דף הבית השכרת רכב באיטליה השכרת רכב במילאנו
השכרת רכב במילאנו

חדש! בלעדי לאופרן לחורף 17-18!

Audi Q5 אוטומטי עם GPS מובנה בתוכנית הכוללת צמיגי חורף וביטול השתתפות עצמית -
ובמחיר מיוחד!
זמין בשדה"ת מילאנו מלפנסה MXP בלבד (ללקיחות והחזרות באותה התחנה)

המלאי מוגבל בהחלט - כדאי להקדים ולשריין לחופשת החורף! 

הודעה חשובה למזמינים השכרת רכב באיטליה!
החוק באיטליה קובע כי בין התאריכים 15.11.17-15.4.18 חלה חובת החזקה של שרשראות שלג ברכב באזורים מסויימים באיטליה (בעיקר במחוזות הצפוניים).
שימו לב: את שרשראות השלג יש להזמין מראש!
לנוחותכם, מפת איזורי איטליה בהם חלה חובת ההחזקה של שרשראות שלג ברכב זמינה בלחיצה על שורה זו.


מילאנו היא העיר השנייה בגודלה באיטליה, אך בכל הנוגע לעסקים ופיננסים זוהי הבירה הרשמית. היא העשירה ביותר מבין ערי איטליה וכלכלתה שוות ערך כמעט לזו של אוסטריה השכנה. מילאנו היא גם מוקד עלייה לרגל עבור מעצבים ואנשי אופנה ומהווה שם נרדף לחדשנות, יצירתיות וסקרנות כלפי כל מה שאמנותי ונוצץ. היא נחשבת לאחת ממובילות הטעם העולמי בביגוד, לייף סטייל, עיצוב מוצר וארכיטקטורה. דולצ'ה וגבאנה, פראדה, ורסצ'ה, ג'וצי, קבוצות הכדורגל המפוארות מילאן ואינטר ועוד המון שמות שהפכו למותגים - כולם צמחו כאן.

לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב במילאנו התניעו את מנוע החיפוש שלמטה.

 

השכרת רכב במילאנו
נהיגה ברכב שכור במילאנו

עבור התייר, מילאנו איננה רק יעד נפלא לשופינג. זוהי נקודת מוצא נהדרת לאלה שמבקשים לשכור רכב ולחוות את הנופים היפהפיים של צפון איטליה: האלפים, אזור האגמים והכפרים הציוריים של תקופת הרנסאנס.

את מילאנו משרתים שני נמלי תעופה: מלפנזה (malpensa) הבינלאומי הגדול, שממוקם כ-45 ק"מ מצפון-מערב לעיר, ולינטה (linate) המשמש יותר לטיסות פנימיות כ-8 ק"מ מדרום-מזרח לעיר. אופרן מאפשרת השכרת רכב בשדות התעופה במילאנו , כמו גם במרכז העיר,באמצעות מספר חברות השכרת רכב בינלאומיות.
סודה הגדול של מילאנו טמון בשילוב המנצח בין ישן למודרני, בין מסורת שב-piazza del doumo לבין המילה האחרונה שב-Via della Spiga . זו עיר של החיים הטובים, פארקים, מוזיאונים וחיי לילה תוססים. רחובותיה המרכזיים עמוסים בגלריות, חנויות סטודיו וביגוד. Corso Como והרובעים Navigli ו- Brera מספקים מועדונים וברים לאלה שמחפשים בילוי פרוע יותר.

במילאנו, כמו בערים מרכזיות רבות בעולם, קיים מס עומס במרכז העיר. האגרה, המכונה ecopass, נקבעת לפי גודל המנוע ומידת הזיהום ונגבית בימות השבוע בין השעות 07:30-19:30. את האגרה ניתן לשלם תוך 48 שעות באינטרנט או באמצעות שוברים הניתנים לרכישה בקיוסקים.

במילאנו חמש תחנות רכבת גדולות ובהן התחנה המרכזית (Milano Centrale) וקדורנה (Cadorna) המקושרת היטב לנמל התעופה מלפנזה ולערים אחרות, אך ישנן מספר תחנות השכרת רכב הן בתחנת הרכבת המרכזית והן ברחבי העיר.

אלה המגיעים למילאנו עם רכב שכור ומעדיפים להימנע מהכניסה לעיר ישמחו לדעת כי ביכולתם להשאיר את הרכב באחד ממגרשי החנייה הגדולים הסמוכים לכביש הטבעתי. תחנות אלה מקושרות היטב לרכבת התחתית.
מילאנו היא תחנת יציאה קלאסית לטיולים עם רכב שכור בצפון איטליה, טוסקנה, הדולומיטים או בריביירה האיטלקית. "אוטוסטראדת השמש" A1 משמשת את הנוסעים מזרחה ודרומה לבולוניה, פירנזה, רומא ונאפולי. A4 מובילה מערבה לטורינו ולאלפים. A4 ממשיכה גם צפונה ומזרחה לברגמו וברשיה ו-A7 ממשיכה לגנואה ולריביירה. A8 לאזור האגמים ולשווייץ וכך גם אוטוסטראדה A9

שתהיה לכם נסיעה טובה ובטוחה.

מסלול טיול בצפון איטליה