השכרת רכב באורלנדו

בארה"ב הבחירה ברורה: שוכרים רכב עם המוצר מס. 1 ורק עם אופרן - המוצר המוביל במחיר מנצח!

אורלנדו היא עיר הילדים, הקסמים והתעלולים הבינלאומית. כאן זהו הבית של דיסני וורלד: מגי'ק קינגדום (magic kingdom), אפקוט (epcot center) עולם המים, פארק התנינים gatorland, מתחמי הוליווד סטודיו'ס (hollywood studios), פארק המים wet ‘n wild water , typhoon lagoon , blizzard beach ומה לא בעצם? אורלנדו מרכזת עוד עשרות מתחמי שעשועים בנושאים שונים שכולם הרפתקה וכיופים לצעירים ולצעירים ברוחם.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב באורלנדו המשיכו למנוע החיפוש.

השכרת רכב באורלנדו
לנהוג ברכב שכור באורלנדו

דיסני וורלד והפארקים שסביבו נמצאים כ-25-35 ק"מ מדרום-מערב לעיר, סמוך לאגם בואנה ויסטה. עובדה זו, בצירוף הכבישים הרחבים והנוחים, הופכים את אורלנדו ליעד נפלא להשכרת רכב עבור כל המשפחה. כ-50 מיליון מבקרים באים מדי שנה לאורלנדו, דבר שהפך אותה בנוסף לעיר של דמיון ושיגועים, אך גם לאחד ממרכזי הכנסים הגדולים בארה"ב.

אין דרך טובה יותר, קלה יותר וזולה יותר לדלג בין פארקי השעשועים מאשר השכרת רכב באולנדו. הכבישים, ובראשם ה- international drive, ייקחו אתכם במהירות מנמל התעופה אל מתחמי ההרפתקאות או למאות המלונות, מרכזי הקניות והבילוי שפזורים סביבם.

נמל התעופה של אורלנדו ממוקם כ-11 ק"מ מדרום-מזרח לעיר. אופרן פועלת באורלנדו באמצעות חברת אלמו, המאפשרות לשכור רכב בנמל התעופה של אורלנדו או במספר נקודות מרכזיות במרכז העיר, באזור אגם בואנה ויסטה, קיסימי ועוד. אלמו היא גם הספק הרשמי של דיסני ותחנותיה ממוקמות ממש בתוך הפארקים. הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בצורה מיטבית והופכת את הדילוג בין מתחמי השעשועים לחוויה כיפית ונוחה במיוחד.

אלמו זוכה שנה אחר שנה במקומות הראשונים בסקרי הצרכנים. היא גם מתחייבת לצי הרכב הצעיר ביותר בכל צפון אמריקה, רובו בן מקסימום חצי שנה בלבד, כולל המבחר הגדול ביותר של רכבי כבישטח 4X4 והשכרות חד כיווניות בתנאים מועדפים. בשדה התעופה באורלנדו מופעלת גם תכנית ה- Choice המציעה לשוכר הרכב מבחר של דגמים לבחירתו בכל קבוצה.

כביש 4 הבין מדינתי חוצה את העיר ויורד מאזור נמל התעופה דרומה, הישר אל אזור הפארקים. ה- international drive הוא רצועת כביש באורך של 16 ק"מ ממזרח לכביש 4, המרכזת אינספור מסעדות, מרכזי קניות וחולפת בסמוך לעשרות מגרשי גולף ירוקים. המעוניינים להמשיך מאורלנדו לקייפ קנאוורל ומרכז החלל קנדי יעלו על כביש 408 החוצה את כביש 4 הבין מדינתי ומשם ימשיכו מזרחה לעבר כביש 528. חלק הנסיעה הזו כרוכה בתשלום אגרה.

רוצים לטייל בפלורידה? אורלנדו ממוקמת ממש במרכז המדינה ויכולה לשמש כתחנת יציאה או תחנה סופית נהדרת. מיאמי נמצאת במרחק של כ-4 שעות נהיגה דרומה על כביש 95 הבין מדינתי. הממשיכים מערבה לאזור טמפה וסנט פטרסברג יעלו על כביש 4 ואילו המעוניינים לצאת צפונה לנסיעה לאורך חופי האוקיינוס האטלנטי ומשם להמשיך לג'ורג'יה או ליתר מדינות הדרום - כביש 95 הבלתי נגמר הוא האופציה הנוחה והקלה עבורכם.

לתשומת לבכם -חברות ההשכרה בארה"ב אינן מאפשרות להציג כרטיס אשראי מסוג דיינרס ככרטיס האשראי לערבון. יש להציג כרטיס אשראי בינלאומי על שם הנהג השייך לחברות אשראי אחרות.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.