי הזכוכית של קרונדברג, או התרשמות מהכנסיות המיוחדות בעיירה לונד. אזורי נופש רבים בשבדיה נגישים רק באמצעות רכב שכור ולכן זוהי השקעה משתלמת.
שבדיה ברכב שכור
לבחירתכם מגוון רכב של רכבים המחכים לכם בסוכנויות ההשכרה בשבדיה. זו אחת המדינות בהן תוכלו ליהנות מרכב יוקרה במחירים כמעט רגילים וליהנות מטיול יוקרתי עם רכב שכור ברמה גבוהה. אם ברצונכם בכך, תוכלו להזמין רכבים משפחתיים בגדלים שונים. כדאי לציין מראש אם אתם מעדיפים רכב אוטומטי או רכב בעל הילוכים ידניים. חשוב שהנהג יהיה מרוכז בנהיגה ולא בצפייה בנוף, ובמידה ואתם מתכננים נסיעות ארוכות, חשוב שתקפידו לחלק את נטל הנהיגה בין כמה אנשים.
כאשר אתם נוהגים בשבדיה חשוב ביותר להקפיד על כללי הנהיגה הנכונה, לא לעבור את המהירות המותרת המצוינת על השלטים לצידי הכביש ולנהוג בחוכמה גם באשורים העירוניים. שבדיה היא אחת המדינות שכדאי לטייל בה עם רכב שכור גם במרכזי הערים מאחר והתחבורה הציבורית יקרה ביותר, וישנה חנייה נוחה עם מדחנים או חניונים ברוב הערים הגדולות. שימו לב לשילוט ואם אתם לא בטוחים - אתם יכולים לשאול את העוברים והשבים. השבדים תמיד שמחים לעזור.
לאלו מביניכם הבוחרים לאסוף את הרכב השכור בסטוקהולם וסביבתה, שימו לב כי השנה הוחל מס עומס חדש בעיר סטוקהולם ובעיר גוטנברג לכלי רכב העוברים בעיר. בהתאם מרבית חברות השכרת הרכב גובות את תוספת מס העומס כבר עם לקיחת הרכב לכל הלקיחות שמתחילות בגוטנברג כמו גם בסטוקהולם בשדות התעופה, בתחנות העיר ובפרבריה.