השכרת רכב במיאמי

בארה"ב הבחירה ברורה: שוכרים רכב עם המוצר מס. 1 ורק עם אופרן - המוצר המוביל במחיר מנצח!

 בקצה הדרומי של פלורידה, כמעט בפינה הדרומית ביותר של ארה"ב, ממוקמת מיאמי, אחת הערים המגניבות ביותר באמריקה. היא ידועה ברצועות החוליות רוויות דקלים, גן עדן לכל מי שאוהב להשתזף, לעסוק בספורט ימי או סתם להירגע על החוף עם משקפי שמש וקוקטייל טרופי קר.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב במיאמי המשיכו את התהליך במנוע החיפוש.

השכרת רכב במיאמי
לנהוג ברכב שכור במיאמי

מיאמי קוראת לכם להחליף בגדים, להיכנס לכפכפי אצבע וחולצת הוואי ופשוט להתחיל לנפוש. מזג האוויר חם ורטוב, כיאה לאזור הקאריבי, וכמוהו גם האווירה סביב. השכרת רכב במיאמי היא הדרך הטובה ביותר לחוות את העיר. לטייל בין מבני הארט-דקו לסאות ביץ', בין המלונות הנוצצים לאזורי המסעדות הבלתי נגמרים ובין ליטל הוואנה לקי ביסקיין. מיאמי אף פעם לא הולכת לישון ואת הלילה תמיד תוכלו לסיים במסיבה קאריבית פרועה על החוף או באחד ממאות המועדונים.

למרות שמדובר בכרך של כ- 2.5 מיליון תושבים, הנהיגה ברכב שכור לאלה שאינם מכירים את מיאמי אינה מסובכת. שני רחובות מרכזיים חוצים את העיר: Miami Avenue מצפון לדרום ו- Flagler ממזרח למערב. יתר הרחובות, רובם ככולם, ממוספרים בהתאם למיקומם ביחס לשני רחובות אלה, כך שברגע שמבינים את העיקרון ההתמצאות הופכת לקלה. שימו לב כי מחוץ לעיר עצמה, בשכונות כמו מיאמי ביץ', Hialeah ו- Gables מספור הרחובות שונה.

נמל התעופה של מיאמי נמצא כ- 13 ק"מ מצפון-מערב לעיר. אפשרות נוחה אחרת (בעיקר עבור אלה המגיעים מתוך ארה"ב) היא לנחות בפורט לודרדייל, הנמצאת כ- 30 ק"מ מצפון למיאמי ומציעה אף היא נמל תעופה מודרני ונוח.

אופרן פועלת במיאמי באמצעות חברת אלמו, המאפשרות לשכור רכב בנמל התעופה של מיאמי או במיאמי ביץ' צפון ודרום. הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בצורה מיטבית והופכת את הטיול במיאמי לחוויה מיוחדת.

אלמו זוכה שנה אחר שנה במקומות הראשונים בסקרי הצרכנים. היא גם מתחייבת לצי הרכב הצעיר ביותר בכל צפון אמריקה, רובו בן מקסימום חצי שנה בלבד, כולל המבחר הגדול ביותר של רכבי כבישטח 4X4 והשכרות חד כיווניות בתנאים מועדפים. בשדה התעופה במיאמי מופעלת גם תכנית ה- Choice המציעה לשוכר הרכב מבחר של דגמים לבחירתו בכל קבוצה.

את מיאמי עצמה חוצים ארבעה כבישים מהירים מרכזיים: I-95, החוצה את העיר וממשיך צפונה לכיוון לאורך החוף המזרחי לכיוון אורלנדו. כבישים אחרים הם Florida's Turnpike, Dolphin Expressway (כביש 836) שחוצה את מרכז העיר ממזרח-למערב ו- Palmetto Expressway (כביש 826) שהוא כביש אורך נוסף.

עבור אלה השוכרים רכב במיאמי, חלק מרכזי מהטיול במיאמי הוא המעבר המתמיד בין העיר לבין האיים שנמצאים כמה קילומטרים מזרחית לחוף. המעבר מעל מפרץ ביסקיין (חוויה מומלצת בפני עצמה) נעשה באמצעות שישה גשרים הפרושים מצפון לדרום. כך לדוגמא גשר Rickenbacker הוא הדרומי ביותר ומחבר את העיר עם Virginia key ו- Key Biscayne. גשר Venetian מגיע למיאמי ביץ' וגשר Macarthur לסאות' ביץ'.

שוכרי רכב המבקשים להמשיך ממיאמי דרומה לעבר קי ווסט יכולים להמשיך מנמל התעופה על כבישים 826 ואז 874 לנסיעה של כארבע שעות. המטיילים צפונה לעבר ווסט פאלם ביץ', פורט לודרדייל ואורלנדו ימצאו את כביש I-95 נוח במיוחד.

אלתשומת לבכם -חברות ההשכרה בארה"ב אינן מאפשרות להציג כרטיס אשראי מסוג דיינרס ככרטיס האשראי לערבון. יש להציג כרטיס אשראי בינלאומי על שם הנהג השייך לחברות אשראי אחרות.

נו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.