דף הבית השכרת רכב בארה"ב השכרת רכב בקליפורניה
השכרת רכב בקליפורניה

בארה"ב הבחירה ברורה: שוכרים רכב עם המוצר מס. 1 ורק עם אופרן - המוצר המוביל במחיר מנצח!

קליפורניה היא אחת המדינות המגוונות בארה"ב. היא נפרשת מיערות הרדווד הענקיים שמדרום לאורגון עד מדבר מוחאבי הצחיח בואכה אריזונה. מיוסמיטי ועמק המוות במזרח עד סן פרנסיסקו ולוס אנג'לס במערב. יש בה חופים מצוקיים יפהפיים, שורות גפנים בנאפא וואלי, עיירות ספא ופינוקים וכמובן את שני סמליה המפורסמים – בברלי הילס ועמק הסיליקון.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בקליפורניה המשיכו למנוע החיפוש.

השכרת רכב בקליפורניה
לנהוג ברכב שכור בקליפורניה

קליפורניה היא המדינה המאוכלסת ביותר בארה"ב (יותר מ-37 מיליון תושבים) והשלישית בשטחה, הגדול פי 20 מזה של ישראל. עבור התיירים, קליפורניה היא הקצה הנושק לאוקיינוס השקט, המדינה שפער השעות ממנה לחוף המזרחי הוא 3 והבית של הוליווד, אך עבור האמריקאים היא אולי בראש ובראשונה "ארץ המכוניות". הכול כמעט נעשה בקליפורניה באמצעות המכונית. התחבורה הציבורית איננה הצד החזק, דבר שהופך את הרכב הפרטי עבור התושבים לעניין חיוני. עבור התיירים, השכרת רכב בקליפורניה היא הדרך הנוחה, הזולה והמהירה ביותר לעבור ממקום למקום, לעתים גם משדה התעופה אל העיר.

המרחקים בקליפורניה כאמור גדולים מאוד, דבר שהופך את התחבורה הציבורית לפחות זמינה ואת הרכב השכור לפיתרון מתבקש. השכרת רכב בקליפורניה מומלצת גם אם אתם מתכוונים לשהות באזור לוס אנג'לס וגם אם בכוונתכם לצאת אל הטבע לנסיעות ארוכות יותר. אופרן פועלת בקליפורניה באמצעות כמה חברות להשכרת רכב, למשל אלאמו הממוקמת בכל נמלי התעופה החשובים, בדגש על לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו. הפרישה הרחבה וקבוצות הרכב המגוונות (כולן אוטומטיות) מאפשרות ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בצורה מיטבית. ההשכרה עצמה היא עניין קל ומהיר והכבישים נוחים, גם אם הם נוטים לעומס רב בעיקר במטרופולינים.
בנוסף, היות ומרחקי הנסיעה גדולים , חשוב מאוד שהרכב יהיה נוח ומרווח - בוודאי עבור משפחות עם ילדים. הפרש המחירים בין קבוצות הרכב זניח וככל שהרכב יהיה מרווח יותר, כך איכות הטיול תהיה טובה יותר. קחו בחשבון גם את המטען ואת הקניות שתעשו במהלך הטיול. פרט לכך, כדאי לזכור כי האמריקאים נוטים לנהוג ברכבים גדולים, כך שאנו ממליצים לכם לבחור ממגוון רכבי ה SUV שאנו מציעים בארה"ב, כדי שתרגישו אפילו יותר בנוח בעת נסיעתכם בקליפורניה.

חברת אלמו גם מתחייבת לצי הרכב הצעיר ביותר בכל צפון אמריקה, רובו בן מקסימום חצי שנה בלבד, כולל המבחר הגדול ביותר של רכבי כבישטח 4X4 והשכרות חד כיווניות בתנאים מועדפים. למשל, בין קליפורניה לנבדה דמי ההחזר הם חינם (למעט בחודשים יולי-אוגוסט). בשדות התעופה בלוס אנג'לס וסן פרנסיסקו מופעלת גם תכנית ה- Choice, המציעה לשוכר הרכב מבחר של דגמים לבחירתו בכל קבוצה. בנוסף, השכירות בקליפורניה כוללת ביטוח ל- 3 נהגים נוספים בחינם.

בשונה ממדינות אחרות בארה"ב, זכרו שכאן מדובר במדינת ענק שרבים מאתריה התיירותיים נמצאים הרחק ממרכזים אורבניים גדולים. הצטיידו במים ואפילו במיכל דלק אם בכוונתם לצאת לאזורים נידחים, במיוחד בימות הקיץ. שירות הדרכים של חברות ההשכרה עמן פעולת אופרן נותן מענה בכל עניין 24 שעות ביממה, בין אם אתם נמצאים בעיר גדולה או בחיק הטבע.

שימו לב כי באורנג' קאונטי, בריברסייד ובאזור סן דייגו פועלים כבישי אגרה וגם השימוש במרבית הגשרים החוצים את מפרץ סן פרנסיסקו נעשה בתשלום. ברבים מהכבישים קיים Carpool Lane –  נתיב הנמצא לעתים במרכזו של הכביש ומיועד לכלי רכב שבהם שני נוסעים או יותר. הקפידו בעניין זה שכן הקנסות עלולים להיות גבוהים.

את קליפורניה חוצים כמה כבישים בין מדינתיים, שהופכים את הנהיגה ברכב שכור לחוויה שקטה ונוחה במיוחד. כביש 5 חוצה את המדינה מגבול מקסיקו עד אורגון ואידיאלי לנוהגים בין לוס אנג'לס לסן פרנסיסקו. כבישים 10, 15 ו- 40 הן דרכים מדבריות הנעות לפיניקס וללאס וגאס, ואילו כביש 80 חוצה מצפון לפארק הלאומי אלדוראדו לכיוון רינו. העיר פרנזו היא שער הכניסה המרכזי לפארק יוסמיטי המפורסם.

אלתשומת לבכם -חברות ההשכרה בארה"ב אינן מאפשרות להציג כרטיס אשראי מסוג דיינרס ככרטיס האשראי לערבון. יש להציג כרטיס אשראי בינלאומי על שם הנהג השייך לחברות אשראי אחרות.

נו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.

מלוס אנג'לס ליוסמיטי

מחירים משתלמים במיוחד להשכרות בנות שבוע ימים, ולתשלום מראש!
מומלץ להוסיף להשכרת הרכב שלכם מכשיר ניווט עוד מהארץ.

אנחנו מבינים שחופשה בחו"ל זה הרבה יותר מטיסה ורכב. כנסו והתעדכנו בטיפים לנסיעה בחו"ל, מסלולים מומלצים ומבצעים שלא תרצו לפספס.